• Kýblik s povrchom z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma priemer 14 cm a objem 1,5 litrov. Okrem pôvodného využitia je možné kýblik využiť aj ako originálnu dekoráciu na vaše bylinky, alebo iné kvetiny.
  8,14€
  Skladom
 • Kýblik v strednej veľkosti je vyrobený z kvalitného smaltu. Kýblik môže slúžiť k všestrannému využitiu a s kúskom fantázie je možné z neho urobiť krásnu dekoráciu nie len pre vašu kuchyňu.
  8,14€
  Skladom
 • Praktické smaltované vedro s tradičným dizajnom červenej farby je skvelá náhrada za nevábne plastové nádoby. Smaltované vedro s objemom 5,5 l je vyrobené z kvalitného smaltu vďaka čomu v ňom voda počas teplých letných dní vydrží dlho studená. 
  10,14€
  Skladom
 • Smaltovaný kýblik s menším objemom je možné využiť okrem praktického využitia aj ako krásnu dekoráciu nie len do vašej kuchynky. Praktická rukoväť a motív levandule sa jednoducho zapáči každému.
  10,62€
  Skladom
 • Originálne smaltované vedierko bielej farby je po hornom obvode zdobené jemnou modrou linkou  Vedierko má praktickú drevenú rukoväť vhodnú na jeho prenášanie. Objem vedierka je 1,5 l a priemer 14 cm.   Vedierko je vhodné na servírovanie, ako dekorácia alebo dokonca ako vidiecka váza. Smaltovaný kýblik je možné použiť aj ako originálny kvetináč napríklad...
  8,14€
  Skladom