• Praktické strúhadlo z nerezu disponuje 4 rôznymi strúhadlami po každej strane. Strúhadlo má praktickú rúčku, ktorá slúži na jeho uchopenie počas strúhania. Strúhadlo je možné umývať v umývačke riadu. Rozmer dolných strán je 9 x 6,5 cm. 
 • Praktické strúhadlo ktoré plní hneď dve funkcie. Pokiaľ strúhadlo otočíte na jednu stranu, môžte na ňom strúhať mrkvu petržlen alebo oné druhy zeleniny, po jeho obrátený o 180 ° získate praktickú misku. Strúhadlo je vyrobené z nerezovej ocele. Výška strúhadla je 20,5 cm  a priemer v úzkej časti 8 cm, v širšej časti 11,8 cm. 
 • Kuchynské strúhadlo s dĺžkou 15cm obsahuje viacero nadstavcov. Hlavným výrobným materiálom strúhadla je plast, pričom čepele jednotlivých nadstavcov sú z nerezovej ocele. 
 • Moderné kuchynské strúhadlo s malými rozmermi je vyrobený prevažne z plastu. Čepele určené na strúhanie sú z kvalitnej pevnej nerezovej ocele. Strúhadlo má na jednej strane praktickú kľuku pomocou ktorej jednoducho a bez námahy nastrúhate všetky druhy potravín, mäso , sýr, zeleninu aj čokoládu. 
 • Nerezové strúhadlo je určené na strúhanie muškátového orechu. Toto strúhadlo je vďaka svojmu tvaru veľmi stabilné a strúhanie na ňom je teda rýchle a pohodlné. Rozmery strúhadla sú 13,3 x 4,4 cm a je možné umývať ho v umývačke riadu. 
 • Kreatívna potreba poteší každého moderného kuchára a cukrára. Praktická škrabka pomocou ktorej naškrábete syr alebo čokoládu. Nôž na škrabke je z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je zaručená dlhodobá ostrosť škrabky. Na konci noža sa nachádza drevená rukoväť pre pohodlné uchopenie. 
 • Jemné strúhadlo je vyrobené z nerezovej ocele a disponuje praktickou a pohodlnou plastovou rúčkou na jeho uchopenie. Strúhadlo s rozmermi 27 x 8 cm je dostatočne veľké na to aby bolo strúhanie na ňom pohodlné a nie príliš namáhavé.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
 • Kuchynské strúhadlo dlhé 30 cm s viacerými nadstavcami, ktoré poskytujú možnosť strúhanie viacerých druhov potravín na rôzne tvary a veľkosti. Čepele jednotlivých nadstavcov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Strúhadlo obsahuje priestor pre bezpečné  vkladanie potravín určených na strúhanie. 
 • Malé nerezové strúhadlo so 4 možnosťami na strúhanie po každej strane. Strúhadlo umožňuje spracovanie rôznych druhov potravín.  Strúhadlo je možné umývať v umývačke riadu. 
 • Rendy Pro strúhadlo je profesionálny a multifunkčný nástroj, ktorého výrobným materiálom je plast na hlavnej konštrukčnej časti a nerezová oceľ, ktorá tvorí strúhaciu časť. Toto strúhadlo nájde  svoje miesto v domácnostiach ale aj v reštauráciach. Strúhadlo disponuje v spodnej časti plastovým uzatváraním, vďaka ktorému sa strúhané suroviny netrúsia okolo...
 • Originálny kuchynský mažiar so strúhadlom plní viacero funkcií naraz. Multifunkčný celok disponuje bambusovým spodným základom a plastovým protišmykovým podkladom. Vrchná časť sa dá doplniť nerezovou miskou alebo dvoma typmi strúhadiel. Okrem bambusovej základne je možné zvyšné časti umývať v umývačke riadu. 
 • Strúhadlo na kapustu z brezového dreva disponuje 3 nerezovými nožmi s ostrou čepeľou, ktoré uľahčujú strúhanie.