• Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 26 cm. Smaltovaný tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Tanier je možné umývať v umývačke riadu. 
  8,04€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanierik bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 22 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Je možné jeho umývanie v umývačke riadu.
  5,49€
  Skladom
 • Elegantný plytký tanier z kvalitného smaltu s priemerom 28 cm je vďaka svojej úprave jednoduchý na údržbu, vďaka čomu je možné tanier umývať v umývačke riadu. Smalt je odolný voči mechanickému poškodeniu. Tanier je bielej farby s decentnou tmavou linkou po obvode.
  13,66€
  Skladom
 • Elegantný hlboký tanier klasického tvaru je vyrobený z kvalitného smaltu, ktorý zaručuje dlhodobú životnosť taniera a jednoduchú údržbu - tanier je možné umývať v umývačke riadu. Smaltovaný tanier o priemere 22 cm je v bielom prevedení s decentnou modrou linkou po obvode taniera.
  5,19€
  Skladom
 • Smaltovaný hlboký tanier vhodný na bežné používanie pri servírovaní polievok, je možné vďaka jeho tradičnému dizajnu použiť aj ako súčasť dekorácie. Tanier bielej farby je dozdobený jemnou modrou linkou po jeho okraji a má priemer 32 cm. 
  12,34€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s tmavou linkou po  jeho obvode. Tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Smaltovaný tanier má priemer 30 cm. 
  8,47€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier v bielej farbe s priemerom 36 cm je vhodný do každej kuchyne. Tanier s veľkým priemerom je vhodný na servírovanie polievok či omáčok k pokrmom. 
  10,17€
  Skladom
 • Ľahký hlboký smaltovaný tanier bielej farby s jemnou modrou linkou na hornom okraji slúži na servírovanie polievok alebo iných pokrmov. Tanier má priemer 26 cm a je možné umývať ho v umývačke riadu. 
  8,47€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier s dvomi praktickými uškami na uchytenie taniere má priemer 22 cm. Jemná a elegantná biela farba je zdobená jemným modrým pruhom po hornom okraji. Výška smaltovaného taniera sú 4 cm.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  8,47€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 28 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Smaltovaný tanier je vhodný do umývačky riadu. 
  8,47€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaná tanier v elegantnej bielej farbe je zdobený jemnou červenou linkou po jeho hornom obvode. Tanier je vhodný nna podávanie studených aj teplých pokrmov. Skvele zapadne do každej kuchyne a dodá jej tradičný nádych. Tanier je možné umývať v umývačke riadu. 
  5,49€
  Skladom
 • Plytký smaltovaný tanier má bielu farbu a po hornom okraji je zdobený jemnou červenou linkou. Smaltovaný tanier je vhodný na podávanie teplých aj studených pokrmov. Priemer taniera je 24 cm a je možné umývať ho v umývačke riadu. 
  5,92€
  Skladom