• Dizajnový a moderný nôž na pečivo rozkrája chlieb alebo bagetky bez akýchkoľvek problémov. Dizajnová fialová čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a disponuje praktickým zúbkovaním. Rukoväť noža je vyrobená z polypropylénového materiálu. 
  20,68€
  Skladom
 • Tento kuchynský nôž s univerzálnym použitím a dĺžkou 8,5 cm je vhodný na krájanie akýchkoľvek potravín. Nôž disponuje praktickú násadu, ktorá ho chráni pred poškodením a zároveň odstraňuje riziko porezania. 
  4,09€
  Skladom
 • Univerzálny nôž patrí medzi  najviac používané kuchynské nože. Je vyrobený tak, aby spĺňal požiadavky bežných potrieb pri krájaní. Je vhodný na použitie pri krájaní takmer všetkých surovín a vďaka jeho vysokej životnosti Vám v kuchyni poslúži aj niekoľko rokov. Dĺžka noža je 9 cm vďaka čomu je vhodný najmä na šúpanie a lúpanie ovocia či zeleniny.  
  9,78€
  Skladom
 • Univerzálny kuchynský nôž je v kuchyni praktickým pomocníkom. Tento kuchynský nôž s nerezovou čepeľou s označením 3 CR 13 a dĺžkou 20 cm bude nápomocný pri akejkoľvek činnosti v kuchyni. Nôž je vyrobený z jedného kusu ocele čo mu dodáva moderný vzhľad. 
  14,65€
  Skladom
 • Kuchynský nôž s veľmi ostrou čepeľou z kvalitnej keramiky. Ergonomická rúčka umožňuje pohodlné a bezpečné používanie. Na zachovanie dlhodobej ostrosti a prehľadné ukladanie sú vhodné bloky na keramické nože. 
  18,45€
  Skladom
 • Veľmi ostrá čepeľ z nerezovej ocele umožňuje jednoduché  rýchle kvalitné lúpanie ovocia a zeleniny, no s nožom je možné krájať aj iné suroviny. Ergonomická rúčka zabezpečuje pohodlnú manipuláciu s nožom na lúpanie.
  9,54€
  Skladom
 • Kuchynský nôž Lamart s dĺžkou čepele 13 cm je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a je určený na univerzálne použitie v kuchyni. Ergonomická rukoväť umožňuje pohodlné uchopenie noža. Nôž je možné vkladať do umývačky riadu. Dĺžka celého noža je 24,5 cm. 
  10,70€
  Skladom
 • Univerzálny kuchársky nôž s ostrou čepeľou z nerezovej ocele s dĺžkou 20 cm je použiteľný pri krájaní rôznych surovín. Ergonomický tvar rukoväte slúži na pohodlné držanie noža a zvyšuje jeho účinnosť. 
  15,35€
  Skladom
 • Kuchynský nôž malých rozmerov s dĺžkou 9 cm je vhodný na univerzálne použitie. Svoje využitie nájde najmä pri šúpaní a lúpaní ovocia či zeleniny. Praktická rukoväť z palisandrového dreva je špeciálne ergonomicky tvarovaná, vďaka čomu je uchopenie noža pohodlné. Čepeľ je zhotovená z kvalitnej nerezovej ocele. Nôž nie je vhodné vkladať do umývačky riadu. 
  27,52€
  Skladom