• Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 35 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. 
  12,13€
  Skladom
 • Praktický a jedinečný smaltovaný hlboký tanier elegantnej bielej farby je zdobený jemnou červenou linkou po hornom okraji. Priemer taniera je 22 cm a je vhodný na podávanie teplých aj studených pokrmov. Tanier je možné vkladať do umývačky riadu. 
  4,71€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier jemnej bielej farby s úzkou modrou linkou po hornom okraji disponuje priemerom 24 cm. Vďaka praktickým postranným uškám je uchopenie  taniera jednoduché aj s teplým pokrmom vo vnútri. Tanier je vhodný na servírovanie cestovín či podávanie polievok alebo omáčok. Výška taniera je 4 cm a je možné ho umývať v umývačke riadu. 
  12,13€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanierik bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 22 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Je možné jeho umývanie v umývačke riadu.
  6,84€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný tanier s priemerom 35 cm je vhodný na podávanie alebo servírovanie jedla. Tanier je taktiež možné využiť ako podnos alebo praktickú tácku na dekorácie. Vďaka širokému využitiu sa tento tanier teší veľkej obľube. Jemná biela farba s tenkou modrou linkou po obvode taniera zapadnú do akejkoľvek domácnosti. 
  15,93€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný tanier určený predovšetkým na servírovanie jedla na Vašom stole. Tanier má bielu farbu a zdobený je jemnou farebnou linkou po hornom obvode s priemerom 40 cm. Smaltovaný tanier je možné využiť ako podnos alebo originálnu a tradičnú dekoráciu. 
  17,74€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier v bielej farbe s priemerom 36 cm je vhodný do každej kuchyne. Tanier s veľkým priemerom je vhodný na servírovanie polievok či omáčok k pokrmom. 
  12,67€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier s priemerom 28cm v elegantnej bielej farbe s tmavou linkou po obvode je vyrobený s kvalitného smaltu. Smaltovaný tanier je vhodný na umývanie v umývačke riadu.
  10,37€
  Skladom
 • Smaltovaný hlboký tanier vhodný na bežné používanie pri servírovaní polievok, je možné vďaka jeho tradičnému dizajnu použiť aj ako súčasť dekorácie. Tanier bielej farby je dozdobený jemnou modrou linkou po jeho okraji a má priemer 32 cm. 
  15,35€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s tmavou linkou po  jeho obvode. Tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Smaltovaný tanier má priemer 30 cm. 
  10,55€
  Skladom
 • Elegantný hlboký tanier klasického tvaru je vyrobený z kvalitného smaltu, ktorý zaručuje dlhodobú životnosť taniera a jednoduchú údržbu - tanier je možné umývať v umývačke riadu. Smaltovaný tanier o priemere 22 cm je v bielom prevedení s decentnou modrou linkou po obvode taniera.
  6,47€
  Skladom
 • Elegantný plytký tanier z kvalitného smaltu s priemerom 28 cm je vďaka svojej úprave jednoduchý na údržbu, vďaka čomu je možné tanier umývať v umývačke riadu. Smalt je odolný voči mechanickému poškodeniu. Tanier je bielej farby s decentnou tmavou linkou po obvode.
  17,02€
  Skladom