• Keramická zapekacia misa je určená na prípravu chutných pečených pokrmov pri teplote až do 280°C. Pri používaní zapekacej misy je potrebné vyhýbať sa príliš veľkým teplotným šokom, nakoľko by mohli poškodiť samotnú misu. Rozmery keramickej misy sú 27,5 x 15,5 cm. Vonkajšia strana misy na pečenie je v červenej farbe vnútorná strana je béžová. Vďaka...
  17,68€
  Skladom
 • Veľmi praktická sada 4 keramických zapekacích nádob na muffiny. Zapekacie misky sú vyrobené z kvalitnej a odolnej keramiky, ktorá odoláva teplotám až do 250°C. Aplikovanie misiek je vhodné okrem rúr, taktiež aj v mikrovlnnej rúre. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,02€
  Skladom
 • Oválna sklenená misa je vyrobená z kvalitného skla vďaka čomu je možné misu využiť ako v mikrovlnnej rúre, tak aj v rúre klasickej. Misa odoláva teplotám až do 400°C a mínusovým teplotám -40°C. Misu je možné umývať v umývačke riadu.
  7,76€
  Skladom
 • Praktická okrúhla miska na zapekanie je vyrobená z porcelánu v bielej farbe. Pripravte si sladkú či slanú dobrotu s touto zapekacou miskou s rozmermi 9 x 5,5 cm. Porcelánová zapekacia miska je vhodná tak na pečenie ako aj servírovanie pokrmov priamo na stôl.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  2,37€
  Skladom
 • Zapekacia forma je vyrobená z kvalitného hliníka, ktorý sa pýši vlastnosťou dvoch nepriľnavých vrstiev, čo zaručuje aj následné jednoduché umývanie. Materiál formy zaručuje rovnomerné rozloženie pôsobiaceho tepla a postarajú sa o vynikajúci gastronomický výsledok. Forma je použiteľná v akomkoľvek type rúry. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  2,24€
  Skladom
 • Biela zapekacia misa z kvalitného porcelánu je stvorená pre milovníkov sladkých a slaných dobrôt pripravovaných v rúre na pečenie. Zapekacia misa má po stranách ušká na jej jednoduché prenášanie. Rozmery nádoby na pečenie z porcelánu sú 22 x 15 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,62€
  Skladom
 • Kvalitná obdĺžniková misa zo skla s vysokou tepelnou odolnosťou až do +400°C a -40°C čo zaručuje využitie okrem pečenia v rúre a mikrovlnnej rúra taktiež skladovanie v mrazničke bez zbytočného prekladania. Praktické úchytky po bokoch nádoby uľahčujú manipuláciu s misou. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  4,37€
  Skladom
 • Kvalitná obdĺžniková misa zo skla s vysokou tepelnou odolnosťou až do +400°C a -40°C čo zaručuje využitie okrem pečenia v rúre a mikrovlnnej rúra taktiež skladovanie v mrazničke bez zbytočného prekladania. Praktické úchytky po bokoch nádoby uľahčujú manipuláciu s misou. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,67€
  Skladom
 • Sada troch sklenených zapekacích mís predstavuje veľmi praktickú sadu, ktorá vám v kuchyni nesmie chýbať. Kvalitný a odolný materiál z ktorého sú misy vyrobené zaručujú odolnosť teplotám až do 400°C. Po vychladnutí môžete misy jednoducho uložiť do chladničky a tak si udržať v nej poriadok. Jednotlivé misy sú vyrábané v priemeroch 30, 35 a 40 cm s výškou 6...
  27,60€
  Skladom
 • Set zapekacích mís je vyrobený z kvalitného skla, ktoré je odolné až +400°C a -40°C teplotám, vďaka čomu je možne misy umiestniť po vychladnutí do mrazničky bez zbytočného prekladania. Misy sú v rozmeroch 30, 34 a 40 cm. Misy je možné umývať v umývačke riadu.
  20,00€
  Skladom
 • Zapekacia misa je vyrobená z kvalitného hliníku, ktorý dokonalé rozvádza teplo po celej ploche formy. Kvalitné nepriľnavé dno zaručuje praktickosť a jednoduchosť čistenia a umývania použitej misy. Misa s hĺbkou 5,5 cm a objemom 2,5 litra sa postará o prípravu dostatočného množstva vášho obedu, či večere.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  6,18€
  Skladom
 • Elegantná a praktická zapekacia miska z porcelánu má sviežu bielu farbu a praktické uška po stranách, ktoré zaručuje jej jednoduché prenášanie. Zapekacia misa je určená pre milovníkov pečených slaných aj sladkých pokrmov. Rozmery zapekacej misy sú 20 x 20 cm. Dĺžka misy spolu s uškami je 27 cm a jej použitie je možné v akomkoľvek type rúry na pečenie aj v...
  11,57€
  Skladom