14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Silikónová vareška na čokoládu, krémy či iné pokrmy je doplnená o praktický teplomer, ktorý zaručuje precíznu a dokonalú prípravu Vašich jedál a pochutín.  Je vhodná aj pri príprave džemov a sirupov. V prípade potreby je varešku možné použiť aj ako stierku na zákusky a torty. 
  18,15€
  Skladom
 • Kvalitný teplomer bez ortute je moderným nástrojom, ktorý vám pomôže pri vašom zaváraní. Výrobok sa pýši širokým rozsahom teplôt, ktorým samozrejme dokáže odolávať. Dĺžka teplomeru je 31 cm.
  11,28€
  Skladom
 • Sklený kuchynský teplomer je určený na kontrolu teploty pri zaváraní. Dĺžka teplomera je 23cm pri čom pri meraní je potrebné počítať s odchýlkou +/- 1°C. 
  2,84€
  Skladom
 • Použite teplomer na mäso a pripravte si steaky ako v reštaurácii. Okrem teplotnej stupnice nájdete na teplomery aj teploty pre jednotlivé stupne prepečenia steakov. Teplomer na mäso je vyrobený z nerezu a rozsah teplotnej stupnice je od 30 do 50°C.
  8,40€
  Skladom
 • Veľký kuchynský teplomer je skvelým pomocníkom pri zaváraní ovocia alebo iných pochutín. Rozsah teplotnej stupnice je od 33 do 100°C. Pre správne meranie by sa teplomer mal ponoriť do tekutiny až 20 cm hlboko pri čom by nemal byť vystavený žiadnym otrasom. 
  9,06€
  Skladom