14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Biela kuchynská niť určená na prípravu mäsa či iných chutných pokrmov s celkovou dĺžkou 60m.  Niť je pevná a zviazanie potravín a surovín pri varení je zabezpečené proti rozpadnutiu. 
  2,35€
  Skladom
 • Ihly na grilovanie sú vyrobené z nerezu čo zaručuje ich dokonalú odolnosť voči poškodeniu. Ihly sú nápaditým pomocníkom pri príprave špízov a iných grilovaných pochutín. 
  4,81€
  Skladom
 • Potravinárska sieťka určená na používanie pri údení šunky, klobás a iných údených pokrmov. Sieťka je vhodná pre mäsové výrobky a mäso do 2,5 kg. Odolnosť sieťky je až do 300°C a jej odstránenie z výrobkov je veľmi jednoduché. 
  4,49€
  Skladom
 • Potravinárska sieťka určená na používanie pri údení šunky, klobások a iných údených pokrmov. Sieťka je vhodná pre mäsové výrobky a mäso do 1,5 kg. Odolnosť sieťky je až do 220°C a jej odstránenie z výrobkov je veľmi jednoduché. V balení je 5 metrov sieťky na údenie. 
  4,07€
  Skladom
 • Sada kuchynských pások zo silikónu obsahuje 6 kusov týchto praktických pomocníkov v kuchyni. Potraviny jednoducho zviažete a krásne držia po kope aj počas varenia. V sade sa nachádzajú pásky o dvoch veľkostiach a to 55mm a 24mm. Pásky je možné  používať opakovane, jednoducho opláchnete a používate ďalej. 
  7,94€
  Skladom
 • Potravinárska sieťka na mäso s dĺžkou 2 metre spevní pripravovaný mäsový pokrm. Sieťka je vhodná napríklad pri príprave mäsových rolád či mäsových závitkov. Vďaka elastickej sieťke obopne mäso s priemerom od 8 do 14 cm. 
  4,28€
  Skladom
 • Pri grilovaní s Vašimi priateľmi využijete bambusové ihly na grilovanie s dĺžkou 20 cm. Sada s ihlami obsahuje v jednom balení 100 kusov grilovacích ihiel. 
  1,69€
  Skladom
 • Sada obsahuje 50 kusov bambusových grilovacích ihiel s dĺžkouo 30 cm. Ihly sú určené na potravinárkse účely a nijak neškodia zdraviu. Pripravte si vynikajúce grilované špízy, ingrediencie jednoducho ponapichujte na grilovaciu ihlu a položte na gril. 
  1,32€
  Skladom
 • Praktická kuchynská niť bielej farby na zviazanie surovín či pokrmov. Niť je naviac vložená do priesvitného ochranného boxu, ktorý bráni jej poškodeniu alebo zašpineniu. Niť je možné používať tak pri varení ako aj pri pečení. 
  5,72€
  Skladom