Varenie  V kategórií je 328 produktov.

Kuchynský riad, panvice, pokrievky ale aj varné sklo sú potrebné pri príprave takmer všetkých pokrmov v kuchyni. Vďaka kvalitným materiálom a odolným povrchom, ktoré boli použité pri výrobe produktov na varenie, bude pre Vás varenie zábavou. 

 • Praktický hrniec s pokrievkou vyrobený v retro štýle pre vintage kuchyne. Hrniec má kvalitný smaltovaný povrch s dekórom levadule. Materiál z ktorého je hrniec vyrobený rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu hrnca, čo šetrí váš čas a energie. Hrniec je ideálny pre prípravu polievok, omáčok, zemiakov, ryže, alebo cestovín. Vďaka kvalitnému...
  11,95€
  Skladom
 • Moderná nerezová panvica s priemerom 20 cm disponuje nepriľnavou vrstvou a je vhodná na prípravu jedál akomkoľvek type ohrevu vrátane indukcie. Panvica disponuje dvojitým dnom, ktoré dokonale akumuluje a roznáša teplo po celom povrchu panvice. Rukoväť je vyrobená z plastu. Okraje panvice majú výšku 4,7 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  15,28€
  Skladom
 • Moderná nerezová panvica s priemerom 18 cm disponuje nepriľnavou vrstvou čo umožňuje jednoduchú prípravu Vašich pokrmov na akomkoľvek type ohrevu vrátane indukcie. Panvica disponuje dvojitým dnom, ktoré dokonale akumuluje a roznáša teplo po celom povrchu panvice. Rukoväť je vyrobená z plastu. Okraje panvice majú výšku 4,7 cm. Vhodná na umývanie v umývačke...
  13,58€
  Skladom
 • Kvalitný nerezový hrniec s objemom 15 litrov je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele. Vďaka modernému dizajnu sa hodí do každej modernej domácnosti. Povrch hrnca je ozdobený matnými pásmi. Hrniec sa predáva spolu s pokrievkou Priemer hrnca je 32 cm a výška 20 cm. Vďaka dostatočnej veľkosti pripravíte chutný obed pre celú rodinu. Nie je vhodný na...
  59,96€
  Skladom
 • Univerzálny pekáč je dokonalý zapekací nástroj so širokým uplatnením, ktorý slúži na prípravu pokrmov ako na indukčnej doske, tak aj vo všetkých typoch rúr. Vďaka hliníku z ktorého je forma vyrobená sa vám už žiadna pochutina nepripečie k povrchu formy.
  29,41€
  Skladom
 • Moderný pekáč s vekom je vyrobený z nepriehľadného varného skla, ktoré odoláva vysokým teplotám od -30°C do 300 °C. Objem pekáča je 8 litrov a rozmery sú 42 x 26 x 16 cm. Praktické ušká po stranách zaručujú jeho jednoduché vkladanie a vyberanie z rúry.  Pekáč je možné používať v elektrickej, mikrovlnej aj plynovej rúre na pečenie a následne umývať v...
  24,66€
  Skladom
 • Zapekacia misa guľatého tvaru je vyrobená z kvalitného skla. Misa je odolná voči vysokým teplotám až do 400°C a mínusovým teplotám až do -40°C, vďaka čomu, môžete misu s pripraveným jedlom schovať aj do mrazničky. Misa je jednoducho umývateľná avšak nie s drátenkou.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,92€
  Skladom
 • Oválna sklenená misa je vyrobená z kvalitného skla vďaka čomu je možné misu využiť ako v mikrovlnnej rúre, tak aj v rúre klasickej. Misa odoláva teplotám až do 400°C a mínusovým teplotám -40°C, vďaka čomu je možné misu odložiť aj do mrazničky. Misu je možné umývať v umývačke riadu.
  10,17€
  Skladom
 • Oválna sklenená misa je vyrobená z kvalitného skla vďaka čomu je možné misu využiť ako v mikrovlnnej rúre, tak aj v rúre klasickej. Misa odoláva teplotám až do 400°C a mínusovým teplotám -40°C. Misu je možné umývať v umývačke riadu.
  8,85€
  Skladom
 • Oválna sklenená misa je vyrobená z kvalitného skla vďaka čomu je možné misu využiť ako v mikrovlnnej rúre, tak aj v rúre klasickej. Misa odoláva teplotám až do 400°C a mínusovým teplotám -40°C. Misu je možné umývať v umývačke riadu.
  7,15€
  Skladom
 • Set zapekacích mís je vyrobený z kvalitného skla, ktoré je odolné až +400°C a -40°C teplotám, vďaka čomu je možne misy umiestniť po vychladnutí do mrazničky bez zbytočného prekladania. Misy sú v rozmeroch 30, 34 a 40 cm. Misy je možné umývať v umývačke riadu.
  18,47€
  Skladom
 • Kvalitná obdĺžniková misa zo skla s vysokou tepelnou odolnosťou až do +400°C a -40°C čo zaručuje využitie okrem pečenia v rúre a mikrovlnnej rúra taktiež skladovanie v mrazničke bez zbytočného prekladania. Praktické úchytky po bokoch nádoby uľahčujú manipuláciu s misou. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  4,04€
  Skladom