Varenie  V kategórií je 332 produktov.

Kuchynský riad, panvice, pokrievky ale aj varné sklo sú potrebné pri príprave takmer všetkých pokrmov v kuchyni. Vďaka kvalitným materiálom a odolným povrchom, ktoré boli použité pri výrobe produktov na varenie, bude pre Vás varenie zábavou. 

 • Praktická a veľmi moderná grilovacia doska je obľúbenou súčasťou domácností. Rozmery dosky na grilovanie sú 27 x 25 cm. Doska po stranách disponuje praktickými rúčkami s odpojiteľnými násadami pre jednoduché vkladanie do rúry alebo jej iné premiestňovanie. Doska na grilovanie je vyrobená z liateho hliníku, ktorý je na povrchu opatrený nepriľnavou...
  33,41€
  Skladom
 • Robustná grilovacia doska s nízkou hmotnosťou je vyrobená z liateho hliníku. Vnútorný teflónový povrch dosky zaručuje nepriľnavosť grilovaných potravín. Osobitý dizajn dosky tvoria predovšetkým dve špeciálne silikónové držadlá po stranách, ktoré sú odnímateľné.
  45,96€
  Skladom
 • Moderná doska na grilovanie je vyrobená z liatého hliníka a je vhodná na prípravu jedál na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Rozmery grilovacej dosky sú 32 x 24 cm. Doska disponuje praktickými uškami po oboch stranách, ktoré slúžia na lepšie uchopenie a následnú manipuláciu s doskou. Grilovacia doska je vhodná aj na použitie v rúre na pečenie pri...
  36,97€
  Skladom
 • Malý smaltovaný kastrólik má oválny s priemerom 14 cm. Kastrólik má elegantnú bielu farbu a po vrchnom obvode je lemovaný jemnou červenou linkou. Smaltovaný kastrólik je vďaka kvalitnému výrobnému materiálu určený na dlhodobé používanie a je možné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  3,93€
  Skladom
 • originálny smaltovaný hrniec malých rozmerov s praktickou pokrievkou. Hrniec je možné používať aj ako väčší hrnček s objemom 0,5 litra. Priemer hrnca / hrnčeka je 12 cm. Smaltovaný hrniec má príjemnú bielu farbu s jemnou červenou linkou po hornom obvode. 
  8,32€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná rajnica s dlhou rúčkou a priemerom 14 cm je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie. Rajnicu je možné umývať v umývačke riadu a v prípade potreby je možné pokrmy v nej piecť v rúre. 
  4,98€
  Skladom
 • Tradičný dizajn a praktické možnosti použitia sú špecifickými vlastnosťami tejto nádoby. Smaltovaný kastrólik s priemerom 16 cm  s nízkymi bočnými stenami je vhodný na prípravu jedál v rúre ale aj na ich servírovanie. Kastrólik má po oboch stranách praktické ušká na uchopenie.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  5,23€
  Skladom
 • Silikónová forma na jednoduchú prípravu viacerých lievancov naraz. Jednotlivé časti formy majú tvar srdiečka. V tom istom čase je možné pripraviť až 10 lievancov. Forma výrazne urýchli prípravu týchto sladkých pokrmov a rovnako ju aj zjednoduší, keďže otáčanie lievancov sa vykoná len otočením formy na druhú stranu. 
  7,29€
  Skladom
 • Panvica vyrobená zo špičkovej ocele je prispôsobená pre prípravu 4 ks lievancov naraz. Oceľ počas prípravy rovnomerne rozvádza teplo po celej ploche panvice a spolu s nepriľnavým povrchom zaručujú, že vaše lievance budú dokonalé nadýchané a pripravené pre svojich blízkych. Rukoväť panvice je zhotovená z tepelne odolného plastu.
  5,14€
  Skladom
 • Hliníková panvica disponuje dvoma nepriľnavými, ktoré Vám budú nápomocné pri príprave akéhokoľvek pokrmu. Priemer panvice je 20 cm a dno má hrúbku 4 mm. Panvica je vhodná na všetky typy ohrevu okrem indukcie. Vďaka praktickej rúčke vyrobenej z nerezu môžte panvicu vkladať aj do rúry n a pečenie a pokrmy na nej jednoducho zapekať. 
  8,44€
  Skladom
 • Malá hliníkova panvica s priemerom 12 cm na prípravu menšieho množstva jedál.  Hliníková panvica má hrúbku dna 4 cm a vďaka nepriľnavej vrstve vo vnútornej časti sa na ňu jedlo neprichytáva. Výška panvice je 2,2 cm. Panvica nie je vhodná na indukciu. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  6,98€
  Skladom
 • Praktická panvica s vylisovaným profilom pre pripravovanie až 7 ks lievancov naraz. Základným materiálom panvice je kvalitná oceľ, ktorá zaručuje dokonalý rozvod tepla a rýchlu prípravu lievancov. Vnútorná teflónová vrstva zaručuje minimálnu priľnavosť. Rukoväť panvice je opatrená bakelitovým povrchom, ktorý umožňuje manipulovať s panvicou v priebehu...
  4,40€
  Skladom