• Praktický kuchynský valček s ostňami je vyrobený z kvalitného plastu. Vďaka valčeku urobíte na vašom ceste rovnomerné dierky. Šírka plochy valčeku je 10 cm.
  3,36€
  Skladom
 • Užitočný plastový valček so šírkou plochy 10 cm  sa postará o mriežkovanú plochu cesta v tvare diamantu.  Valček je možné umývať v umývačke riadu.
  3,79€
  Skladom
 • Praktický a tradičný drevený valček na cesto s dĺžkou 24 cm a priemerom 5,5 cm je vynikajúci pomocník do kuchyne každej gazdinky. vďaka rovnému povrchu kuchynského valčeka bude cesto vyvaľkané rovnomerne. Valček nie je nijak chemicky ošetrený, jedná sa o čisto ekologický výrobok a preto n ie je vhodné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  3,29€
  Skladom
 • Praktický kuchynský valček na cesto je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka dlhej rukoväti je práca s valčekom jednoduchšia. Na kinci rukoväte valček na cesto disponuje praktickým očkom, ktoré slúži na jeho zavesenie. 
  34,60€
  Skladom
 • Malý drevený valček s dĺžkou 15,5 cm. je vhodný na prípravu pirôžkov alebo akýchkoľvek plnených košíčkov či buchiet. Hodí sa k príprave pochutín pri ktorých chceme dosiahnuť rovnomerný povrch. Valček nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu, po použití ho opláchniie a nechajte dôkladne preschnúť. 
  2,92€
  Skladom
 • Moderný a praktický valček na cesto s úzkym tvarom je vhodný na prípravu pirohov, alebo iných, drobných pokrmov vyrobených z cesta. Vaľkanie cesta bude s pomocou tohto úzkeho valčeka aj na pekáči alebo priamo v zapekacej forme. Pomocou valčeka je možné presne prispôsobiť a vyvaľkať okraje cesta. Šírka valčeka je 5 cm a priemer 3,5 cm. 
  6,13€
  Skladom