Smaltované nádoby  V kategórií je 85 produktov.

Smaltované nádoby a smaltovaný riad s jednoduchým dizajnom, ktoré sa nesú v duchu minulosti, očarovali v dnešnej dobe veľa ľudí. V našej ponuke nájdete tradičné smaltované džbány, smaltované poháre a taniere, ktoré si Vás získajú už na prvý pohľad.

Podkategórie

 • Hrnček klasických tvarov s kvalitnou smaltovanou úpravou. Vďaka praktickému ušku a modrastej farby hrnčeka je možne hrnček použiť aj ako dekoráciu do kuchyne.
  7,88€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  17,25€
  Skladom
 • Praktická misa modrastej farby s kvalitným smaltovaným povrchom s objemom až 6 litrov má v domácnosti všestranné využitie. Okrem praktickej funkcie misa môže plniť aj estetickú funkciu ako dekorácia do vašej kuchyne.
  15,52€
  Skladom
 • Klasický smaltovaný hrnček s krásnym dizajnom modrej farby s bielymi bodkami je tradičným doplnkom do každej domácnosti. Objem hrnčeka je 0,7 litra a kvalitný smalt zaručuje jeho dlhodobú životnosť a odolnosť. 
  7,16€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný tanier s priemerom 35 cm je vhodný na podávanie alebo servírovanie jedla. Tanier je taktiež možné využiť ako podnos alebo praktickú tácku na dekorácie. Vďaka širokému využitiu sa tento tanier teší veľkej obľube. Jemná biela farba s tenkou modrou linkou po obvode taniera zapadnú do akejkoľvek domácnosti. 
  13,75€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný tanier určený predovšetkým na servírovanie jedla na Vašom stole. Tanier má bielu farbu a zdobený je jemnou farebnou linkou po hornom obvode s priemerom 40 cm. Smaltovaný tanier je možné využiť ako podnos alebo originálnu a tradičnú dekoráciu. 
  15,31€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier v bielej farbe s priemerom 36 cm je vhodný do každej kuchyne. Tanier s veľkým priemerom je vhodný na servírovanie polievok či omáčok k pokrmom. 
  10,94€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier bielej farby s jemnou linkou po hornom okraji je to najtradičnejšie čo môžte v kuchyni mať. Smaltovaná povrchová úprava zaručuje dlhodobú možnosť používania taniera. Priemer smaltovaného taniera je 24 cm. 
  4,53€
  Skladom
 • Hlboký smaltovaný tanier s priemerom 28cm v elegantnej bielej farbe s tmavou linkou po obvode je vyrobený s kvalitného smaltu. Smaltovaný tanier je vhodný na umývanie v umývačke riadu.
  8,95€
  Skladom
 • Kýblik v strednej veľkosti je vyrobený z kvalitného smaltu. Kýblik môže slúžiť k všestrannému využitiu a s kúskom fantázie je možné z neho urobiť krásnu dekoráciu nie len pre vašu kuchyňu.
  9,14€
  Skladom
 • Praktické smaltované vedro s tradičným dizajnom červenej farby je skvelá náhrada za nevábne plastové nádoby. Smaltované vedro s objemom 5,5 l je vyrobené z kvalitného smaltu vďaka čomu v ňom voda počas teplých letných dní vydrží dlho studená. 
  11,37€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný hrnček v minulosti nazývaný aj ako smaltovaný nočník s objemom 2,7 l má v kuchyni niekoľko možností využitia, pričom všetky závisia od Vašich potrieb. Hrnček / nočník je možné používať podľa Vašej fantázie ako veľký maxi hrnček alebo praktickú misku pri príprave cesta. Vďaka praktickému ušku je možné jeho jednoduché uchopenie. 
  11,37€
  Skladom