• Sada kuchynských pások zo silikónu obsahuje 6 kusov týchto praktických pomocníkov v kuchyni. Potraviny jednoducho zviažete a krásne držia po kope aj počas varenia. V sade sa nachádzajú pásky o dvoch veľkostiach a to 55mm a 24mm. Pásky je možné  používať opakovane, jednoducho opláchnete a používate ďalej. 
  7,54€
  Skladom
 • Potravinárska sieťka na mäso s dĺžkou 2 metre spevní pripravovaný mäsový pokrm. Sieťka je vhodná napríklad pri príprave mäsových rolád či mäsových závitkov. Vďaka elastickej sieťke obopne mäso s priemerom od 8 do 14 cm. 
  4,06€
  Skladom
 • Silikónová kuchynská niť je nie len praktická ale aj veľmi užitočná a to najmä z dôvodu možnosti jej opakovaného používania. Jednoducho ju po použití umyjete a používate ďalej. Sada obsahuje 3 kusy kuchynských nití s dĺžkou 30 cm a 3 kusy kuchynských nití s dĺžkou 50 cm. 
  11,29€
  Skladom
 • Pri grilovaní s Vašimi priateľmi využijete bambusové ihly na grilovanie s dĺžkou 20 cm. Sada s ihlami obsahuje v jednom balení 100 kusov grilovacích ihiel. 
  1,60€
  Skladom
 • Sada obsahuje 50 kusov bambusových grilovacích ihiel s dĺžkouo 30 cm. Ihly sú určené na potravinárkse účely a nijak neškodia zdraviu. Pripravte si vynikajúce grilované špízy, ingrediencie jednoducho ponapichujte na grilovaciu ihlu a položte na gril. 
  1,25€
  Skladom
 • Praktická kuchynská niť bielej farby na zviazanie surovín či pokrmov. Niť je naviac vložená do priesvitného ochranného boxu, ktorý bráni jej poškodeniu alebo zašpineniu. Niť je možné používať tak pri varení ako aj pri pečení. 
  5,43€
  Skladom