• Moderný termohnrnček značky od výrobcu Ibili je zárukou kvality a pekného dizajnu. Metalické farebné prevedenie a dokonalé tesniace vlastnosti sú zárukou Vašej spokojnosti. V hrnčeku je možné prenášať studené i teplé nápoje. V ponuke máme dve farebné prevedenia fialovú a zelenú ( pri objednávke uveďte do poznámky o akú farbu máte záujem).
  6,56€
  Skladom
 • Praktický cestovný termohrnček obsahuje tesniace viečko, ktoré zaručuje, že sa Váš nápoj počas prenášania nerozleje. Termohrnček disponuje dvojitou stenou vďaka čomu vydrží nápoj dlhšie teplý. Výrobný materiál termohrnčeka je nerez a plast. 
  8,98€
  Skladom
 • jedinečný chlapský dizajn je to čo tento termohrnček vystihuje na prvý pohľad. Termohrnček vďaka praktickému ušku uchopíte pevne bez hrozby šmyknutia. Termohrnček Clik disponuje praktickým mechanizmom na viečku, ktorý umožňuje po jednom stlačení pitie zo všetkých strán viečka. Termohrnček je tvorený dvoma stenami, ktoré udržujú nápoj vo vnútri horúci ale...
  17,01€
  Skladom
 • Moderný termohrnček disponuje praktickými dvojitými stenami ktoré udržia pôvodnú teplotu nápoja v hrnčeku až niekoľko hodín.  Viečko na hrnčeku je vyrobené zo silikónu a má výborné tesniace vlastnosti. Objem termohrnčeka je 0,25 l. 
  10,90€
  Skladom
 • Termohrnček jedinečného tvaru a dizajnu čiernej plechovky s objemom 0,33 l. Vďaka dvojitej nerezovej stene vydržia horúce nápoje po ich naliatí do termohrnčeka v pôvodnej teplote až počas 10 hodín a studené nápoje si svoju nízku teplotu udržia až 5 hodín od naliatia. 
  11,37€
  Skladom
 • Originálny termohrnček s jedinečným dizajnom v tvare plechovky a výraznej červenej farbe. Studené nápoje vydržia v hrnčeku vďaka špeciálnemu tesniacemu hrdlu v pôvodnej teplote až počas 6 hodín od naliatia a horúce tekutiny vydržia teplé až 12 hodín od naliatia. 
  10,47€
  Skladom