Smaltované nádoby  V kategórií je 77 produktov.

Smaltované nádoby a smaltovaný riad s jednoduchým dizajnom, ktoré sa nesú v duchu minulosti, očarovali v dnešnej dobe veľa ľudí. V našej ponuke nájdete tradičné smaltované džbány, smaltované poháre a taniere, ktoré si Vás získajú už na prvý pohľad.

Podkategórie

 • Misa klasického tvaru z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma objem až 5 litrov. Misa s priemerom 32 cm je vhodná na všestranné použitie. Misa okrem praktickej funkcie dokonale poslúži ako dekorácie do vintage, alebo inej retro modernej kuchyne.
  10,14€
  Skladom
 • Elegantný plytký tanier z kvalitného smaltu s priemerom 28 cm je vďaka svojej úprave jednoduchý na údržbu, vďaka čomu je možné tanier umývať v umývačke riadu. Smalt je odolný voči mechanickému poškodeniu. Tanier je bielej farby s decentnou tmavou linkou po obvode.
  13,07€
  Skladom
 • Džbán z kvalitného smaltu so zaujímavým elegantným tvarom. Džbán s objemom 2,5 litra je krásnym príkladom toho, že jednoduché veci sú najzaujímavejšie a esteticky najpríťažlivejšie. Džbán bielej farby s modrou linkou dokonale zapasuje do vašej kuchyne.
  16,73€
  Skladom
 • Elegantná praktická misa je s kvalitnou smaltovanou úpravou je vhodná na všestranné využitie. Vďaka smaltu je misa ľahko umývateľná a okrem praktickej funkcie vhodná aj ako dekorácia.
  10,14€
  Skladom
 • Elegantný hlboký tanier klasického tvaru je vyrobený z kvalitného smaltu, ktorý zaručuje dlhodobú životnosť taniera a jednoduchú údržbu - tanier je možné umývať v umývačke riadu. Smaltovaný tanier o priemere 22 cm je v bielom prevedení s decentnou modrou linkou po obvode taniera.
  4,97€
  Skladom
 • Dizajnová miska s modrou linkou a kvalitne spracovanou smaltovou úpravou môže vo vašej kuchyni slúžiť na všestranné využitie. Miska sa vyznačuje dlhodobou životnosťou a okrem praktickej funkcií môže slúžiť aj ako dekorácia.
  5,86€
  Skladom
 • Smaltovaný hlboký tanier vhodný na bežné používanie pri servírovaní polievok, je možné vďaka jeho tradičnému dizajnu použiť aj ako súčasť dekorácie. Tanier bielej farby je dozdobený jemnou modrou linkou po jeho okraji a má priemer 32 cm. 
  11,81€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanier bielej farby  s tmavou linkou po  jeho obvode. Tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Smaltovaný tanier má priemer 30 cm. 
  8,10€
  Skladom
 • Džbán klasického a praktického tvaru s objemom 0,5 litra ma povrch z veľmi kvalitného smaltu príjemnej červenej farby. V džbániku sa môžu ohrievať tekutiny na plyne, elektrike, ale aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  6,80€
  Skladom
 • Hrnček klasického tvaru s kvalitnou smaltovou úpravou o objeme 700 ml. Červená farba a praktické uško hrnčeka sa okrem praktickej funkcií dokonale hodí aj ako dekorácia do kuchyne.
  5,86€
  Skladom
 • Kýblik s povrchom z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma priemer 14 cm a objem 1,5 litrov. Okrem pôvodného využitia je možné kýblik využiť aj ako originálnu dekoráciu na vaše bylinky, alebo iné kvetiny.
  8,14€
  Skladom
 • Smaltovaná cukornička s klasickým vidieckym vzorom je vhodným prvkom do vašej kuchyne. Jej výhoda spočíva v praktickosti použitia, ale aj pôvabného dizajnu.
  10,87€
  Skladom