• Moderná forma na koláč s okrúhlym tvarom a s priemerom 12 cm. Forma je vyrobená z kvalitnej ocele a zhotovená z dvoch častí, z bočnej steny a odnímateľného dna. Koláč po jeho upečení z formy jednoducho vyklopíte vďaka nepriľnavému dnu a formu potom jednoducho umyjete v umývačke riadu. 
  3,58€
  Skladom
 • Silikónové kuchynské metličky na šľahanie Mastard s farebným dizajnom sú určené pre tých najmenších kuchárov a pomocníkov v kuchyni. vďaka praktickému ušku, ktoré sa nachádza na metličke. je zaručené jej udržanie na miske, takže nehrozí žiadny zbytočný neporiadok v kuchyni. Balenie obsahuje jeden kus metličky.
  8,18€
  Skladom
 • Kompletná drevená sada na varenie je určená pre detičky, ktoré radi pomáhajú v kuchyni. Malý pekári sa určite potešia veľkej doske na vaľkanie cesta, valčeku na cestu a ďalšiemu drevenému príslušenstvu, vďaka ktorému Vám budú v kuchyni nápomocný. 
  11,07€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare usmiatej žabky urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto...
  3,22€
  Skladom
 • Kuchynská zástera pre malé pomocníčky v kuchyni s krásnym dizajnom. Veľkosť zástery sa dá nastaviť pomocou cvokov. 
  18,47€
  Skladom