• Kvalitný set fondue na prípravu syra a mäsa. Misa fondue je vyrobená z 3 vrstiev odlišných materiálov - nerezová oceľ, hliník a meď. Vďaka tomu unikátnemu zloženiu misy sa teplo veľmi rýchlo rozvádza po celom povrchu a zároveň pripravované jedlo v ňom ostáva dlho teplé. Sada s objemom 1,9 litra a priemerom 18 cm je vhodná až pre 6 ľudí.
  96,19€
  Skladom
 • Sada fondue s rustikálnym nádychom pôsobí domácim dojmom a navodí príjemnú atmosféru pri posedení s vašimi priateľmi, alebo rodinou. Keramická miska je v béžovom prevedení a vďaka jej povrchovej úprave je ľahko umývateľná. Sada obsahuje 6 vidličiek s farebným označením, čo zabraňuje k ich zámene.
  73,98€
  Skladom
 • Fondue sada vyrobená z odolného nerezového materiálu s moderným dizajnom je vhodným doplnkom každého stolovania. Táto fondue sada je určená na prípravu mäsového, syrového ale aj čokoládového fondue. nerezový výrobný materiál umožňuje ohrievanie pokrmu na elektrickom alebo plynovom šporáku ešte pred jeho vložením do stojanu. Spôsob ohrevu je zabezpečený...
  79,16€
  Skladom
 • Fondue panvička s rukoväťou určená na syr je vyrobená z tepelne odolnej keramiky je potrebnou súčasťou pri príprave tohto lahodného pokrmu.
  18,47€
  Skladom