• Použite teplomer na mäso a pripravte si steaky ako v reštaurácii. Okrem teplotnej stupnice nájdete na teplomery aj teploty pre jednotlivé stupne prepečenia steakov. Teplomer na mäso je vyrobený z nerezu a rozsah teplotnej stupnice je od 30 do 50°C.
  6,36€
  Skladom
 • Veľký kuchynský teplomer je skvelým pomocníkom pri zaváraní ovocia alebo iných pochutín. Rozsah teplotnej stupnice je od 33 do 100°C. Pre správne meranie by sa teplomer mal ponoriť do tekutiny až 20 cm hlboko pri čom by nemal byť vystavený žiadnym otrasom. 
  6,83€
  Skladom
 • Kuchynský digitálny teplomer je doplnený o praktickú lyžicu, ktorá slúži na naberanie varených jedál a ich následné chladnutie či ochutnávanie.  Teplomer je poháňaný batériami. Rozsah meracej stupnice je od -40 do +250°C.
  25,20€
  Skladom
 • Kuchynský digitálny teplomer určený na meranie a kontrolu teploty mäsa. Tento teplomer je vybavený časovačom., ktorý po celú dobu meria teplotu Vami pripravovaného mäsového pokrmu a pri požadovanej teplote Vás upozorní. 
  33,27€
  Skladom
 • Teplomer na víno je moderný nástroj vďaka ktorému bude Vaše víno vychladené na dokonalú teplotu. Teplomer je vyrobený z nerezovej pásky ktorá sa jednoducho nasunie na fľašu a v tom okamžiku meria teplotu fľaše s nápojom.
  4,56€
  Skladom
 • Silikónová vareška na čokoládu, krémy či iné pokrmy je doplnená o praktický teplomer, ktorý zaručuje precíznu a dokonalú prípravu Vašich jedál a pochutín.  Je vhodná aj pri príprave džemov a sirupov. V prípade potreby je varešku možné použiť aj ako stierku na zákusky a torty. 
  16,04€
  Skladom