Stolovanie  V kategórií je 238 produktov.

Stolovanie bude príjemným doplnkom chutnej večere či slávnostného obeda. Rôzny kuchynský riad, kuchynské podnosy a príbory z Vás urobia vynikajúceho hostiteľa.  Jednotlivé kúsky sú vhodné aj ako moderné doplnky do kuchyne. 

Podkategórie

 • Kuchynské prestieranie je vyrobené z polyvinylu čo umožňuje jeho jednoduché umývanie. . Rozmer prestieranie je 43,5x28,5cm.
  2,55€
  Skladom
 • Moderná doska na grilovanie je vyrobená z liatého hliníka a je vhodná na prípravu jedál na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Rozmery grilovacej dosky sú 32 x 24 cm. Doska disponuje praktickými uškami po oboch stranách, ktoré slúžia na lepšie uchopenie a následnú manipuláciu s doskou. Grilovacia doska je vhodná aj na použitie v rúre na pečenie pri...
  36,97€
  Skladom
 • Tradičný dizajn a praktické možnosti použitia sú špecifickými vlastnosťami tejto nádoby. Smaltovaný kastrólik s priemerom 16 cm  s nízkymi bočnými stenami je vhodný na prípravu jedál v rúre ale aj na ich servírovanie. Kastrólik má po oboch stranách praktické ušká na uchopenie.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  5,32€
  Skladom
 • Moderná a praktická smaltovaná rajnica s priemerom 14 cm v krásnej žiarivej červenej farbe má objem 0,9 litra a je vhodná na všetky typy ohrevov, vrátane indukcie. Rajnicu je možné vkladať do rúry na pečenie aj do umývačky riadu. 
  4,21€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná rajnica s dlhou rúčkou a priemerom 14 cm je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie. Rajnicu je možné umývať v umývačke riadu a v prípade potreby je možné pokrmy v nej piecť v rúre. 
  5,06€
  Skladom
 • Malý smaltovaný kastrólik má oválny s priemerom 14 cm. Kastrólik má elegantnú bielu farbu a po vrchnom obvode je lemovaný jemnou červenou linkou. Smaltovaný kastrólik je vďaka kvalitnému výrobnému materiálu určený na dlhodobé používanie a je možné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  4,00€
  Skladom
 • Praktická a veľmi moderná grilovacia doska je obľúbenou súčasťou domácností. Rozmery dosky na grilovanie sú 27 x 25 cm. Doska po stranách disponuje praktickými rúčkami s odpojiteľnými násadami pre jednoduché vkladanie do rúry alebo jej iné premiestňovanie. Doska na grilovanie je vyrobená z liateho hliníku, ktorý je na povrchu opatrený nepriľnavou...
  34,01€
  Skladom
 • Robustná grilovacia doska s nízkou hmotnosťou je vyrobená z liateho hliníku. Vnútorný teflónový povrch dosky zaručuje nepriľnavosť grilovaných potravín. Osobitý dizajn dosky tvoria predovšetkým dve špeciálne silikónové držadlá po stranách, ktoré sú odnímateľné.
  46,77€
  Skladom
 • Moderný nerezový podnos s leštenou povrchovou úpravou má tvar štvorca s rozmermi 19 x 19 cm. Podnos má zvýšené bočné strany, takže veci na ňom sa z neho nezošmyknú. 
  41,41€
  Skladom
 • Veľká smaltovaná misa s bielym dizajnom a moderným nápisom HOME SWEET HOME je vhodná na prípravu kysnutého cesta ale svoje využitie nájde aj pri iných činnostiach v kuchyni. Priemer smaltovanej misy je 30 cm. Vďaka kvalitnému a odolnému materiálu je odolná voči mechanickému poškodeniu a bude Vám slúžiť niekoľko rokov. 
  11,91€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný hrnček s objemom 1,2 litra je vhodný na servírovanie ale aj prípravu nápojov. Smaltovaný hrnček s dizajnom srdca na prednej strane je vhodný na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Hrnček je možné umývať v umývačke riadu.  
  7,11€
  Skladom
 • Krásny smaltovaný džbán v klasickom tvare s jemným dekórom kvietkov. Smaltovaný džbán môže byť nie len veľmi užitočným asistentom pri podávaní nápojov, džbán spĺňa taktiež dekoračnú funkciu, vďaka ktorej sa dokonale hodí do vintage, alebo chatárskej kuchyne.
  19,95€
  Skladom