• Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
  14,77€
  Skladom
 • Tento kuchynský nôž s univerzálnym použitím a dĺžkou 8,5 cm je vhodný na krájanie akýchkoľvek potravín. Nôž disponuje praktickú násadu, ktorá ho chráni pred poškodením a zároveň odstraňuje riziko porezania. 
  3,72€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. Dĺžka noža je 9 cm vďaka čomu je vhodný najmä na šúpanie a lúpanie ovocia či zeleniny.  
  9,48€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. 
  9,75€
  Skladom
 • Kuchynský nôž vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, vhodný na krájanie akýchkoľvek surovín sa v kuchyni vždy zíde. Ergonomická zmäkčená rúčka umožňuje pohodlnú manipuláciu s nožom. 
  8,03€
  Skladom
 • Veľmi ostrá čepeľ z nerezovej ocele umožňuje jednoduché  rýchle kvalitné lúpanie ovocia a zeleniny, no s nožom je možné krájať aj iné suroviny. Ergonomická rúčka zabezpečuje pohodlnú manipuláciu s nožom na lúpanie.
  8,48€
  Skladom
 • Univerzálny kuchársky nôž s ostrou čepeľou z nerezovej ocele s dĺžkou 20 cm je použiteľný pri krájaní rôznych surovín. Ergonomický tvar rukoväte slúži na pohodlné držanie noža a zvyšuje jeho účinnosť. 
  11,81€
  Skladom
 • Dizajnový a moderný nôž na pečivo rozkrája chlieb alebo bagetky bez akýchkoľvek problémov. Dizajnová fialová čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a disponuje praktickým zúbkovaním. Rukoväť noža je vyrobená z polypropylénového materiálu. 
  20,36€
  Skladom
 • Kuchynský nôž malých rozmerov s dĺžkou 15 cm je vhodný na univerzálne použitie.  Praktická rukoväť z palisandrového dreva je špeciálne ergonomicky tvarovaná, vďaka čomu je uchopenie noža pohodlné. Čepeľ je zhotovená z kvalitnej nerezovej ocele. Nôž nie je vhodné vkladať do umývačky riadu. 
  28,53€
  Skladom
 • Kuchynský nôž malých rozmerov s dĺžkou 9 cm je vhodný na univerzálne použitie. Svoje využitie nájde najmä pri šúpaní a lúpaní ovocia či zeleniny. Praktická rukoväť z palisandrového dreva je špeciálne ergonomicky tvarovaná, vďaka čomu je uchopenie noža pohodlné. Čepeľ je zhotovená z kvalitnej nerezovej ocele. Nôž nie je vhodné vkladať do umývačky riadu. 
  25,87€
  Skladom
 • Kuchársky nôž pre univerzálne použitie v kuchyni. Nerezová čepeľ s kvalitným ostrím zaručuje fantastické a rýchle rezanie potravín. Rukoväte s ergonomickým tvarom sú vyrobené z tvrdého špeciálneho dreva. Pre brúsenie noža odporúčame použiť ocieľku na brúsenie nožov.
  21,80€
  Skladom
 • Univerzálny nôž pre krájanie rôznych druhov potravín. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s kvalitným ostrím. Rukoväť noža je vyrobená z tvrdého špeciálneho dreva s dokonalým ergonomickým tvarom pre ideálne uchopenie a jeho bezpečné používanie.
  13,66€
  Skladom