• Univerzálny kuchársky nôž s ostrou čepeľou z nerezovej ocele s dĺžkou 20 cm je použiteľný pri krájaní rôznych surovín. Ergonomický tvar rukoväte slúži na pohodlné držanie noža a zvyšuje jeho účinnosť. 
  13,29€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. 
  9,29€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. Dĺžka noža je 9 cm vďaka čomu je vhodný najmä na šúpanie a lúpanie ovocia či zeleniny.  
  9,03€
  Skladom
 • Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
  16,28€
  Skladom
 • Skladací nerezový nôž je vďaka praktickej ergonomickej rukoväti, ktorá slúži zároveň ako ochranný kryt, skvelou voľbou. Na jeho uloženie Vám stačí malý priestor. Aj keď tento nôž nedisponuje enormnými rozmermi spĺňa všetky potrebné faktory kvalitného kuchynského pomocníka. Nerezová čepel je zárukou ostrosti počas niekoľkých rokov. Dĺžka čepele je 7,6 cm.
  9,77€
  Skladom
 • Tento kuchynský nôž s univerzálnym použitím a dĺžkou 8,5 cm je vhodný na krájanie akýchkoľvek potravín. Nôž disponuje praktickú násadu, ktorá ho chráni pred poškodením a zároveň odstraňuje riziko porezania. 
  3,79€
  Skladom
 • Dizajnový a moderný nôž na pečivo rozkrája chlieb alebo bagetky bez akýchkoľvek problémov. Dizajnová fialová čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a disponuje praktickým zúbkovaním. Rukoväť noža je vyrobená z polypropylénového materiálu. 
  20,36€
  Skladom
 • Kuchynský nôž malých rozmerov s dĺžkou 15 cm je vhodný na univerzálne použitie.  Praktická rukoväť z palisandrového dreva je špeciálne ergonomicky tvarovaná, vďaka čomu je uchopenie noža pohodlné. Čepeľ je zhotovená z kvalitnej nerezovej ocele. Nôž nie je vhodné vkladať do umývačky riadu. 
  28,53€
  Skladom
 • Kuchynský nôž malých rozmerov s dĺžkou 9 cm je vhodný na univerzálne použitie. Svoje využitie nájde najmä pri šúpaní a lúpaní ovocia či zeleniny. Praktická rukoväť z palisandrového dreva je špeciálne ergonomicky tvarovaná, vďaka čomu je uchopenie noža pohodlné. Čepeľ je zhotovená z kvalitnej nerezovej ocele. Nôž nie je vhodné vkladať do umývačky riadu. 
  25,87€
  Skladom
 • Kuchynský nôž vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, vhodný na krájanie akýchkoľvek surovín sa v kuchyni vždy zíde. Ergonomická zmäkčená rúčka umožňuje pohodlnú manipuláciu s nožom. 
  8,03€
  Skladom
 • Veľmi ostrá čepeľ z nerezovej ocele umožňuje jednoduché  rýchle kvalitné lúpanie ovocia a zeleniny, no s nožom je možné krájať aj iné suroviny. Ergonomická rúčka zabezpečuje pohodlnú manipuláciu s nožom na lúpanie.
  8,48€
  Skladom
 • Kuchársky nôž pre univerzálne použitie v kuchyni. Nerezová čepeľ s kvalitným ostrím zaručuje fantastické a rýchle rezanie potravín. Rukoväte s ergonomickým tvarom sú vyrobené z tvrdého špeciálneho dreva. Pre brúsenie noža odporúčame použiť ocieľku na brúsenie nožov.
  21,80€
  Skladom