Spracovanie a príprava  V kategórií je 72 produktov.

Kuchynské príslušenstvo, ktoré zaručuje rýchlu prípravu a spracovanie potravín Vám šetrí čas a zároveň uľahčuje prácu v kuchyni.  Rôzne druhy pomôcok a funkčného príslušenstva pre každý typ kuchyne.

Podkategórie

 • Praktický krájač na pizzu s ostrou rotujúcou kruhovou čepeľou. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  29,57€
  Skladom
 • Priečna škrabka - tzv. Y škrabka na zeleninu a ovocie s vymeniteľným ostrím. Vhodná pre pravákov, ako aj ľavákov. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  28,46€
  Skladom
 • Veľmi praktický lúpač a lis cesnaku v jednom ručnom kuchynskom prístroji. V silikónovej časti sa strúčik najskôr zbaví šupky a v nerezovej časti sa jednoducho prelisuje. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  40,30€
  Skladom
 • Ľahké strúhadlo v modernom tvare s dvoma možnosťami strúhania, ideálne na strúhanie syra, citrónovej kôry, muškátového orecha a ďalších surovín. Protišmykové silikónové rukoväte sa veľmi dobre držia a zároveň zaisťujú vynikajúcu stabilitu pri práci. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného...
  36,23€
  Skladom
 • Lis na cesnak z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  40,30€
  Skladom
 • Lis na citrusové plody z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  58,44€
  Skladom
 • Pasírovací mlynček vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  88,79€
  Skladom
 • Mlynček z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  62,14€
  Skladom
 • Ručný krájač na zeleninu, ovocie, či bylinky, ktoré je možne nakrájať na jemno, alebo nasekať na hrubo - podľa počtu otočení. Prístroj môže slúžiť aj ako odstredivka vody z umytých byliniek. Hrubé sekanie: 5-6 ťahov páčky Jemné krájanie: 7-12 ťahov páčky Veľmi jemné krájanie: 13-17 ťahov páčky Obsah balenia: kôš na odstreďovanie vody, mixovacia vložka,...
  40,67€
  Skladom
 • Balenie 6 kusov ručného krájača na zeleninu, ovocie, či bylinky, ktoré je možne nakrájať na jemno, alebo nasekať na hrubo - podľa počtu otočení. Prístroj môže slúžiť aj ako odstredivka vody z umytých byliniek. Hrubé sekanie: 5-6 ťahov páčky Jemné krájanie: 7-12 ťahov páčky Veľmi jemné krájanie: 13-17 ťahov páčky Obsah balenia: kôš na odstreďovanie vody,...
  247,93€
  Skladom
 • Klasický lis na cesnak s pákovým mechanizmom. Lisovacia štvorhranná časť je vyrobená z kvalitného nerezu 18/10. Rukoväte sú zo špeciálneho plastu, ktorý má protišmykovú úpravu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  19,95€
  Skladom
 • Kreatívna potreba poteší každého moderného kuchára a cukrára. Praktická škrabka pomocou ktorej naškrábete syr alebo čokoládu. Nôž na škrabke je z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je zaručená dlhodobá ostrosť škrabky. Na konci noža sa nachádza drevená rukoväť pre pohodlné uchopenie. 
  22,39€
  Skladom