• Špeciálny plech na grilovanie nahradí často používané grilovacie alobalové misky. Grilovací plech so smaltovaným povrchom zaručuje dokonalé zachytenie tuku, či šťavy a tak zamedzuje nechcené vzplanutie ohňa z grilu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  4,77€
  Skladom
 • Sada na špízy sa skladá zo 6 kusov ihiel na špíz s praktickým stojanom. Je vyrobená z nerezu.
  3,15€
  Skladom
 • Nerezová termoska menšieho tvaru s objemom 0,2l pre jednoduchšie odloženie v taške či kabelke. Je vhodná na lyžovačku alebo na cestovanie. Táto termoska nájde využitie pri každej Vašej vonkajšej aktivite. Do odolnej termosky z nerezu a zeleného plastu sa zmestia 3 šálky kávy. 
  8,47€
  Skladom
 • Nerezová termoska s moderným dizajnom v 4 farebných prevedeniach je vynikajúca na prenášanie horúcich nápojov uchovávanie ich teploty počas akýchkoľvek vonkajších aktivít. Termoska s objemom 0,5l je dostupná v modrej, červenej, zelenej a žltej farbe. Výška termosky je 25 cm a má dvojitú nerezovú stenu. 
  10,17€
  Skladom
 • Nerezová termoska malého tvaru pre jednoduchšie odloženie v taške či kabelke. Objem termosky je 125 ml, je vhodná na lyžovačku alebo na cestovanie. Táto termoska nájde využitie pri každej Vašej vonkajšej aktivite.
  6,77€
  Skladom
 • Praktická nerezová mriežka, ktorú jednoducho vložíte do grilu a pripravíte si na nej chutnú grilovanú rybu. Grilovaciu mriežku na ryby je možné použiť pri vonkajšom grilovaní, no je možné aj jej vloženie do trúby. 
  13,11€
  Skladom
 • Nerozbitná termoska je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a vďaka dvojitým stenám v nej nápoje vydržia teplé ešte 24 hodín po ich naliatí do termosky. Objem 1 liter postačuje na pol dňové aktivity mimo Vášho domova. Termoska je vhodná na každodenné používanie. Nízka hmotnosť je ďalším doplnkom, ktorý pri nosení termosky určite oceníte. 
  15,66€
  Skladom
 • Kvalitná nerezová termoska má rozkošný tvar, ktorý však nestráca na svojom praktickom využití. Táto originálna termoska uchová Vaše nápoje teplé počas vonkajších aktivít až 24 hodín. Jej využitie nájdete samozrejme aj počas horúcich letných dní, kedy udrží nápoje príjemne chladné. Objem 800 ml je postačujúci na niekoľko hodinové aktivity mimo Vášho domu. 
  15,15€
  Skladom
 • Nerozbitná termoska LIGUIDOS je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a vhodná na turistiku či iné športové aktivity. Vďaka tejto termoske Vaše nápoje vydržia teplé počas niekoľkých hodín a samozrejme rovnako udržia aj studenú teplotu počas letných dní. Termoska je aj napriek svojej pevnosti výnimočná svojou nízkou hmotnosťou. Objem 1 liter je postačujúci...
  10,90€
  Skladom
 • Kvalitná nerezová termoska s moderným vzhľadom udrží nápoje teplé až niekoľko hodín. Či už ide o čaj alebo kávu, poteší každého milovníka vonkajších aktivít, ktorý zbožňuje jeden z týchto teplých nápojov. Termoska udržuje teplo len vo vnútri, teda jej povrch nie je nebezpečný a nehrozí nijaké popálenie. 
  14,68€
  Skladom
 • Nerezová termoska LIGUIDOS je vďaka kvalitnému materiálu nerozbitná a tedy vhodná aj na turistiku či iné športové aktivity. Vďaka tejto termoske Vaše nápoja vydržia teplé počas niekoľkých hodín. Nerezová termoska s objemom 500 ml disponuje praktickým bezpečnostným zatváraním na uzávere, takže nápoje sa z nej nevylejú. Vrchnák termosky je možné použiť ako...
  7,62€
  Skladom
 • Praktická nerezová termoska slúži na uchovanie teploty čajov či kávy po dlhý čas. Termoska je vyrobená z nerezovej ocele čo zaručuje jej vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Termoska na povrch neprepustí teplota, teda nehrozí nijaké popálenie. 
  6,77€
  Skladom