Stolovanie  V kategórií je 222 produktov.

Stolovanie bude príjemným doplnkom chutnej večere či slávnostného obeda. Rôzny kuchynský riad, kuchynské podnosy a príbory z Vás urobia vynikajúceho hostiteľa.  Jednotlivé kúsky sú vhodné aj ako moderné doplnky do kuchyne. 

Podkategórie

 • Plastové prestieranie na stôl s vianočným motívom v červenej farbe. Rozmery prestierania sú 30 x 45 cm. 
 • Kuchynské prestieranie je vyrobené z polyvinylu čo umožňuje jeho jednoduché umývanie.  Rozmer prestieranie je 45x30cm. 
 • Kuchynské prestieranie je vyrobené z polyvinylu čo umožňuje jeho jednoduché umývanie. Materiál svojím vzhľadom pripomína tkanú textíliu. Rozmer prestieranie je 45x30cm. 
 • Džbán z kvalitného smaltu so zaujímavým elegantným tvarom. Džbán s objemom 2,5 litra je krásnym príkladom toho, že jednoduché veci sú najzaujímavejšie a esteticky najpríťažlivejšie. Džbán bielej farby s modrou linkou dokonale zapasuje do vašej kuchyne.
 • Originálny smaltovaný džbán s krásnym dizajnom modrej farby s jemnými bielymi bodkami dodá čaro každej domácnosti. Džbán má praktické využitie pri podávaní studených aj teplých nápojov no takisto slúži ako jedinečný retro doplnok v exteriéri či interiéri. 
 • Originálne smaltované vedierko v jemnej bielo modrej kombinácii. Objem vedra je 1,5 litra a disponuje praktickou rúčkou s drevenou časťou na pohodlné uchopenie. Vedro je možné využiť na záhrade, ako kvetináč, na uskladnenie potravín alebo pri upratovaní. Je skrátka nenahraditeľným pomocníkom. 
 • Sada na prípravu čokoládového fondue obsahuje keramickú misku na roztopenie čokolády, stojan do ktorého sa umiestňuje miskaa a sviečka a 4 praktické nerezové vidličky. Stojan disponuje na jednej strane praktickým uškom, ktoré uľahčuje prenášanie.  Keramickú fondue misku aj vidličky je možné umývať v umývačke riadu.
 • Keramický tanier určený na používanie pri fondue čiernej farby. Tento doplnok by pri príprave fondue určite nemal chýbať na Vašom stole. Priemer taniera je 23 cm. 
 • Dizajnové syrové fondue sa stane originálnym a zároveň neodmysliteľným doplnkom Vášho stolovania a večerov s priateľmi. Sada na fondue sa skladá z 10 častí. Syrové fondue je vyrobené z kombinácie nerezovej ocele, ohňu vzdornej keramiky, plastu a chromovaného kovu.  1 x čierna panvička z ohňu vzdornej keramiky1 x chromovaný stojan1 x tácka z bukového dreva...
 • Kvalitný set fondue na prípravu syra a mäsa. Misa fondue je vyrobená z 3 vrstiev odlišných materiálov - nerezová oceľ, hliník a meď. Vďaka tomu unikátnemu zloženiu misy sa teplo veľmi rýchlo rozvádza po celom povrchu a zároveň pripravované jedlo v ňom ostáva dlho teplé. Sada s objemom 1,9 litra a priemerom 18 cm je vhodná až pre 6 ľudí.
 • Sada na čokoládové fondue s miskou na ohrievanie a odkladacím podnosom z kvalitnej keramiky. Miska obsahuje zaujímavý dekór v podobe čokolády. K ohrevu čokolády sa používa čajová sviečka. Súprava obsahuje keramickú misku s priemerom 11,5 cm, nerezový stojan, odkladací podnos a 4 kusy farebne odlíšených nerezových vidličiek. Súpravu je možné umývať v...
 • Fondue sada vyrobená z odolného nerezového materiálu s moderným dizajnom je vhodným doplnkom každého stolovania. Táto fondue sada je určená na prípravu mäsového, syrového ale aj čokoládového fondue. nerezový výrobný materiál umožňuje ohrievanie pokrmu na elektrickom alebo plynovom šporáku ešte pred jeho vložením do stojanu. Spôsob ohrevu je zabezpečený...