• Kuchynské strúhadlo dlhé 30 cm s viacerými nadstavcami, ktoré poskytujú možnosť strúhanie viacerých druhov potravín na rôzne tvary a veľkosti. Čepele jednotlivých nadstavcov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Strúhadlo obsahuje priestor pre bezpečné  vkladanie potravín určených na strúhanie. 
  14,36€
  Skladom
 • Praktické kuchynské strúhadlo na zeleninu disponuje 5timi nadstavcami v sade. Strúhadlo je vyrobené z plastu a nože z nerezovej ocele, pričom každý z nich nastrúha zeleninu na iné tvary a veľkosti. 
  15,88€
  Skladom
 • Kreatívna potreba poteší každého moderného kuchára a cukrára. Praktická škrabka pomocou ktorej naškrábete syr alebo čokoládu. Nôž na škrabke je z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je zaručená dlhodobá ostrosť škrabky. Na konci noža sa nachádza drevená rukoväť pre pohodlné uchopenie. 
  26,50€
  Skladom
 • Škrabka na syr z nerezovej ocele slúži na vytváranie rovnomerných plátkov syra, ktoré je možné ihneď podávať. Škrabka má dostatočne dlhú rukoväť, teda manipulácia s ňou je jednoduchá. 
  6,87€
  Skladom
 • Rendy Pro strúhadlo je profesionálny a multifunkčný nástroj, ktorého výrobným materiálom je plast na hlavnej konštrukčnej časti a nerezová oceľ, ktorá tvorí strúhaciu časť. Toto strúhadlo nájde  svoje miesto v domácnostiach ale aj v reštauráciach. Strúhadlo disponuje v spodnej časti plastovým uzatváraním, vďaka ktorému sa strúhané suroviny netrúsia okolo...
  25,23€
  Skladom
 • Kuchynské strúhadlo s dĺžkou 15cm obsahuje viacero nadstavcov. Hlavným výrobným materiálom strúhadla je plast, pričom čepele jednotlivých nadstavcov sú z nerezovej ocele. 
  5,72€
  Skladom
 • Moderné kuchynské strúhadlo s malými rozmermi je vyrobený prevažne z plastu. Čepele určené na strúhanie sú z kvalitnej pevnej nerezovej ocele. Strúhadlo má na jednej strane praktickú kľuku pomocou ktorej jednoducho a bez námahy nastrúhate všetky druhy potravín, mäso , sýr, zeleninu aj čokoládu. 
  9,09€
  Skladom
 • Nastrúhajte suroviny na jemnom strúhadle s rukoväťou. Nerezové strúhadlo disponuje plastovou rúčkou ktorá zaručuje pohodlné uchopenie. Celková dĺžka strúhadla je 27 cm. Vhodné do umývačky riadu.
  4,81€
  Skladom
 • Praktické nerezové strúhadlo s výškou 20 cm disponuje na každej strane iným typom na strúhanie. Praktická štvorcová podstava zaručuje stabilné státie strúhadla počas jeho používania.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  4,28€
  Skladom
 • Nerezové strúhadlo je určené na strúhanie muškátového orechu. Toto strúhadlo je vďaka svojmu tvaru veľmi stabilné a strúhanie na ňom je teda rýchle a pohodlné. Rozmery strúhadla sú 13,3 x 4,4 cm a je možné umývať ho v umývačke riadu. 
  2,43€
  Skladom
 • Malé nerezové strúhadlo so 4 možnosťami na strúhanie po každej strane. Strúhadlo umožňuje spracovanie rôznych druhov potravín.  Strúhadlo je možné umývať v umývačke riadu. 
  3,33€
  Skladom
 • Originálny kuchynský mažiar so strúhadlom plní viacero funkcií naraz. Multifunkčný celok disponuje bambusovým spodným základom a plastovým protišmykovým podkladom. Vrchná časť sa dá doplniť nerezovou miskou alebo dvoma typmi strúhadiel. Okrem bambusovej základne je možné zvyšné časti umývať v umývačke riadu. 
  57,98€
  Skladom