• Termoska nemusí byť len praktickým doplnkom na Vašich cestách. Táto biela termoska je taktiež dizajnovým kúskom. Biela elegantná farba a praktická funkčnosť termosky sú jedinečnou kombináciou. Termosku je možné používať na studené ale aj teplé nápoje. Je vhodná najmä pre veľký milovníkov kávy, ktorý si radi vychutnávajú tento nápoj aj na cestách. Objem...
 • Termoska nemusí byť len praktickým doplnkom na Vašich cestách. Táto červená termoska je taktiež dizajnovým kúskom. Červená nadčasová farba a praktická funkčnosť termosky sú jedinečnou kombináciou. Termosku je možné používať na studené ale aj teplé nápoje. Je vhodná najmä pre veľký milovníkov kávy, ktorý si radi vychutnávajú tento nápoj aj na cestách....
 • Kvalitná nerezová termoska má rozkošný tvar, ktorý však nestráca na svojom praktickom využití. Táto originálna termoska uchová Vaše nápoje teplé počas vonkajších aktivít až 24 hodín. Jej využitie nájdete samozrejme aj počas horúcich letných dní, kedy udrží nápoje príjemne chladné. Objem 800 ml je postačujúci na niekoľko hodinové aktivity mimo Vášho domu. 
 • Kvalitná nerezová termoska s moderným vzhľadom udrží nápoje teplé až niekoľko hodín. Či už ide o čaj alebo kávu, poteší každého milovníka vonkajších aktivít, ktorý zbožňuje jeden z týchto teplých nápojov. Termoska udržuje teplo len vo vnútri, teda jej povrch nie je nebezpečný a nehrozí nijaké popálenie. 
 • Termoska pre deti pozostáva z vnútornej nerezovej a vonkajšej plastovej časti. Dizajn termosky je vyhotovený podľa známej rozprávky Krtko. Termoska sa otvára stlačením tlačítka na vrchu, pričom samotný vrchnák je možné použíť ako pohár na pitie. 
 • Termoska pre deti pozostáva z vnútornej nerezovej a vonkajšej plastovej časti. Dizajn termosky je vyhotovený podľa známej rozprávky Krtko. Termoska sa otvára stlačením tlačítka na vrchu, pričom samotný vrchnák je možné použíť ako pohár na pitie. 
 • Nerezová termoska s moderným dizajnom v 4 farebných prevedeniach je vynikajúca na prenášanie horúcich nápojov uchovávanie ich teploty počas akýchkoľvek vonkajších aktivít. Termoska s objemom 0,5l je dostupná v modrej, červenej, zelenej a žltej farbe. Výška termosky je 25 cm a má dvojitú nerezovú stenu. 
 • Nerozbitná termoska LIGUIDOS je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a vhodná na turistiku či iné športové aktivity. Vďaka tejto termoske Vaše nápoje vydržia teplé počas niekoľkých hodín a samozrejme rovnako udržia aj studenú teplotu počas letných dní. Termoska je aj napriek svojej pevnosti výnimočná svojou nízkou hmotnosťou. Objem 1 liter je postačujúci...
 • Nerozbitná termoska je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a vďaka dvojitým stenám v nej nápoje vydržia teplé ešte 24 hodín po ich naliatí do termosky. Objem 1 liter postačuje na pol dňové aktivity mimo Vášho domova. Termoska je vhodná na každodenné používanie. Nízka hmotnosť je ďalším doplnkom, ktorý pri nosení termosky určite oceníte. 
 • Praktická nerezová termoska slúži na uchovanie teploty čajov či kávy po dlhý čas. Termoska je vyrobená z nerezovej ocele čo zaručuje jej vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Termoska na povrch neprepustí teplota, teda nehrozí nijaké popálenie. 
 • Praktická a univerzálna termoska na jedlo s objemom 1l. Termoska je vyrobená z nerezu a silikónu, čím je zaručená jej odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Jedlo v termoske vydrí teplé až 12 hodín. Termoska na jedlo slúži prakticky ako menu box na jedlo s termo vlastnosťami. 
 • Moderná nerezová termoska s menším tvarom a objemom 0,42 litra. Vďaka kvalitnému materiálu vydrží nápoj v termoske teplý počas dlhšej doby. Nerezový materiál je zárukou nerozbitnosti termosky.  Termoska disponuje poistkou proti vyliatiu nápoja. Mechanizmus v hornej časti termosky je vyrobený z plastu. Termoska je vhodná do umývačky riadu, ale viečko do...