• Malý kastról atraktívneho klasického tvaru s kvalitným smaltovaným povrchom ma vynikajúce tepelné vlastnosti. Vďaka oceľovému jadru, kastról rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu. Kastról je ideálny k príprave vajíčok na raňajky a je vhodný pre všetky typy ohrevu. Možnosť umývania v umývačke riadu
  4,03€
  Skladom
 • Guľatý hrniec o objemom 0,3 litra je vyrobený z kvalitnej liatiny s povrchovou smaltovou úpravou. Vďaka použitým materiálom sa teplo v hrnci rovnomerne rozkladá a potravinám tak ostanú všetky dôležité nutričného hodnoty. Hrniec je využiteľný na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Možnosť umývania v umývačke riadu, avšak odporúčame použiť mäkkú podložku.
  14,70€
  Skladom
 • Oválny liatinový hrniec s objemom 0,5 litra a rozmermi 15 x 10 cm je možné použiť ako na varenie, tak aj na servírovanie. Vďaka použitým materiálom sa teplo pri varení rovnomerne rozkladá po celom povrchu hrnca a uvarené pochutiny v ňom ostávajú dlho teplé. Povrchová úprava hrnca je z kvalitného smaltu, vďaka čomu sa ľahko umýva. Možnosť umývania v...
  22,15€
  Skladom
 • Vzhľadovo zaujímavý oválny hrniec je vyrobený z 5 mm silnej oceľovej zliatiny so smaltovaným povrchom. Vďaka použitým materiálom sa v hrnci rozkladá teplo rovnomerne a potraviny si tak zachovávajú všetky ich dôležité nutričné hodnoty. Hrniec je možné použiť na varenie, ale aj servírovanie - uvarené jedla v ňom ostávajú dlho teplé. Možnosť umývania v...
  21,54€
  Skladom
 • Klasický hrniec s pokrievkou o objeme 3 litre je vyrobený z kvalitného smaltu. Hrniec s hrúbkou steny 0,6 mm je vhodný pre používanie na všetkých typoch ohrevu. Vďaka kvalitnému smaltovému povrchu je možné hrniec umiestniť aj do plynovej, či elektrickej rúry. Jedinou výnimkou používania je mikrovlnná rúra. Váha hrnca je 0,81kg. Možnosť umývania v umývačke...
  9,59€
  Skladom
 • Smaltovaný hrniec s krásnou červeno-čiernou farbou. Hrniec má výbornú tepelnú vodivosť, vďaka čomu sa teplo počas varenia rovnomerne a rýchlo rozkladá po celom povrchu hrnca.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  44,74€
  Skladom
 • Smaltovaná rajnica z rady Volcan firmy Ibili je vyrobená z kvalitného oceľového jadra so smaltovaným povrchom. Oceľové jadro zaručuje rovnomerný a rýchly rozvod tepla po celej ploche rajnice, vďaka čomu ušetríte značné množstvo času a energie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  13,64€
  Skladom
 • Klasický hrniec so smaltovaným povrchom v modrej farbe. Vďaka oceľovému jadru, hrniec rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu.
  20,31€
  Skladom
 • Malá rajnica o objeme 0,5 litra je vyrobená z kvalitnej ocele so smaltovaným povrchom. Rajnicu je možné využiť na všetkých typoch ohrevu, vrátane indukcie, či otvoreného ohňa. Rajnica je skvelým pomocníkom na vašich výletoch, grilovačkách, avšak svoje uplatnenie si nájde aj v klasickej kuchyni.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  6,60€
  Skladom
 • Hrniec s kvalitným smaltovaným povrchom v krásnej červeno-čiernej farbe. Vďaka oceľovému jadru, hrniec rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu hrnca a šetrí tak čas a energie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  15,71€
  Skladom
 • Klasický hrniec typického tvar je vyrobený so sivej liatiny s povrchom z kvalitného smaltu. Hrniec vynikajúco rozvádza teplo po celom povrchu.  Smaltovaný hrniec je možné používať na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie a umývať v umývačke riadu. Priemer hrnca je 18,5 cm a výškou 6,5 cm. 
  51,78€
  Skladom
 • Veľký hrniec typického tvar je vyrobený so sivej liatiny s povrchom z kvalitného smaltu. Hrniec vynikajúco rozvádza teplo po celom povrchu.  Smaltovaný hrniec je možné používať na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie a umývať v umývačke riadu. Priemer hrnca je 25 cm a výškou 9 cm. 
  92,49€
  Skladom