14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Táto smaltovaná miska bude vo Vašej kuchyni nenahraditeľná. Vďaka príjemnej bielej farbe sa hodí do každej domácnosti. Jemná modrá linka po hornom obvode pôsobí príjemne a nerušivo. Priemer misky je 24 cm a je možné využívať ju pri servírovaní ale aj pri príprave jedál. Taktiež môžte misku použi ako dekoráciu vo Vašej domácnosti. 
  7,24€
  Skladom
 • Veľká smaltovaná misa bielej farby s jemnou červenou linkou po okraji. Misa je určená napríklad na prípravu cesta. Priemer misy je 32 cm a jej objem je 3,5 l. Smaltovanú misu uje možné umývať v umývačke riadu. 
  12,47€
  Skladom
 • Elegantná praktická misa je s kvalitnou smaltovanou úpravou je vhodná na všestranné využitie. Vďaka smaltu je misa ľahko umývateľná a okrem praktickej funkcie vhodná aj ako dekorácia.
  11,98€
  Skladom
 • Elegantná biela smaltovaná miska s jemnou červenou linkou po jej hornom okraji má priemer 16 cm. Miska má hladký povrch vďaka čomu sa jednoducho udržuje čistý a lesklý. Výška smaltovanej misky je 9 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,27€
  Skladom
 • Veľká biela smaltovaná misa s uškami na oboch stranách určených pre jednoduchú manipuláciu so smaltovanou nádobou. Misa má priemer 26 cm a je vhodná napríklad na prípravu kysnutého cesta. Klasika z kuchýň starých mám je opäť hitom aj v moderných kuchyniach. 
  9,47€
  Skladom
 • Praktická misa modrastej farby s kvalitným smaltovaným povrchom s objemom až 6 litrov má v domácnosti všestranné využitie. Okrem praktickej funkcie misa môže plniť aj estetickú funkciu ako dekorácia do vašej kuchyne.
  16,35€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný hrnček v minulosti nazývaný aj ako smaltovaný nočník s objemom 3,5 l má v kuchyni niekoľko možností využitia, pričom všetky závisia od Vašich potrieb. Hrnček / nočník je možné používať podľa Vašej fantázie ako veľký maxi hrnček alebo praktickú misku pri príprave cesta. Vďaka praktickému ušku je možné jeho jednoduché uchopenie. Priemer...
  10,08€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný hrnček v minulosti nazývaný aj ako smaltovaný nočník s objemom 2,7 l má v kuchyni niekoľko možností využitia, pričom všetky závisia od Vašich potrieb. Hrnček / nočník je možné používať podľa Vašej fantázie ako veľký maxi hrnček alebo praktickú misku pri príprave cesta. Vďaka praktickému ušku je možné jeho jednoduché uchopenie. 
  11,98€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná miska s uškom / nočník s objemom 2,7 litra je vhodná nie len na kuchynské využitie ale taktiež ako doplnok na záhrade vo forme kvetináča. Túto misu si zamilujete je skvelým retro doplnkom ktorý nesmie v dnešnej dobe chýbať v žiadne domácnosti. 
  9,59€
  Skladom
 • Menšia biela miska elegantného tvaru s jemnou červenou linkou po hornom okraji s priemerom 14 cm. Miska je vhodná na podávanie studených ale aj teplých pokrmov. Smaltovaná miska je vhodná aj ako dekoračný prvok vo Vašej domácnosti. 
  5,27€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná misa s objemom 3,5 litra v jemnom bielom prevedení je zdobená tenkou modrou linkou po hornom obvode. Smaltovaný povrch má dlhodobú životnosť takže misa si nájde vo Vaše kuchyni uplatnenie počas niekoľkých rokov. Vďaka praktickému ušku ju môžte jednoducho zavesiť alebo prenášať. Misa je taktiež vhodná ako dekorácia či kvetináč.
  11,98€
  Skladom
 • Dizajnová miska s modrou linkou a kvalitne spracovanou smaltovou úpravou môže vo vašej kuchyni slúžiť na všestranné využitie. Miska sa vyznačuje dlhodobou životnosťou a okrem praktickej funkcií môže slúžiť aj ako dekorácia.
  6,91€
  Skladom