• Praktická silikónová stierka na roztieranie krémov alebo polevy v peknej modrej farbe. Stierka je odolná voči vysokým teplotám a jej používanie je možné počas niekoľkých rokov. Dĺžka stierky je 34 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,85€
  Skladom
 • Moderný pomocník pri pečení je určite aj táto nerezová stierka, ktorá umožňuje rozotieranie krémov a poliev. Stierka s nerezovej ocele s označením 18/10 je vhodná na používanie pri akejkoľvek činnosti v kuchyni. Vzhľadovo zaujímavá stierka je ľahko umývateľná aj v umývačke riadu. 
  6,92€
  Skladom
 • Praktická silikónová stierka s nerezovou rukoväťou má dĺžku 32 cm a je možné používať ju na roztieranie rôznych krémov alebo na ich miešanie. Stierku je možné jednoducho zavesiť a umývať v umývačke riadu. 
  11,07€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová stierka nájde svoje využitie v akejkoľvek kuchyni. Či už ste pekár alebo klasický milovník dobrých pokrmov určite oceníte kvalitné spracovanie tejto stierky s dĺžkou 25,3 cm. Vďaka silikónovému materiálu je možné používať stierku aj pri vyšších teplotách nakoľko silikón je tepelne odolný.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  2,81€
  Skladom
 • Silikónová stierka y ostrým ukončením spodnej časti je vhodná na roztieranie krémov, poliev alebo cesta. Vďaka silikónovému materiálu je stierka veľmi odolná voči vyšším teplotám. 
  5,66€
  Skladom
 • Kuchynská silikónová stierka s originálnym moderným dizajnom. Stierka je vhodná na roztieranie krémov, poliev či cesta. Rukoväť je vyrobená z nerezovej ocele a je navrhnutá tak aby zapadla rovno do ruky. 
  4,72€
  Skladom
 • Cukrárska stierka je špecifická najmä svojím zahnutým tvarom, vďaka ktorému sa krémy a polevy jednoducho nanášajú aj do ťažko dostupných miest. 
  4,21€
  Skladom
 • Kuchynská stierka vyrobená zo silikónu z farebným dizajnom je originálny a praktický pomocník kuchyne. Je vhodná na roztieranie poliev, krémov alebo cesta. 
  7,40€
  Skladom
 • Praktická cukrárska stierka vyrobená z kvalitného plastu v červenej farbe. Túto stierku je možné používať na nanášanie krémov, roztieranie polevy alebo na klasické natieranie chleba chutnými nátierkami. Stierka navyše umožňuje jej jednoduché umiestnenie na okraji nádobky s krémom, drobné výrezy sú prispôsobené tak, aby sa stierka pevne uchytila na nádobe...
  5,11€
  Skladom
 • Cukrárska stierka na tortu vyrobená z nylónu je vynikajúcim pomocníkom pri pečení zákuskov a tort. Vďaka špecifickému plochému tvaru sa krém alebo poleva jednoducho rozotierajú po celom povrchu. 
  2,94€
  Skladom
 • Originálna kuchynská stierka vyrobená zo silikónu a nerezovej ocele odoláva aj teplotám okolo 300°C. Charakteristickým je najmä jej nevšedný dizajn a tvar. Rukoväť je vyrobená z plastu, ktorý je mäkký a príjemný na dotyk. 
  9,99€
  Skladom
 • Praktická silikónová stierka s nerezovou rúčkou s dĺžkou 26 cm. Stierka je vhodná na rozotieranie rôznych krémov a poliev. Taktiež svoje uplatnenie nájde pri miešaní pokrmov. Stierka disponuje praktickým očkom, ktoré umožňuje jej zavesenie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,24€
  Skladom