• Džezva s objemom 0,5 litra je vyrobená z odolného smaltu v červenom prevedení. Džezva s dlhou rukoväťou je prispôsobená svojím "sosáčikom" k jednoduchému nalievaniu do pohárov. Džezvu je možné použiť na všetkých typoch ohrevu, okrem indukčnej dosky. Rozmery džezvy sú 22 x 14 x 11 cm.
  6,92€
  Skladom
 • Klasická kanvica na mlieko s kvalitným smlatovaným povrchom v modrom prevedení s bielymi bodkami. S objemom 2 litre a výškou 26 cm poslúži okrem praktického využitia aj ako dekorácia do chatky, alebo vintage kuchyne. Kanvica obsahuje praktické držadlo, vďaka ktorému sa s kanvicou jednoducho manipuluje.
  12,73€
  Skladom
 • Krásny nadčasový čajník s kvalitnou smaltovanou úpravou s dekórom levadule si nájde uplatnenie i v dnešných moderných kuchynkách. Pokrievka čajníku spolu s píšťalkou sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele. Držadlo pokrievky a čajníku sú zhotovené z teplu odolného plastu. Čajník je možné použiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukčnej dosky.
  22,83€
  Skladom
 • Klasická varná kanvica zo smaltu v červenej farbe s malými bielymi bodkami. Kanvica disponuje praktickým uškom na jej uchopenie a praktickou nálevkou pre jednoduchšie nalievanie kávy alebo čaju. Varná kanvica je vhodná na prípravu akéhokoľvek horúceho nápoja a je možné použiť ju na všetkých typoch ohrevu. 
  14,40€
  Skladom
 • Retro štýl a neodolateľný dizajn sú súčasťou tejto neodolateľnej smaltovanej kanvice vhodnej na podávanie a prípravu horúcich nápojov. Viečko je ku kanvičke pripojené tenkou retiazkou. 
  25,53€
  Skladom
 • Originálny smaltovaný čajník vo výraznej červenej farbe. Čajník je špecifický najmä tým že obsahuje píšťalku, ktorá slúži na signalizovanie variacej sa vody. Čajník je možné použiť na všetkých druhoch ohrevu. 
  21,80€
  Skladom
 • Červená smaltovaná džezva / smaltovaný hrnček s dlhou rukoväťou na ohrievanie vody je zdobená bielymi bodkami, čo dodáva nádych tradičnosti. Džezva je vhodná na všetky typy ohrevov. Na hornej strane je umiestnená praktická nálevka. Džezva sa využíva najmä pri príprave tureckej kávy. 
  7,74€
  Skladom