14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Sada vykrajovačiek z nerezovej ocele vo forme číslic od 0 do 9, ktorá je vhodná pre prípravu akýchkoľvek cukroviniek. Veľkosť nerezových vykrajovačiek je 5 cm.
  7,65€
  Skladom
 • Praktická sada 26 kusov vykrajovačiek z nerezovej ocele. Sada obsahuje všetky písmena abecedy bez interpunkčných znamienok. Jednotlivé písmenka sú vo veľkosti približne 2,5 cm. Sada je dodávaná s praktickým oceľovým púzdrom pre jednoduché uskladnenie.
  9,09€
  Skladom
 • Vianočné vykrajovačky s rozmerom 4.5cm, ktoré sú charakteristické nie len svojím vianočným vzorom ale aj špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje ľahké vyklopenie cesta von. Vykrajovátka je možné umývať v umývačke riadu.  Ak patríte medzi milovníkov Vianoc s týmito vykrajovátkami budú prípravy na ne ešte zábavnejšie. V balení sa nachádzajú 4 ks. 
  8,11€
  Skladom
 • Sada veľkonočných vykrajovačiek obsahuje 4 kusy. Veľkonočné vykrajovačky v tvare kraslice, motýľa kuriatka a zajačika skvelo doplnia sadu Vašich cukrárskych pomôcok a pomôžu oživiť sviatočný stôl s pochúťkami. S vykrajovačkami vykrojíte požadovaný tvar a zároveň otlačíte vzor, stačí priložiť k cestu preniesť nad plech a potom len stlačiť piest, ktorý...
  7,78€
  Skladom
 • Zimná vykrajovačka z pocínovaného plechu má tvar snehovej vločky. Oživte vianočné medovníčky a vyčarujte snehové vločky aj u Vás v kuchyni. Rozmery vianočnej vykrajovačky sú 7 x 7,4 cm. 
  1,93€
  Skladom
 • Súprava na vykrajovanie písmen a číslic do cesta, poprípade poťahovacej hmoty. Súčasťou balenia je držadlo s s drážkami, do ktorých nasúvate symboly, číslice, alebo písmena z ktorých vytvárate celé mená, či dátumy. Celá súprava je umiestnená v praktickom boxe na skladovanie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  15,19€
  Skladom
 • Balenie 4 plastových vykrajovátiek o rozmere 4cm, ktoré v kuchyni využijete najmä počas sviatku sv. Valentína. Sú charakteristické nie len svojím romantickým vzorom ale aj špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje ľahké vyklopenie cesta von. Vykrajovátka je možné umývať v umývačke riadu. Aby bola práca s nimi zábavnejšia, každé vykrajovátko má rozdielnu farbu. 
  8,11€
  Skladom
 • Vykrajovačky vyrobené z pocínovanej ocele sú určené predovšetkým na výrobu sušienok. Vďaka praktickému otvoru každej vyrobenej sušienky, môžete sušienku pohodlne a esteticky položiť na okraj hrnčeku s vašou kávou, či čajom. Veľkosť vykrajovačiek je 4 cm.
  4,81€
  Skladom
 • Malá vykrajovačka vyrobená z pocínovaného plechu má rozmery 2,2 x 1,2 cm a tvar letiacej kométy. Vykrajovačka je vhodná na vianočné perníčky. 
  1,07€
  Skladom
 • Veľká vykrajovačka je vyrobená z pocínovaného plechu a má dĺžku 15 cm. Vykrajovačka v tvare soba je to pravé čo potrebujete na to, aby boli Vaše medovníčky iné  a jedinečné. 
  3,42€
  Skladom
 • Originálny vakrajovačka z pocínovaného plechu v tvare zvončeka vyplneného srdiečkom. Neobvyklý tvar robí z vykrajovačky originálneho pomocníka do kuchyne pre každého vášnivého cukrára. Vykrajovačku je možné použiť aj pri práci s fondánom alebo marcipánom. 
  1,87€
  Skladom
 • Vykrajovačka s motívom hviezdy je vyrobená z pocínovaného plechu a je vhodná na prípravu medovníčkov ale aj na prácu s fondánom či marcipánom. Vykrajovačka má tvar originálne hviezdy, ktorú bude mať vo Vašom okolí málokto. Rozmery hviezdy s ôsmimi cípmi sú 1,7 x 2,4 cm. 
  0,75€
  Skladom