Smaltované nádoby  V kategórií je 88 produktov.

Smaltované nádoby a smaltovaný riad s jednoduchým dizajnom, ktoré sa nesú v duchu minulosti, očarovali v dnešnej dobe veľa ľudí. V našej ponuke nájdete tradičné smaltované džbány, smaltované poháre a taniere, ktoré si Vás získajú už na prvý pohľad.

Podkategórie

 • Smaltovaný hrnček bielej farby so vzorom srdca prinesie do Vašej kuchyne príjemný retro nádych vďaka ktorému si podávanie nápojov jednoducho užijete. 
  7,90€
  Skladom
 • Džbán klasického a praktického tvaru s objemom 0,5 litra ma povrch z veľmi kvalitného smaltu príjemnej červenej farby. V džbániku sa môžu ohrievať tekutiny na plyne, elektrike, ale aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  8,83€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  18,17€
  Skladom
 • Veľká biela smaltovaná misa s uškami na oboch stranách určených pre jednoduchú manipuláciu so smaltovanou nádobou. Misa má priemer 26 cm a je vhodná napríklad na prípravu kysnutého cesta. Klasika z kuchýň starých mám je opäť hitom aj v moderných kuchyniach. 
  9,47€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán v jemnej bielej farbe s krásnym tvarom je zdobený jemnou červenou linkou pri hornom okraji. Džbán je možné využiť na podávanie teplých ale aj studených nápojov, ale môže slúžiť ako krásna retro dekorácia či dokonca váza na kvety. 
  21,14€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný hrnček v minulosti nazývaný aj ako smaltovaný nočník s objemom 3,5 l má v kuchyni niekoľko možností využitia, pričom všetky závisia od Vašich potrieb. Hrnček / nočník je možné používať podľa Vašej fantázie ako veľký maxi hrnček alebo praktickú misku pri príprave cesta. Vďaka praktickému ušku je možné jeho jednoduché uchopenie. Priemer...
  11,09€
  Skladom
 • Veľká smaltovaná misa bielej farby s jemnou červenou linkou po okraji. Misa je určená napríklad na prípravu cesta. Priemer misy je 32 cm a jej objem je 3,5 l. Smaltovanú misu uje možné umývať v umývačke riadu. 
  13,72€
  Skladom
 • Malý smaltovaný kastrólik má oválny s priemerom 14 cm. Kastrólik má elegantnú bielu farbu a po vrchnom obvode je lemovaný jemnou červenou linkou. Smaltovaný kastrólik je vďaka kvalitnému výrobnému materiálu určený na dlhodobé používanie a je možné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  4,98€
  Skladom
 • Malý smaltovaný hrnček s objemom 0,4l elegantnej bielej farby s jemnou červenou linkou po hornom okraji. Smaltovaný materiál udrží Vaše nápoje dlhšie teplé a je odolný voči mechanickému poškodeniu.  
  4,16€
  Skladom
 • Malá smaltovaná kanvička na čaj v elegantnej bielej farbe s jemným červeným zdobením a neodolateľným tvarom. Kanvička má objem 0,5l a je možné používať ju na všetkých druhoch ohrevov. Kanvičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  10,55€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 35 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. 
  12,13€
  Skladom
 • Originálne smaltované vedierko bielej farby je po hornom obvode zdobené jemnou modrou linkou  Vedierko má praktickú drevenú rukoväť vhodnú na jeho prenášanie. Objem vedierka je 1,5 l a priemer 14 cm.   Vedierko je vhodné na servírovanie, ako dekorácia alebo dokonca ako vidiecka váza. Smaltovaný kýblik je možné použiť aj ako originálny kvetináč napríklad...
  10,59€
  Skladom