Stolovanie  V kategórií je 241 produktov.

Stolovanie bude príjemným doplnkom chutnej večere či slávnostného obeda. Rôzny kuchynský riad, kuchynské podnosy a príbory z Vás urobia vynikajúceho hostiteľa.  Jednotlivé kúsky sú vhodné aj ako moderné doplnky do kuchyne. 

Podkategórie

 • Moderná doska na grilovanie je vyrobená z liatého hliníka a je vhodná na prípravu jedál na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Rozmery grilovacej dosky sú 32 x 24 cm. Doska disponuje praktickými uškami po oboch stranách, ktoré slúžia na lepšie uchopenie a následnú manipuláciu s doskou. Grilovacia doska je vhodná aj na použitie v rúre na pečenie pri...
  36,97€
  Skladom
 • Praktická a veľmi moderná grilovacia doska je obľúbenou súčasťou domácností. Rozmery dosky na grilovanie sú 27 x 25 cm. Doska po stranách disponuje praktickými rúčkami s odpojiteľnými násadami pre jednoduché vkladanie do rúry alebo jej iné premiestňovanie. Doska na grilovanie je vyrobená z liateho hliníku, ktorý je na povrchu opatrený nepriľnavou...
  33,41€
  Skladom
 • Robustná grilovacia doska s nízkou hmotnosťou je vyrobená z liateho hliníku. Vnútorný teflónový povrch dosky zaručuje nepriľnavosť grilovaných potravín. Osobitý dizajn dosky tvoria predovšetkým dve špeciálne silikónové držadlá po stranách, ktoré sú odnímateľné.
  45,96€
  Skladom
 • Dizajnový stojan na servítky s chromovaným podstavcom je vhodný do modernej domácnosti.  Vďaka jedinečnému dizajnu zaujme hneď na prvý pohľad. 
  24,02€
  Skladom
 • Praktický a originálny stojan na drevené špáratká v tvare lotosového kvetu v nesmrteľnej čiernobiele kombinácii. 
  10,92€
  Skladom
 • Originálny a veľmi jedinečný kuchynský doplnok. Jedinečná porcelánová karafa na olej bude vo Vašej kuchyni pôsobiť moderne a zároveň ju oživí svojim dizajnom. Objem porcelánovej karafy na olej je 0,25 l a vďaka praktickému dávkovaču je jej používanie jednoduché a rýchle. 
  15,51€
  Skladom
 • Jedinečný moderný dizajn spolu s funkčnosťou tohto výrobku sú neodolateľnou kombináciou. Keramická nádoba na olej z kvalitného materiálu odolného voči nárazom disponuje praktickou kovovou nálevkou umiestnenou v korkovom vrchnáku pre jednoduché dávkovanie oleja.  Objem nádoby na olej je 0,45 l. 
  35,12€
  Skladom
 • Jedinečná a moderná čierna karafa na dávkovanie a skladovanie oleja disponuje objemom 0,45 l. Karafa na olej je vyrobená zo špeciálnej keramiky, ktorá je odolná voči nárazom. Karafa zároveň disponuje kovovou nálevkou , ktorá je umiestnená v korkovom vrchnáku. 
  31,42€
  Skladom
 • Moderný nerezový podnos s leštenou povrchovou úpravou má tvar štvorca s rozmermi 19 x 19 cm. Podnos má zvýšené bočné strany, takže veci na ňom sa z neho nezošmyknú. 
  41,41€
  Skladom
 • Dizajnový plastový podnos s motívom vtáčika a drobných kvetov na vrchnej strane podnosu má rozmery 29 x 44 cm. Podnos je vhodný tak na prenášanie ako aj na servírovanie. 
  6,62€
  Skladom
 • Jedinečný plastový podnos v tvare oválu s rozmermi 31 x 39 cm má po stranách praktické držadlá, ktoré napomáhajú pri jeho prenášaní. Vintage nádych dodá Vášmu stolovaniu celkom iný šmrnc. Podnos má vyvýšené okraje, takže nehrozí, že sa suroviny alebo potraviny umiestnené na podnose len tak skotúľajú. 
  8,03€
  Skladom
 • Porcelánová miska elegantnej bielej tvary a jednoduchého tvaru má priemer 13 cm a výšku 7 cm. Miska je určená najmä na servírovanie omáčok pri podávaní sushi, vďaka jej tvaru sa v nej sushi ľahko namáča. Svoje využitie však nájde pri  podávaní akéhokoľvek pokrmu. 
  2,68€
  Skladom