14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Praktická zátka na fľašu je vyrobená z odolného silikónu a je určená na opakované používanie. V balení sa nachádzajú dva kusy. Zátky sú vyrobené tak, aby fľašu celkom utesnili a v prípade, že ju budete chcieť otvoriť, nebude s tým nijaký problém. Kónický, zvonovitý tvar umožňuje pomocou jednej zátky uzavrieť rôzne fľaše s viacerými priemermi. 
  1,65€
  Skladom
 • Špeciálny vákuový uzáver určený na fľašu od vína Vám zaručí, že si  víno aj po jeho dlhšom odložení napríklad v chladničke zachová krásnu vôňu aj chuť bez skysnutia.  Zachovajte kvalitu Vášho vína a nevylievajte zbytočne ostatok vo fľaši po jej nedopití. Vákuový uzáver odčerpá z fľaše všetok prebytočný vzduch. 
  10,21€
  Skladom
 • Pokiaľ počas oslavy nevypijete celé šampanské už to viac nebude problém. Táto nerezová zátka na šampanské uchová jeho čerstvosť a bublinky v pôvodnom stave.  Pokiaľ nemôžte nájsť korkovú zátku, alebo je veľmi zložité presunúť ju cez úzke hrdlo nemusíte sa báť, nerezová zátka všetko vyrieši. 
  3,87€
  Skladom
 • Nerezová nálievka na víno je vhodná na každodenné používanie pri podávaní tohto alkoholického nápoja. Vďaka jej použitiu nalejete víno do pohára bez zbytočného vyliatia. Praktická plastová zátka, ktorá sa nachádza v balení spolu so zálievkou uzavrie fľašu, aby ostatok v nej zbytočne nevyprchal. 
  5,43€
  Skladom