• Ľahké strúhadlo v modernom tvare s dvoma možnosťami strúhania, ideálne na strúhanie syra, citrónovej kôry, muškátového orecha a ďalších surovín. Protišmykové silikónové rukoväte sa veľmi dobre držia a zároveň zaisťujú vynikajúcu stabilitu pri práci. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného...
  36,23€
  Skladom
 • Kreatívna potreba poteší každého moderného kuchára a cukrára. Praktická škrabka pomocou ktorej naškrábete syr alebo čokoládu. Nôž na škrabke je z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je zaručená dlhodobá ostrosť škrabky. Na konci noža sa nachádza drevená rukoväť pre pohodlné uchopenie. 
  22,39€
  Skladom
 • Originálny kuchynský mažiar so strúhadlom plní viacero funkcií naraz. Multifunkčný celok disponuje bambusovým spodným základom a plastovým protišmykovým podkladom. Vrchná časť sa dá doplniť nerezovou miskou alebo dvoma typmi strúhadiel. Okrem bambusovej základne je možné zvyšné časti umývať v umývačke riadu. 
  52,15€
  Skladom
 • Kuchynské strúhadlo s dĺžkou 15cm obsahuje viacero nadstavcov. Hlavným výrobným materiálom strúhadla je plast, pričom čepele jednotlivých nadstavcov sú z nerezovej ocele. 
  4,40€
  Skladom
 • Moderné kuchynské strúhadlo s malými rozmermi je vyrobený prevažne z plastu. Čepele určené na strúhanie sú z kvalitnej pevnej nerezovej ocele. Strúhadlo má na jednej strane praktickú kľuku pomocou ktorej jednoducho a bez námahy nastrúhate všetky druhy potravín, mäso , sýr, zeleninu aj čokoládu. 
  7,69€
  Skladom
 • Praktické kuchynské strúhadlo na zeleninu disponuje 5timi nadstavcami v sade. Strúhadlo je vyrobené z plastu a nože z nerezovej ocele, pričom každý z nich nastrúha zeleninu na iné tvary a veľkosti. 
  13,43€
  Skladom
 • Kuchynské strúhadlo by nemalo chýbať v žiadnej domácnosti. Strúhadlo Rendy je vyrobené z nerezovej ocele a zložené z viacerých častí, vďaka čomu je možné strúhať zeleninu a syr na viacero tvarov a veľkostí. Strúhadlo je opatrené protišmykovou základňou. 
  12,92€
  Skladom
 • Škrabka na syr z nerezovej ocele slúži na vytváranie rovnomerných plátkov syra, ktoré je možné ihneď podávať. Škrabka má dostatočne dlhú rukoväť, teda manipulácia s ňou je jednoduchá. 
  6,18€
  Skladom
 • Strúhadlo na syr z nerezovej ocele, ktorá je známa svojou ostrosťou. Použitím tohto strúhadla nastrúhate syr jednoducho a naozaj rýchlo. Strúhadlo sa jednoducho uchopí za nerezové madlo ukončené slučkou slúžiacou na jeho zavesenie. 
  5,44€
  Skladom
 • Strúhadlo na kapustu z brezového dreva disponuje 3 nerezovými nožmi s ostrou čepeľou, ktoré uľahčujú strúhanie. 
  11,07€
  Skladom