• Silkónová forma Vám umožní pripraviť 6 kusov veľkonočných vajíčok z piškótového alebo iného cesta súčasne. Forma na pečenie s rozmermi 25,5 x 17,8 x 2,5 cm je vhodná na použitie v rúre na pečenie ale taktiež je možné jej použitie v mikrovlnej rúre. Silikónová forma znáša teploty od -10°C do +230°C a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,20€
  Skladom
 • Praktická keramická forma na pečenie v tvare veľkonočného zajačika je zložená z dvoch častí, vďaka čomu cesto jednoducho vo forme uzavriete a pečiete. Keramická forma vďaka akumulácii tepla a jeho nasledovného uvoľňovania dokonale prepečie cesto aj z vnútra. Forma na pečenie je vhodná na pečenie v akomkoľvek type rúry a dá sa umývať v umývačke riadu....
  13,16€
  Skladom
 • Forma na pečenie s tvarom veľkonočného barančeka má ideálny nepriľnavý povrch Xynflon vďaka čomu sa na ňu cesto neprichytí. Forma je vyrobená z plechu s hrúbkou 0,5 mm. Formu na pečenie je možné používať v každom type rúry na pečenie a taktiež umývať v umývačke riadu. Rozmery formy sú : dĺžka 29 cm, šírka 19 cm, výška 7,6 cm. 
  6,83€
  Skladom
 • Silikónová forma na prípravu  sladkých pochutín v tvare veľkonočných kraslíc. Pripravte si píškót alebo iný druh cesta s veľkonočným motívom vďaka tejto silikónovej forme s rozmermi 27 x 17 cm. Rozmery jednotlivých vajíčok sú : 8,5 x 6 cm. Forma znáša teploty od -40°C do +230°C a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  6,28€
  Skladom
 • Keramická forma na prípravu veľkonočného barančeka sa skladá z dvoch častí. Formu na barančeka môžte použiť aj na kysnutie cesta a následne na to v nej piecť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Keramická forma je pri pečení veľmi obľúbená, rovnomerne roznáša teplo po celom povrchu, pričom teplo najprv absorbuje a neskôr ho postupne a rovnomerne uvoľňuje do...
  19,03€
  Skladom
 • Nerezová forma na pečenie krásneho veľkonočného vajíčka, ktoré dozdobí Vašu veľkonočnú výzdobu. Forma je doplnená o nepriliehajúci povrch vďaka čomu sa na ňu nelepí cesto a upečenú pochutinu jednoducho a rýchlo z formy vyklopíte. Rozmery formy sú 26 x 21 cm s hĺbkou 8,3 cm. 
  8,60€
  Skladom
 • Plastová šablóna na prípravu vynikajúcich cukroviniek nazývaných laskonky. Pripravte si súčasne 10 rovnako veľkých laskoniek z bielkového snehu. Jednoducho plastovú šablónu položte na plech na pečenie, do otvorov rozmiestnite rovnakú dávku cesta a potom šablónu jemne vyberte. Rozmer jednej laskonky je 6,7 x 4,7 cm. 
  3,25€
  Skladom
 • Originálna plastová forma na malé laskonky Vám uľahčí prípravu týchto vynikajúcich sladkých pochúťok. Vďaka forme pripravíte až 20 kusov laskoniek súčasne. Šablóna má rozmery 17,5 x 30 cm a je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý neškodí zdraviu. Jednoducho šablónu položte na plech na pečenie, stierkou rozotrite hmotu pomedzi šablónu a potom ju opatrne...
  3,25€
  Skladom
 • Rozměry: 9x8x7 cmHmotnost (kg): 0.02
  1,95€
  Skladom
 • Veľkonočná forma na pečenie veľkonočných vzorov s teflónovým povrchom pre jednoduchšie vyklopenie dobrôt z formy. Forma má rozmery 26 x 34,5 cm a umožňuje pripraviť 2 zajačikov, 2 vajíčka a 2 králikov súčasne. Forma je výhodná aj vďaka možnosti pečenia bez zbytočného vymazávania tukom.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  17,90€
  Skladom
 • Súprava dvoch foriem ktoré sa k sebe dajú pricvaknúť. Vo forme upečiete trojrozmerného veľkonočného baránka, forma je vyrobená z kvalitného nepriľnavého plechu ktorý je odolný teplotám až do 230°C. Forma sa nemôže umývať v umývačke riadu ale len ručne!. Rozmery formy: 36 × 22 × 9,5 cm  Objem: 500ml.
  27,28€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na barančeka je skvelým pomocníkom pri príprave pochutín počas veľkonočných sviatkov. Silikón je vysoko odolný voči teplotným šokom a teplotám od -40°C až po +230°C. Rozmery formy na pečenie barančeka sú : 31,5 x 15,8 x 9,5 cm. Forma sa predáva spolu s kovovou formou, ktorá zabezpečí jej lepšie stabilitu. Silikónovú formu...
  12,65€
  Skladom