• Veľká biela smaltovaná misa s uškami na oboch stranách určených pre jednoduchú manipuláciu so smaltovanou nádobou. Misa má priemer 26 cm a je vhodná napríklad na prípravu kysnutého cesta. Klasika z kuchýň starých mám je opäť hitom aj v moderných kuchyniach. 
  9,06€
  Skladom
 • Menšia biela miska elegantného tvaru s jemnou červenou linkou po hornom okraji s priemerom 12 cm. Miska je vhodná na podávanie studených ale aj teplých pokrmov. 
  4,33€
  Skladom
 • Táto smaltovaná miska bude vo Vašej kuchyni nenahraditeľná. Vďaka príjemnej bielej farbe sa hodí do každej domácnosti. Jemná modrá linka po hornom obvode pôsobí príjemne a nerušivo. Priemer misky je 24 cm a je možné využívať ju pri servírovaní ale aj pri príprave jedál. Taktiež môžte misku použi ako dekoráciu vo Vašej domácnosti. 
  6,93€
  Skladom
 • Biela smaltovaná miska zdobená jemnou bledomodrou linkou po hornom obvode. Smaltovaná miska má dlhodobú životnosť a stane sa obľúbeným pomocníkom pri servírovaní alebo pri príprave jedál. Priemer misky je 12 cm. 
  4,37€
  Skladom
 • Elegantná biela smaltovaná miska s jemnou červenou linkou po jej hornom okraji má priemer 16 cm. Miska má hladký povrch vďaka čomu sa jednoducho udržuje čistý a lesklý. Výška smaltovanej misky je 9 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,04€
  Skladom
 • Veľký smaltovaný hrnček v minulosti nazývaný aj ako smaltovaný nočník s objemom 3,5 l má v kuchyni niekoľko možností využitia, pričom všetky závisia od Vašich potrieb. Hrnček / nočník je možné používať podľa Vašej fantázie ako veľký maxi hrnček alebo praktickú misku pri príprave cesta. Vďaka praktickému ušku je možné jeho jednoduché uchopenie. Priemer...
  9,65€
  Skladom
 • Veľká smaltovaná misa bielej farby s jemnou červenou linkou po okraji. Misa je určená napríklad na prípravu cesta. Priemer misy je 32 cm a jej objem je 3,5 l. Smaltovanú misu uje možné umývať v umývačke riadu. 
  11,93€
  Skladom
 • Tradície a retro toto všetko je dnes súčasťou moderných domácností. Smaltovaná retro miska Vám pomôže dotvoriť Vašu kuchyňu a navodiť v nej príjemný pocit domova. Miska s priemerom 16 v bielej farbe je ozdobená jemnou linkou po hornom okraji. Smaltovaný povrch zaručuje, že misku budete môcť v kuchyni používať niekoľko rokov. 
  6,97€
  Skladom
 • Tradičná kuchyňa starej mami je známa každému z nás. Táto smaltovaná miska bielej farby s jemnou linkou po hornom okraji pomôže navodiť atmosféru starých čias aj vo Vašej kuchyni. Naviac vďaka posmaltovanému povrchu vydrží miska vo Vašej kuchyni niekoľko rokov. Priemer misky je 12 cm. 
  4,57€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná misa s objemom 3,5 litra v jemnom bielom prevedení je zdobená tenkou modrou linkou po hornom obvode. Smaltovaný povrch má dlhodobú životnosť takže misa si nájde vo Vaše kuchyni uplatnenie počas niekoľkých rokov. Vďaka praktickému ušku ju môžte jednoducho zavesiť alebo prenášať. Misa je taktiež vhodná ako dekorácia či kvetináč.
  11,46€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná miska s uškom / nočník s objemom 2,7 litra je vhodná nie len na kuchynské využitie ale taktiež ako doplnok na záhrade vo forme kvetináča. Túto misu si zamilujete je skvelým retro doplnkom ktorý nesmie v dnešnej dobe chýbať v žiadne domácnosti. 
  9,17€
  Skladom
 • Elegantná praktická misa je s kvalitnou smaltovanou úpravou je vhodná na všestranné využitie. Vďaka smaltu je misa ľahko umývateľná a okrem praktickej funkcie vhodná aj ako dekorácia.
  11,46€
  Skladom