• Praktická a elegantná termoska s uškom je elegantnej bielej farby a disponuje objemom 1,2 litra. Kanvica je vyrobená z nerezu čo zaručuje jej odolnosť a schopnosť uchovávať nápoje teplé počas dlhšej doby. 
  28,86€
  Skladom
 • Termoska nemusí byť len praktickým doplnkom na Vašich cestách. Táto biela termoska je taktiež dizajnovým kúskom. Biela elegantná farba a praktická funkčnosť termosky sú jedinečnou kombináciou. Termosku je možné používať na studené ale aj teplé nápoje. Je vhodná najmä pre veľký milovníkov kávy, ktorý si radi vychutnávajú tento nápoj aj na cestách. Objem...
  59,02€
  Skladom
 • Nerezová termoska malého tvaru pre jednoduchšie odloženie v taške či kabelke. Objem termosky je 125 ml, je vhodná na lyžovačku alebo na cestovanie. Táto termoska nájde využitie pri každej Vašej vonkajšej aktivite.
  7,32€
  Nie je skladom
 • Nerezová termoska menšieho tvaru s objemom 0,2l pre jednoduchšie odloženie v taške či kabelke. Je vhodná na lyžovačku alebo na cestovanie. Táto termoska nájde využitie pri každej Vašej vonkajšej aktivite. Do odolnej termosky z nerezu a zeleného plastu sa zmestia 3 šálky kávy. 
  9,17€
  Skladom
 • Praktická termoska s uškom v žiarivej červenej a disponuje objemom 1,2 litra. Kanvica je vyrobená z nerezu čo zaručuje jej odolnosť a schopnosť uchovávať nápoje teplé počas dlhšej doby. 
  35,39€
  Skladom
 • Termoska pre deti pozostáva z vnútornej nerezovej a vonkajšej plastovej časti. Dizajn termosky je vyhotovený podľa známej rozprávky Krtko. Termoska sa otvára stlačením tlačítka na vrchu, pričom samotný vrchnák je možné použíť ako pohár na pitie. 
  17,68€
  Skladom
 • Termoska pre deti pozostáva z vnútornej nerezovej a vonkajšej plastovej časti. Dizajn termosky je vyhotovený podľa známej rozprávky Krtko. Termoska sa otvára stlačením tlačítka na vrchu, pričom samotný vrchnák je možné použíť ako pohár na pitie. 
  15,16€
  Skladom
 • Kvalitná nerezová termoska má rozkošný tvar, ktorý však nestráca na svojom praktickom využití. Táto originálna termoska uchová Vaše nápoje teplé počas vonkajších aktivít až 24 hodín. Jej využitie nájdete samozrejme aj počas horúcich letných dní, kedy udrží nápoje príjemne chladné. Objem 800 ml je postačujúci na niekoľko hodinové aktivity mimo Vášho domu. 
  16,42€
  Skladom
 • Termoska nemusí byť len praktickým doplnkom na Vašich cestách. Táto červená termoska je taktiež dizajnovým kúskom. Červená nadčasová farba a praktická funkčnosť termosky sú jedinečnou kombináciou. Termosku je možné používať na studené ale aj teplé nápoje. Je vhodná najmä pre veľký milovníkov kávy, ktorý si radi vychutnávajú tento nápoj aj na cestách....
  59,02€
  Skladom
 • Kvalitná nerezová termoska s moderným vzhľadom udrží nápoje teplé až niekoľko hodín. Či už ide o čaj alebo kávu, poteší každého milovníka vonkajších aktivít, ktorý zbožňuje jeden z týchto teplých nápojov. Termoska udržuje teplo len vo vnútri, teda jej povrch nie je nebezpečný a nehrozí nijaké popálenie. 
  15,91€
  Skladom
 • Nerezová termoska s moderným dizajnom v 4 farebných prevedeniach je vynikajúca na prenášanie horúcich nápojov uchovávanie ich teploty počas akýchkoľvek vonkajších aktivít. Termoska s objemom 0,5l je dostupná v modrej, červenej, zelenej a žltej farbe. Výška termosky je 25 cm a má dvojitú nerezovú stenu. 
  11,02€
  Skladom
 • Nerozbitná termoska LIGUIDOS je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a vhodná na turistiku či iné športové aktivity. Vďaka tejto termoske Vaše nápoje vydržia teplé počas niekoľkých hodín a samozrejme rovnako udržia aj studenú teplotu počas letných dní. Termoska je aj napriek svojej pevnosti výnimočná svojou nízkou hmotnosťou. Objem 1 liter je postačujúci...
  11,81€
  Skladom