Smaltované nádoby  V kategórií je 76 produktov.

Smaltované nádoby a smaltovaný riad s jednoduchým dizajnom, ktoré sa nesú v duchu minulosti, očarovali v dnešnej dobe veľa ľudí. V našej ponuke nájdete tradičné smaltované džbány, smaltované poháre a taniere, ktoré si Vás získajú už na prvý pohľad.

Podkategórie

 • Menšia biela miska elegantného tvaru s jemnou červenou linkou po hornom okraji s priemerom 12 cm. Miska je vhodná na podávanie studených ale aj teplých pokrmov. 
  4,33€
  Skladom
 • Okrúhly smaltovaný tanierik bielej farby  s jemnou linkou červenej farby po  jeho obvode. Priemer taniera je 22 cm. tanier je vhodný na prenášanie, odkladanie ale aj servírovanie potravín. Smaltovaný tanier dodá nádych domova každej hostine. Je možné jeho umývanie v umývačke riadu.
  5,94€
  Skladom
 • Retro nádych do Vašej kuchyne prinesie táto smaltovaná kanvička výraznej červenej farby Viečko je ku kanvici pripojené retiazkou. Kanvička je vyrobená z kovu a povrch je posmaltovaný.čajová kanvica je vhodná na servírovanie horúcich nápojov. 
  16,06€
  Skladom
 • Tradičná kuchyňa starej mami je známa každému z nás. Táto smaltovaná miska bielej farby s jemnou linkou po hornom okraji pomôže navodiť atmosféru starých čias aj vo Vašej kuchyni. Naviac vďaka posmaltovanému povrchu vydrží miska vo Vašej kuchyni niekoľko rokov. Priemer misky je 12 cm. 
  4,57€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná misa s objemom 3,5 litra v jemnom bielom prevedení je zdobená tenkou modrou linkou po hornom obvode. Smaltovaný povrch má dlhodobú životnosť takže misa si nájde vo Vaše kuchyni uplatnenie počas niekoľkých rokov. Vďaka praktickému ušku ju môžte jednoducho zavesiť alebo prenášať. Misa je taktiež vhodná ako dekorácia či kvetináč.
  11,46€
  Skladom
 • Klasický smaltovaný hrnček bielej farby s jemnou modrou linkou a retro nádychom je vhodný na bežné používanie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť použitia pri akomkoľvek spôsobe ohrevu vrátane rúry na pečenie. 
  3,82€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná miska s uškom / nočník s objemom 2,7 litra je vhodná nie len na kuchynské využitie ale taktiež ako doplnok na záhrade vo forme kvetináča. Túto misu si zamilujete je skvelým retro doplnkom ktorý nesmie v dnešnej dobe chýbať v žiadne domácnosti. 
  9,17€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný tanier s priemerom 35 cm je vhodný na podávanie alebo servírovanie jedla. Tanier je taktiež možné využiť ako podnos alebo praktickú tácku na dekorácie. Vďaka širokému využitiu sa tento tanier teší veľkej obľube. Jemná biela farba s tenkou modrou linkou po obvode taniera zapadnú do akejkoľvek domácnosti. 
  13,86€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  17,38€
  Skladom
 • Hrnček s objemom 400 ml je vyrobený z kvalitného smaltu, ktorý je dobre umývateľný. Klasický tvar podporený bielou farbou s jemnou modrou linkou je vhodný aj ako dekorácia do kuchyne.
  5,12€
  Skladom
 • Elegantná praktická misa je s kvalitnou smaltovanou úpravou je vhodná na všestranné využitie. Vďaka smaltu je misa ľahko umývateľná a okrem praktickej funkcie vhodná aj ako dekorácia.
  11,46€
  Skladom
 • Džbán z kvalitného smaltu so zaujímavým elegantným tvarom. Džbán s objemom 2,5 litra je krásnym príkladom toho, že jednoduché veci sú najzaujímavejšie a esteticky najpríťažlivejšie. Džbán bielej farby s modrou linkou dokonale zapasuje do vašej kuchyne.
  18,94€
  Skladom