Spracovanie a príprava  V kategórií je 125 produktov.

Kuchynské príslušenstvo, ktoré zaručuje rýchlu prípravu a spracovanie potravín Vám šetrí čas a zároveň uľahčuje prácu v kuchyni.  Rôzne druhy pomôcok a funkčného príslušenstva pre každý typ kuchyne.

Podkategórie

 • Originálny pákový lis na citrusové ovocie vyrobený z plastu. Lis je vynikajúca pomôcka pri príprave ovocných štiav, kokteilov a džúsov. 
  8,47€
  Skladom
 • Moderný mlynček na korenie je vyrobený prevažne z dreva čo zaručuje jeho odolnosť a pevnosť. Hrubé korenie namelie na jemný prášok. Výška dreveného mlynčeka na korenie je 20 cm. Samotný princíp mlynčeka spočíva vo vrchnej drevenej hlavici s otočným mechanizmom. 
  11,62€
  Skladom
 • Moderné kuchynské sito určené na pasírovnie zeleniny je vyrobené z nerezu. Sito disponuje rukoväťou zo silikónu pre jednoduchšie uchopenie. 
  16,39€
  Skladom
 • Nerezové sito na pasírovanie s priemerom 24 cm disponuje dvomi praktickými nadstavcami. Moderné prevedenie  a praktickosť robia z tohto pasírovača skvelý doplnok do kuchyne. Rozmelte akýkoľvek druh zeleniny jednoducho a rýchlo otočením rúčky na site. Pasírovač využijete pri príprave krémových polievok či omáčok. 
  20,60€
  Skladom
 • Praktický pomocník v kuchyni, ktorý funguje bez príkonu elektrickej energie. Pasírovač z kvalitnej nerezovej ocele umožní jednoduché pasírovanie na jemnú kašu. Prostredníctvom tohto pasírovača popučíte uvarenú zeleninu, zemiaky či iné suroviny a jediné čo musíte urobiť je zľahka točiť rúčkou. Priemer sitka je 20 cm. 
  15,66€
  Skladom
 • Originálny zelený box na prípravu pečených jabĺk rýchlo a jednoducho v mikrovlnej rúre. Box má tvar jablka a výraznú zelenú farbu. K boxu je pribalený aj praktický odstraňovač jadierok, ktorý umožní ich odstránenie aj bez samotného rozkrojenia tohto chutného ovocia. Na výrobu tohto boxu na pečenie jabĺk bol použitý špeciálny materiál termopolymér s...
  7,11€
  Skladom
 • Praktický plastový pomocník slúži na odstránenie kôstok z čerešní. Tento produkt oceníte keď budete piecť vynikajúci čerešňový koláč alebo keď budete čerešne zavárať. Odkôstkovač pripevníte k stolu, umyté čerešne sa nasypú do zásobníka, po pretlačení ostávajú kôstky v spodnej časti a čerešne bez kôstok padajú do misky. 
  6,51€
  Skladom
 • Plastový lievik s väčším otvorom určený na plnenie fliaš. výška nálievky je 11 cm. 
  1,81€
  Skladom
 • Mlynček na korenie a soľ s veľmi moderným dizajnom ružovej farby, je odvážnejším ale za to praktickým doplnkom kuchyne. Mlynček je vhodný aj na mletie byliniek. vďaka ergonomickému tvaru je zaručené pohodlné uchytenie mlynčeka. 
  14,77€
  Skladom
 • Mlynček na korenie a soľ s veľmi moderným dizajnom fialovej farby, je odvážnejším ale za to praktickým doplnkom kuchyne. Mlynček je vhodný aj na mletie byliniek. vďaka ergonomickému tvaru je zaručené pohodlné uchytenie mlynčeka. 
  14,77€
  Skladom
 • Mlynček na korenie a soľ s veľmi moderným dizajnom tyrkysovej farby, je odvážnejším ale za to praktickým doplnkom kuchyne. Mlynček je vhodný aj na mletie byliniek. vďaka ergonomickému tvaru je zaručené pohodlné uchytenie mlynčeka. 
  14,77€
  Skladom
 • Mlynček na korenie a soľ s veľmi moderným dizajnom žltej farby, je odvážnejším ale za to praktickým doplnkom kuchyne. Mlynček je vhodný aj na mletie byliniek. vďaka ergonomickému tvaru je zaručené pohodlné uchytenie mlynčeka. 
  14,77€
  Skladom