• Sada pocínovaných vykrajovačiek, ktoré stelesňuje sedem najznámejších zvierat. Pečenie sa tak stane zábavou nie len pre vás, ale aj pre vaše malé ratolesti. Jednotlivé vykrajovačky majú rozmer okolo 7 cm a sú zhotovené z pocínovanej ocele. Vykrajovačky nie sú vhodné do umývačky riadu.
  7,98€
  Skladom
 • Sada vykrajovačiek z pocínovanej ocele so 6 ks najznámejších zvierat zo ZOO - klokan, slon, prasa, žirafa, vlk a ťava. Vykrajovačky sú vhodné pre výrobu cukroviniek, sušienok, ale aj cestovín. Sada nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu.
  6,76€
  Skladom
 • Set 40 ks plastových vykrajovačiek v podobe zvieratiek a dopravných prostriedkov v praktickom plastovom kýbliku. Vykrajovačky sú určené pre deti od 5 rokov, vďaka ktorým môžete vytvoriť pôsobivé a nápadité cukrovinky, alebo cestoviny. Veľkosť vykrajovačiek je približne 8 cm a je možné ich umiestniť do umývačky riadu.
  12,17€
  Skladom
 • Nápaditý set siedmych vykrajovačiek morských živočíchov - delfín, žralok, veľryba, morský koník a ďalšie. Sadu je možné použiť pri kreatívnom vykrajovaní cesta medovníkov, ale aj cestovín.  Vykrajovačky nie sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu.
  7,69€
  Skladom
 • Set 5 ks vykrajovačiek z pocínovanej ocele v podobe dinosaurov. Pomocou týchto vykrajovačiek môžete okrem klasického cesta na medovníky, vykrajovať taktiež cestoviny, čo ocenia predovšetkým vaše ratolesti. Vykrajovačky sú vhodné pre deti od 5 rokov. Nie je vhodné pre umývanie v umývačke riadu.
  7,69€
  Skladom
 • Nápaditá sada zvieracích vykrajovačiek je vyrobená z kvalitnej pocínovanej ocele. Celá sada je uzatvorená v praktickom oceľovom balení vďaka čomu môžete sadu komfortne a hlavne v celku uskladniť.  Sada sa neodporúča umývať v umývačke riadu.
  10,14€
  Skladom
 • Súprava vykrajovačiek afrických zvierat je vyrobená z kvalitného plastu. Súprava obsahuje 4 druhy zvierat a to slona, žirafu, zebru a leva vo veľkosti približne 4 x 5 cm. Vykrajovačky je možné použiť okrem cesta aj na fondán, poprípade marcipán. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  6,84€
  Skladom
 • Užitočná sada 12 kusov vykrajovačiek zvierat - pes, ježko, slon, cap, veverička, žirafa, mačka, sova, kravička, ťava, sova, kôň a korytnačka. Rozmery jednotlivých vykrajovačiek sú v rozmeroch od 25 do 65 mm. Vykrajovačky sú vyrobené z pocínovaného plechu.
  7,33€
  Skladom