Varenie  V kategórií je 201 produktov.

Kuchynský riad, panvice, pokrievky ale aj varné sklo sú potrebné pri príprave takmer všetkých pokrmov v kuchyni. Vďaka kvalitným materiálom a odolným povrchom, ktoré boli použité pri výrobe produktov na varenie, bude pre Vás varenie zábavou. 

 • Spojka na tesnenie bezpečnostného ventilov pre tlakové hrnce Vitavit® Premium a Comfort. Niekedy sa jednoducho niečo pokazí a vtedy je najlepšie využiť možnosť zakúpenia náhradných dielov. 
  17,67€
  Skladom
 • Celooceľová panvica s priemerom 32 cm je určená na smaženie pokrmov a ich následné dopekanie v rúre na pečenie. Vloženie do rúry je umožnené vďaka praktickej rukoväti vyrobenej z nerezovej ocele. 
  11,34€
  Skladom
 • Moderná doska na grilovanie je vyrobená z liatého hliníka a je vhodná na prípravu jedál na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Rozmery grilovacej dosky sú 32 x 24 cm. Doska disponuje praktickými uškami po oboch stranách, ktoré slúžia na lepšie uchopenie a následnú manipuláciu s doskou. Grilovacia doska je vhodná aj na použitie v rúre na pečenie pri...
  48,11€
  Skladom
 • Panvica s priemerom 24 je vyrobená z liateho hliníka v čiernej farbe. Vďaka jej nízkej hmotnosti si varenie s ňou zamilujete. Panvica disponuje dvojitým dnom s hrúbkou 4,5 cm, ktoré akumuluje a zároveň rozvádza teplo po celom povrchu panvice. Vhodná na používanie na akomkoľvek type ohrevu. 
  43,29€
  Skladom
 • Sada troch sklenených zapekacích mís predstavuje veľmi praktickú sadu, ktorá vám v kuchyni nesmie chýbať. Kvalitný a odolný materiál z ktorého sú misy vyrobené zaručujú odolnosť teplotám až do 400°C. Po vychladnutí môžete misy jednoducho uložiť do chladničky a tak si udržať v nej poriadok. Jednotlivé misy sú vyrábané v priemeroch 30, 35 a 40 cm s výškou 6...
  28,85€
  Skladom
 • WOK panvica s priemerom 30 cm je vyrobená z kvalitnej ocele. Vďaka nízkej hmotnosti je varenie v panvici veľmi jednoduché, obratné a pohodlné. WOK obsahuje plastovú rukoväť, ktorá je odolná voči tepelnej vodivosti.
  13,72€
  Skladom
 • Malý smaltovaný kastrólik má oválny s priemerom 14 cm. Kastrólik má elegantnú bielu farbu a po vrchnom obvode je lemovaný jemnou červenou linkou. Smaltovaný kastrólik je vďaka kvalitnému výrobnému materiálu určený na dlhodobé používanie a je možné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  4,98€
  Skladom
 • Oválny liatinový hrniec s objemom 0,5 litra a rozmermi 15 x 10 cm je možné použiť ako na varenie, tak aj na servírovanie. Vďaka použitým materiálom sa teplo pri varení rovnomerne rozkladá po celom povrchu hrnca a uvarené pochutiny v ňom ostávajú dlho teplé. Povrchová úprava hrnca je z kvalitného smaltu, vďaka čomu sa ľahko umýva. Možnosť umývania v...
  26,44€
  Skladom
 • Hrniec je vyrobený z liateho hliníku vysokej kvality s povrchovou keramickou vrstvou. Súčasťou prvotriedneho spracovania je aj dvojité dno hrnca. Vďaka výrobným materiálom je možné hrniec použiť aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  18,47€
  Skladom
 • Nerezová pokrievka bez termostatu s čiernymi prvkami pre hrnce s priemerom 18 cm rady Intensa®. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  64,54€
  Skladom
 • Membrána do ventilu tlakových hrncov rady Vitavit® Edition - Premium - Comfort.Aj na ten najdokonalejší výrobok sú občas potrebné náhradné diely a najlepšie sú samozrejme tie originálne.Pre tlakové hrnce:- Vitavit® Edition - Vitavit® Premium - Vitavit® Comfort 
  10,78€
  Skladom
 • Panvica vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele so špeciálnym dnom CookStar, ktoré zaručuje rýchly a rovnomerný rozvod tepla so značnou úsporou energií. Vnútorný povrch Novogril umožňuje smaženie na minimálnom množstve tuku a olejov so zanechaním efektu grilovania. Držadlo panvice s otvorom je odolné proti zahriatiu a zaručuje bezpečnú manipuláciu.  Možnosť...
  139,40€
  Skladom