• Silikónové kuchynské metličky na šľahanie Mastard s farebným dizajnom sú určené pre tých najmenších kuchárov a pomocníkov v kuchyni. vďaka praktickému ušku, ktoré sa nachádza na metličke. je zaručené jej udržanie na miske, takže nehrozí žiadny zbytočný neporiadok v kuchyni. Balenie obsahuje jeden kus metličky.
  8,18€
  Skladom
 • Kompletná drevená sada na varenie je určená pre detičky, ktoré radi pomáhajú v kuchyni. Malý pekári sa určite potešia veľkej doske na vaľkanie cesta, valčeku na cestu a ďalšiemu drevenému príslušenstvu, vďaka ktorému Vám budú v kuchyni nápomocný. 
  11,07€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare medveďa urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto nebudú...
  3,22€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare usmiatej žabky urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto...
  3,22€
  Skladom
 • Kuchynská zástera pre malé pomocníčky v kuchyni s krásnym dizajnom. Veľkosť zástery sa dá nastaviť pomocou cvokov. 
  18,47€
  Skladom
 • Detská zástera vďaka ktorej ostane Váš drobec aj pri aktívnom pomáhaní v kuchyni stále čisté. Zástera v červenej farbe so zdobením  na hrudi je vyrobená zo 100 % bavlny. Rozmery zástery sú 50 x 60 cm.
  12,18€
  Skladom