• Originálne smaltované vedierko bielej farby je po hornom obvode zdobené jemnou modrou linkou  Vedierko má praktickú drevenú rukoväť vhodnú na jeho prenášanie. Objem vedierka je 1,5 l a priemer 14 cm.   Vedierko je vhodné na servírovanie, ako dekorácia alebo dokonca ako vidiecka váza. Smaltovaný kýblik je možné použiť aj ako originálny kvetináč napríklad...
  8,36€
  Skladom
 • Originálne smaltované vedierko bielej farby je po hornom obvode zdobené jemnou červenou linkou ktorá mu dodáva elegantný vzhľad. Vedierko má praktickú drevenú rukoväť vhodnú na jeho prenášanie. Objem vedierka je 1,5 l.  Vedierko je vhodné na servírovanie, ako dekorácia alebo dokonca ako vidiecka váza.  
  5,81€
  Skladom
 • Smaltovaný kýblik s menším objemom je možné využiť okrem praktického využitia aj ako krásnu dekoráciu nie len do vašej kuchynky. Praktická rukoväť a motív levandule sa jednoducho zapáči každému.
  11,15€
  Skladom
 • Kýblik s povrchom z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma priemer 14 cm a objem 1,5 litrov. Okrem pôvodného využitia je možné kýblik využiť aj ako originálnu dekoráciu na vaše bylinky, alebo iné kvetiny.
  8,36€
  Skladom
 • Kýblik v strednej veľkosti je vyrobený z kvalitného smaltu. Kýblik môže slúžiť k všestrannému využitiu a s kúskom fantázie je možné z neho urobiť krásnu dekoráciu nie len pre vašu kuchyňu.
  8,36€
  Skladom
 • Praktické smaltované vedro s tradičným dizajnom červenej farby je skvelá náhrada za nevábne plastové nádoby. Smaltované vedro s objemom 5,5 l je vyrobené z kvalitného smaltu vďaka čomu v ňom voda počas teplých letných dní vydrží dlho studená. 
  10,41€
  Skladom