Stolovanie  V kategórií je 212 produktov.

Stolovanie bude príjemným doplnkom chutnej večere či slávnostného obeda. Rôzny kuchynský riad, kuchynské podnosy a príbory z Vás urobia vynikajúceho hostiteľa.  Jednotlivé kúsky sú vhodné aj ako moderné doplnky do kuchyne. 

Podkategórie

 • Sada na výrobu syrového fondue z kvalitnej žiaruvzdornej keramiky a nerezu. Možnosť umývania v umývačke riadku.
  77,73€
  Skladom
 • Fondue sada BERN vám ponúka pravý švajčiarský pôžitok s možnosťou prípravy syra. Dizajnová úprava sady navodzuje pravú švajčiarsku atmosféru, ktorá sa s pridaním pravého švajčiarskeho syra znásobí. Spôsob ohrevu syra je zabezpečený fondue pastou. Súčasťou balenia je 6 kusov fondue vidličiek.
  88,84€
  Skladom
 • Dizajnové syrové fondue sa stane originálnym a zároveň neodmysliteľným doplnkom Vášho stolovania a večerov s priateľmi. Sada na fondue sa skladá z 10 častí. Syrové fondue je vyrobené z kombinácie nerezovej ocele, ohňu vzdornej keramiky, plastu a chromovaného kovu.  1 x čierna panvička z ohňu vzdornej keramiky1 x chromovaný stojan1 x tácka z bukového dreva...
  88,84€
  Skladom
 • Sada pozostáva zo 6 fondue vidličiek s tepelne izolovanou plastovou rukoväťou. Hroty vidličiek sú ostré a prispôsobené k naberaniu pokrmov. 
  14,36€
  Skladom
 • Sada na prípravu mäsového fondue v klasickom tvare z veľmi kvalitného nerezu a chrómu. Výhodou tejto súpravy je, že olej, poprípade vývar je možne najskôr ohriať na sklokeramickej doske, či plynovom, alebo elektrickom šporáku. Guľatý tvar výrobku zabraňuje prskaniu oleja s čím ulahčuje prípravu. Možnosť umývania v umývačke riadku.
  44,16€
  Skladom
 • Moderná doska na grilovanie je vyrobená z liatého hliníka a je vhodná na prípravu jedál na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Rozmery grilovacej dosky sú 32 x 24 cm. Doska disponuje praktickými uškami po oboch stranách, ktoré slúžia na lepšie uchopenie a následnú manipuláciu s doskou. Grilovacia doska je vhodná aj na použitie v rúre na pečenie pri...
  48,11€
  Skladom
 • Jednoduchá, malá korenička vhodná k vareniu ale aj pri prestieraní. Vďaka použitým materiálom pri výrobe a nízkej váhe je vhodná aj na piknik v prírode. 
  7,16€
  Skladom
 • Sada kuchynského príboru je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je určená pre 6 osôb na každodenné používanie. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje 30 kusov z toho:  6 x lyžica6 x nôž6 x vidlička6 x lyžička6 x dezertná vidlička
  142,99€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček bielej farby so vzorom srdca prinesie do Vašej kuchyne príjemný retro nádych vďaka ktorému si podávanie nápojov jednoducho užijete. 
  7,90€
  Skladom
 • Moderná cukornička z nerezovej ocele s výškou 14 cm a priemerom 5,5 cm. Táto cukornička je skvelým doplnkom každého stolovania. 
  28,77€
  Skladom
 • Džbán klasického a praktického tvaru s objemom 0,5 litra ma povrch z veľmi kvalitného smaltu príjemnej červenej farby. V džbániku sa môžu ohrievať tekutiny na plyne, elektrike, ale aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  8,83€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  18,17€
  Skladom