• Moderný dizajn a praktickosť, dve charakteristiky ktoré termoska Esprit s objem 0,45 jednoznačne spĺňa. Termoska je vybavená praktickou poistkou, ktorá bráni neočakávanému otvoreniu. Vložka v termoske je taktiež z nerezu a termoska je mimoriadne odolná, prakticky nerozbitná. 
  11,59€
  Skladom
 • Moderná nerezová termoska s menším tvarom a objemom 0,42 litra. Vďaka kvalitnému materiálu vydrží nápoj v termoske teplý počas dlhšej doby. Nerezový materiál je zárukou nerozbitnosti termosky.  Termoska disponuje poistkou proti vyliatiu nápoja. Mechanizmus v hornej časti termosky je vyrobený z plastu. Termoska je vhodná do umývačky riadu, ale viečko do...
  10,38€
  Skladom
 • Nerezová termoska malého tvaru pre jednoduchšie odloženie v taške či kabelke. Objem termosky je 125 ml, je vhodná na lyžovačku alebo na cestovanie. Táto termoska nájde využitie pri každej Vašej vonkajšej aktivite.
  7,65€
  Skladom
 • Termoska nemusí byť len praktickým doplnkom na Vašich cestách. Táto biela termoska je taktiež dizajnovým kúskom. Biela elegantná farba a praktická funkčnosť termosky sú jedinečnou kombináciou. Termosku je možné používať na studené ale aj teplé nápoje. Je vhodná najmä pre veľký milovníkov kávy, ktorý si radi vychutnávajú tento nápoj aj na cestách. Objem...
  61,69€
  Skladom
 • Nerezová termoska LIGUIDOS je vďaka kvalitnému materiálu nerozbitná a tedy vhodná aj na turistiku či iné športové aktivity. Vďaka tejto termoske Vaše nápoja vydržia teplé počas niekoľkých hodín. Nerezová termoska s objemom 500 ml disponuje praktickým bezpečnostným zatváraním na uzávere, takže nápoje sa z nej nevylejú. Vrchnák termosky je možné použiť ako...
  8,60€
  Skladom
 • Praktická a univerzálna termoska na jedlo s objemom 1l. Termoska je vyrobená z nerezu a silikónu, čím je zaručená jej odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Jedlo v termoske vydrí teplé až 12 hodín. Termoska na jedlo slúži prakticky ako menu box na jedlo s termo vlastnosťami. 
  24,03€
  Skladom
 • Praktická a elegantná termoska s uškom je elegantnej bielej farby a disponuje objemom 1,2 litra. Kanvica je vyrobená z nerezu čo zaručuje jej odolnosť a schopnosť uchovávať nápoje teplé počas dlhšej doby. 
  30,16€
  Skladom
 • Praktická termoska s uškom v žiarivej červenej a disponuje objemom 1,2 litra. Kanvica je vyrobená z nerezu čo zaručuje jej odolnosť a schopnosť uchovávať nápoje teplé počas dlhšej doby. 
  37,00€
  Skladom
 • Nerozbitná termoska je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a vďaka dvojitým stenám v nej nápoje vydržia teplé ešte 24 hodín po ich naliatí do termosky. Objem 1 liter postačuje na pol dňové aktivity mimo Vášho domova. Termoska je vhodná na každodenné používanie. Nízka hmotnosť je ďalším doplnkom, ktorý pri nosení termosky určite oceníte. 
  17,74€
  Skladom
 • Kvalitná nerezová termoska s moderným vzhľadom udrží nápoje teplé až niekoľko hodín. Či už ide o čaj alebo kávu, poteší každého milovníka vonkajších aktivít, ktorý zbožňuje jeden z týchto teplých nápojov. Termoska udržuje teplo len vo vnútri, teda jej povrch nie je nebezpečný a nehrozí nijaké popálenie. 
  16,63€
  Skladom
 • Nerozbitná termoska LIGUIDOS je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a vhodná na turistiku či iné športové aktivity. Vďaka tejto termoske Vaše nápoje vydržia teplé počas niekoľkých hodín a samozrejme rovnako udržia aj studenú teplotu počas letných dní. Termoska je aj napriek svojej pevnosti výnimočná svojou nízkou hmotnosťou. Objem 1 liter je postačujúci...
  12,35€
  Skladom
 • Praktická nerezová termoska slúži na uchovanie teploty čajov či kávy po dlhý čas. Termoska je vyrobená z nerezovej ocele čo zaručuje jej vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Termoska na povrch neprepustí teplota, teda nehrozí nijaké popálenie. 
  7,65€
  Skladom