Smaltované nádoby  V kategórií je 96 produktov.

Smaltované nádoby a smaltovaný riad s jednoduchým dizajnom, ktoré sa nesú v duchu minulosti, očarovali v dnešnej dobe veľa ľudí. V našej ponuke nájdete tradičné smaltované džbány, smaltované poháre a taniere, ktoré si Vás získajú už na prvý pohľad.

Podkategórie

 • Menšia biela miska elegantného tvaru s jemnou červenou linkou po hornom okraji s priemerom 12 cm. Miska je vhodná na podávanie studených ale aj teplých pokrmov. 
  4,00€
  Skladom
 • Misa klasického tvaru z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma objem až 5 litrov. Misa s priemerom 32 cm je vhodná na všestranné použitie. Misa okrem praktickej funkcie dokonale poslúži ako dekorácie do vintage, alebo inej retro modernej kuchyne.
  10,60€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 26 cm. Smaltovaný tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Tanier je možné umývať v umývačke riadu. 
  8,04€
  Skladom
 • Malý smaltovaný hrnček s priemerom 7 cm elegantnej bielej farby s jemnou červenou linkou po hornom okraji. Smaltovaný materiál udrží Vaše nápoje dlhšie teplé a je odolný voči mechanickému poškodeniu.  Objem hrnčeka je 0,3 l.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  3,15€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanierik bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 22 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Je možné jeho umývanie v umývačke riadu.
  5,49€
  Skladom
 • Veľká smaltovaná misa bielej farby s jemnou červenou linkou po okraji. Misa je určená napríklad na prípravu cesta. Priemer misy je 32 cm a jej objem je 3,5 l. Smaltovanú misu uje možné umývať v umývačke riadu. 
  11,02€
  Skladom
 • Biela smaltovaná kanvička na mlieko je tradičným doplnkom v kuchyni, ktorý spĺňa aj praktickú úlohu. Kanvička má praktické viečko, čím sa zaručuje, že do mlieka nenapadajú nečistoty. Rovnako obsahuje aj rúčku na jednoduché prenášanie. Mlieko môžte od teraz servírovať aj skladovať v retro štýle. 
  10,17€
  Skladom
 • Nedá sa ju nemilovať. Retro červená smaltovaná kanvica s vekom poskytuje možnosť pripravovať a servírovať kávu či čaj v celkom inom štýle na aký ste zvyknutý. Objem 1 liter je postačujúci na prípravu kávy pre Vašich blízkych či rodinu. Smaltovaná kanvica má nielen praktickí ale aj dizajnové využitie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  15,66€
  Skladom
 • Elegantný plytký tanier z kvalitného smaltu s priemerom 28 cm je vďaka svojej úprave jednoduchý na údržbu, vďaka čomu je možné tanier umývať v umývačke riadu. Smalt je odolný voči mechanickému poškodeniu. Tanier je bielej farby s decentnou tmavou linkou po obvode.
  13,66€
  Skladom
 • Elegantná praktická misa je s kvalitnou smaltovanou úpravou je vhodná na všestranné využitie. Vďaka smaltu je misa ľahko umývateľná a okrem praktickej funkcie vhodná aj ako dekorácia.
  10,60€
  Skladom
 • Elegantný hlboký tanier klasického tvaru je vyrobený z kvalitného smaltu, ktorý zaručuje dlhodobú životnosť taniera a jednoduchú údržbu - tanier je možné umývať v umývačke riadu. Smaltovaný tanier o priemere 22 cm je v bielom prevedení s decentnou modrou linkou po obvode taniera.
  5,19€
  Skladom
 • Dizajnová miska s modrou linkou a kvalitne spracovanou smaltovou úpravou môže vo vašej kuchyni slúžiť na všestranné využitie. Miska sa vyznačuje dlhodobou životnosťou a okrem praktickej funkcií môže slúžiť aj ako dekorácia.
  6,13€
  Skladom