• Moderná keramická dóza s retro dizajnom je vhodná ako doplnok do domácnosti ale aj ako praktická nádoba na uskladnenie potravín, či pochutín. Viečko na nádobe je drevené. 
  14,77€
  Skladom
 • Sada 4 praktických a dizajnových retro dóz na sušienky, cukríky, cestoviny a akékoľvek iné pochutiny. Dizajn nádobiek je v retro štýle, ktorý sa momentálne teší veľkej obľube. V sade sa nachádzajú červené a biele dózy s viečkom na uzatváranie, pričom každá má iné rozmery.  Rozmery nádobiek:  Malá biela s bodkami priemer 14, výška 6cm Malá červená so...
  20,53€
  Skladom
 • Krabičky na cukrovinky v originálnom prevedení perníkovej chalúpky sú perfektné na drobné cukrovinky, ktorými potešíte svojich blízkych. Krabičky sú farebne zladené vianočnými farbami, sú previazané mašličkou s kartičkou pre meno, alebo venovanie.
  4,77€
  Skladom
 • Sada obsahuje tri praktické dizajnové dózy na uskladnenie keksíkov, sušienok či iných dobrôt. Nádoby poskytujú rôzne objemy pre skladovanie, dve malé nádoby majú priemer 10 cm a výšku 8,5 cm, veľká nádoba je vysoká 20 cm s priemerom 11 cm. Pokiaľ ste štýlová a máte rada poriadok určite si tieto nádobky zamilujete. 
  20,53€
  Skladom
 • Nerezová formička na výrobu sušienok o veľkosti 4 x 6 cm. Vďaka formičke môžete vyrábať francúzsku pochutinu s názvom "Petit Beurre". Vlnité okraje zaručujú originálny a nápaditý pokrm. Forma nie je vhodná pre umývanie v umývačke riadu.
  3,87€
  Skladom