• Praktická smaltovaná miska s priemerom 14 cm a výškou 6 cm.Tradičná miska v jemnej bielej farbe s úzkou červenou linkou po jej obvode. Smaltovaná miska disponuje praktickým uškom na jej uchopenie, je vhodná na čaj, polievku, cereálie ... Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Veľká biela smaltovaná misa s uškami na oboch stranách určených pre jednoduchú manipuláciu so smaltovanou nádobou. Misa má priemer 26 cm a je vhodná napríklad na prípravu kysnutého cesta. Klasika z kuchýň starých mám je opäť hitom aj v moderných kuchyniach. 
 • Biela smaltovaná miska s tenkou červenou linkou po hornom okraji. Stabilita smaltovanej misky je zabezpečená prostredníctvom praktického stojanka či nožičky na ktorej je misky postavená. priemer misky je 12 cm. 
 • Veľký smaltovaný hrnček v minulosti nazývaný aj ako smaltovaný nočník s objemom 3,5 l má v kuchyni niekoľko možností využitia, pričom všetky závisia od Vašich potrieb. Hrnček / nočník je možné používať podľa Vašej fantázie ako veľký maxi hrnček alebo praktickú misku pri príprave cesta. Vďaka praktickému ušku je možné jeho jednoduché uchopenie. Priemer...
 • Smaltovaná miska červenej farby s bielymi bodkami a čiernou linkou po vrchnom okraji. Miska je určená na servírovanie studených ale aj teplých pokrmov. Môže slúžiť ako retro doplnok vo Vašej domácnosti. Smaltovaný materiál poskytuje možnosť dlhoročného používania. 
 • Smaltovaná miska s priemerom 16 cm má jasnú bielu farbu s jemnou modrou linkou po jej obvode.  Smaltovaná miska bude v ďaka jej výrobnému materiálu s odolným povrchom zdobiť Vašu kuchyňu niekoľko rokov. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Biela smaltovaná miska zdobená jemnou bledomodrou linkou po hornom obvode. Smaltovaná miska má dlhodobú životnosť a stane sa obľúbeným pomocníkom pri servírovaní alebo pri príprave jedál. Priemer misky je 12 cm. 
 • Táto smaltovaná miska bude vo Vašej kuchyni nenahraditeľná. Vďaka príjemnej bielej farbe sa hodí do každej domácnosti. Jemná modrá linka po hornom obvode pôsobí príjemne a nerušivo. Priemer misky je 24 cm a je možné využívať ju pri servírovaní ale aj pri príprave jedál. Taktiež môžte misku použi ako dekoráciu vo Vašej domácnosti. 
 • Misa klasického tvaru z kvalitného bieleho smaltu a modrým kvietkovaným dekórom ma objem až 5 litrov. Misa s priemerom 32 cm je vhodná na všestranné použitie. Misa okrem praktickej funkcie dokonale poslúži ako dekorácie do vintage, alebo inej retro modernej kuchyne.
 • Biela retro smaltovaná miska s tenkou modrou linkou po hornom okraji. Stabilita smaltovanej misky je zabezpečená prostredníctvom praktického stojanka či nožičky na ktorej je misky postavená. Priemer misky je 12 cm. Miska je vhodná na servírovanie šalátov, príloh alebo dezertov 
 • Menšia biela miska elegantného tvaru s jemnou červenou linkou po hornom okraji s priemerom 14 cm. Miska je vhodná na podávanie studených ale aj teplých pokrmov. Smaltovaná miska je vhodná aj ako dekoračný prvok vo Vašej domácnosti. 
 • Veľká smaltovaná miska s priemerom 20 cm má jasnú bielu farbu s jemnou červenou linkou po jej obvode.  Smaltovaná miska bude v ďaka jej výrobnému materiálu s odolným povrchom zdobiť Vašu kuchyňu niekoľko rokov.  Výška misky je 11,5 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu.