Spracovanie a príprava  V kategórií je 115 produktov.

Kuchynské príslušenstvo, ktoré zaručuje rýchlu prípravu a spracovanie potravín Vám šetrí čas a zároveň uľahčuje prácu v kuchyni.  Rôzne druhy pomôcok a funkčného príslušenstva pre každý typ kuchyne.

Podkategórie

 • Doska na krájanie a porciovanie mäsa je vyrobená z veľmi odolného a tvrdého bukového dreva. Moderný kockový dizajn je vytvorený skladaním viacerých drevených kusov dohromady. Doska bude slúžiť niekoľko rokov, pokiaľ je pred prvým použitím natriete jedlým olejom. Doska má po bokoch dva úchyty pre jej lepšie uchopenie.
  81,06€
  Skladom
 • Praktická nerezová škrabka na zemiaky a čistenie zeleniny je vyrobená švajčiarskou spoločnosťou Zena Swiss. Veľmi kvalitné ostrie škrabky je zárukou jednoduchého očistenia zeleniny.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  7,38€
  Skladom
 • Plastová odstredivka je určená na usušenie ovocia, zeleniny a šalátov. Táto plastová odstredivka disponuje praktickou rúčkou ktorého krútením vysušíte všetky ingrediencie vo vnútri.  Odstredivka nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  13,48€
  Skladom
 • Kvalitné plastové dienko na krájanie ktoré poskytuje možnosť brúsenia nožov vďaka praktickej brúske, ktorá je súčasťou dienka. Veľkosť dienka he 30 x 20 cm. Dienko je opatrené antibakteriálnou vrstvou. 
  16,09€
  Skladom
 • Nerezová škrabka na zemiaky s ostrými  plochami na škrabanie je opatrená proti šmykovou plastovou rúčkou, vďaka ktorej je držanie škrabky pohodlné. Celková dĺžka škrabky na zemiaky je 20 cm. 
  4,71€
  Skladom
 • Moderný mlynček na korenie je vyrobený z dreva a jeho výška je 15 cm. Mlynček na korenie je prepracovaný do posledného detailu takže okrem praktickej funkcie je aj skvelým kuchynským doplnkom. 
  11,48€
  Skladom
 • Plastová nádoba na marinovanie je vybavená pružinou pomocou ktorej stlačíte obsah v nádobe dohromady. Objem nádoby je 1,8 litra. Pružina naviac vytlačí z nádoby prebytočný vzduch a potraviny v nej sa nebudú rýchlo kaziť. Najvhodnejším postupom pri príprave mäsových pokrmov je príprava marinády a následne marinovanie aspoň jeden deň pred jeho tepelnou...
  9,27€
  Skladom
 • Praktický lis na citrusové plody vyrobený zo skla, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu údržbu aj v umývačke riadu. 
  5,00€
  Skladom
 • Praktický a užitočný nerezový krájač na knedľu pomôže nejednej gazdinke. Nakrájajte knedľu na rovnako veľké plátky. Nerezový struhy umožňujú presný a ostrý rez. Krájač má rozmery 21 x 21 cm a je vhodný na umývanie v umývačke riadu.  Krájač umožňuje nakrájať knedľu na 15 plátkov s hrúbkou 1,4 cm. 
  14,03€
  Skladom
 • Kvalitný mažiar s paličkou je vyrobený zo žuly. Mažiar je určený na drvenie korenia alebo byliniek. Priemer mažiara je 13 cm a výška 8cm. Vzhĺadom na to, že výrobný materiál má prírodný charakter, nie je možné umývanie v umývačke riadu. 
  15,59€
  Skladom
 • Praktický plastový pomocník slúži na odstránenie kôstok z čerešní. Tento produkt oceníte keď budete piecť vynikajúci čerešňový koláč alebo keď budete čerešne zavárať. Odkôstkovač pripevníte k stolu, umyté čerešne sa nasypú do zásobníka, po pretlačení ostávajú kôstky v spodnej časti a čerešne bez kôstok padajú do misky. 
  6,88€
  Skladom
 • Praktická škrabka na ryby, vďaka ktorej odstránite nepotrebné šupiny. Škrabka je vyrobená z hliníka a disponuje ostrými hrotmi. Dĺžka škrabky je 21,5 cm a šírka 3 cm. 
  6,01€
  Skladom