• Moderný termohnrnček značky od výrobcu Ibili je zárukou kvality a pekného dizajnu. Metalické farebné prevedenie a dokonalé tesniace vlastnosti sú zárukou Vašej spokojnosti. V hrnčeku je možné prenášať studené i teplé nápoje. V ponuke máme dve farebné prevedenia fialovú a zelenú ( pri objednávke uveďte do poznámky o akú farbu máte záujem).
  5,86€
  Skladom
 • Praktický cestovný termohrnček obsahuje tesniace viečko, ktoré zaručuje, že sa Váš nápoj počas prenášania nerozleje. Termohrnček disponuje dvojitou stenou vďaka čomu vydrží nápoj dlhšie teplý. Výrobný materiál termohrnčeka je nerez a plast. 
  6,62€
  Skladom
 • Jedinečný keramický termohrnček s originálny dizajnom fialových bodiek obsahuje praktické silikónové viečko. Objem termohrnčeka je 0,28 l. Hrnček disponuje dvojitou stenou, hrnček aj viečko je možné používať k ohriatiu nápojov v mikrovlnnej rúre. 
  6,62€
  Skladom
 • Originálny termohrnček s jedinečným dizajnom v tvare plechovky a výraznej červenej farbe. Studené nápoje vydržia v hrnčeku vďaka špeciálnemu tesniacemu hrdlu v pôvodnej teplote až počas 6 hodín od naliatia a horúce tekutiny vydržia teplé až 12 hodín od naliatia. 
  9,32€
  Skladom
 • Moderný termohrnček disponuje praktickými dvojitými stenami ktoré udržia pôvodnú teplotu nápoja v hrnčeku až niekoľko hodín.  Viečko na hrnčeku je vyrobené zo silikónu a má výborné tesniace vlastnosti. Objem termohrnčeka je 0,25 l. 
  10,33€
  Skladom