14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Termohrnček jedinečného tvaru a dizajnu čiernej plechovky s objemom 0,33 l. Vďaka dvojitej nerezovej stene vydržia horúce nápoje po ich naliatí do termohrnčeka v pôvodnej teplote až počas 10 hodín a studené nápoje si svoju nízku teplotu udržia až 5 hodín od naliatia. 
  11,98€
  Skladom
 • Praktický nerezový termo - hrnček určite poteší každého nadšenca lyžovačiek či turistík. Vďaka kvalitnému výrobnému materiálu vydržia Vaše nápoje teplé po niekoľko hodín. Objem hrnčeka je 400 ml a disponuje praktickou poistkou, ktorá zaručuje, že sa tekutina z hrnčeka nevyleje. Hrnček má silikónovú časť na držanie v zelenej farbe. Rozmery hrnčeka sú 20 x...
  13,91€
  Skladom
 • Moderný termohnrnček značky od výrobcu Ibili je zárukou kvality a pekného dizajnu. Metalické farebné prevedenie a dokonalé tesniace vlastnosti sú zárukou Vašej spokojnosti. V hrnčeku je možné prenášať studené i teplé nápoje. V ponuke máme dve farebné prevedenia fialovú a zelenú ( pri objednávke uveďte do poznámky o akú farbu máte záujem).
  6,91€
  Skladom
 • Praktický cestovný termohrnček obsahuje tesniace viečko, ktoré zaručuje, že sa Váš nápoj počas prenášania nerozleje. Termohrnček disponuje dvojitou stenou vďaka čomu vydrží nápoj dlhšie teplý. Výrobný materiál termohrnčeka je nerez a plast. 
  9,47€
  Skladom
 • Moderný termohrnček disponuje praktickými dvojitými stenami ktoré udržia pôvodnú teplotu nápoja v hrnčeku až niekoľko hodín.  Viečko na hrnčeku je vyrobené zo silikónu a má výborné tesniace vlastnosti. Objem termohrnčeka je 0,25 l. 
  11,48€
  Skladom
 • Originálny termohrnček s jedinečným dizajnom v tvare plechovky a výraznej červenej farbe. Studené nápoje vydržia v hrnčeku vďaka špeciálnemu tesniacemu hrdlu v pôvodnej teplote až počas 6 hodín od naliatia a horúce tekutiny vydržia teplé až 12 hodín od naliatia. 
  11,03€
  Skladom