• Malý smaltovaný kastrólik má oválny s priemerom 14 cm. Kastrólik má elegantnú bielu farbu a po vrchnom obvode je lemovaný jemnou červenou linkou. Smaltovaný kastrólik je vďaka kvalitnému výrobnému materiálu určený na dlhodobé používanie a je možné jeho umývanie v umývačke riadu. 
  4,53€
  Skladom
 • Oválny liatinový hrniec s objemom 0,5 litra a rozmermi 15 x 10 cm je možné použiť ako na varenie, tak aj na servírovanie. Vďaka použitým materiálom sa teplo pri varení rovnomerne rozkladá po celom povrchu hrnca a uvarené pochutiny v ňom ostávajú dlho teplé. Povrchová úprava hrnca je z kvalitného smaltu, vďaka čomu sa ľahko umýva. Možnosť umývania v...
  24,03€
  Skladom
 • Biela smaltovaná rajnica s praktickou výlevkou na jednej strane pre jednoduchšie vylievanie tekutín. Rajnica je vhodná na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Praktická rúčka umožňuje jej jednoduché prenášanie. Priemer smaltovaného kastrólika s rúčkou je 10 cm. Rajnicu je možné umiestniť do rúry na pečenie ale aj do umývačky riadu. 
  3,33€
  Skladom
 • Klasický hrniec typického tvar je vyrobený so sivej liatiny s povrchom z kvalitného smaltu. Hrniec vynikajúco rozvádza teplo po celom povrchu.  Smaltovaný hrniec je možné používať na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie a umývať v umývačke riadu. Priemer hrnca je 18,5 cm a výškou 6,5 cm. 
  58,19€
  Skladom
 • Praktický smaltovaný kastrólik s dizajnom srdca na prednej strane je vhodný na všetky typy ohrevu vrátane indukcie. Objem smaltovaného kastróla je  0,6 litra. Kastról disponuje praktickými uškami na uchopenie po oboch stranách. Smaltovaný kastról je možné umývať v umývačke riadu. Priemer kastróla je 12 cm a výška 6 cm. 
  7,29€
  Skladom
 • Smaltovaná rajnica bielej farby je ozdobená jemnou červenou linkou po hornom obvode. Praktická rúčka umožňuje jednoduché prenášanie rajnice. Môžte ju využiť na varenie vajíčok či klasické zohrievanie mlieka a prípravu chutného kakaa pre Vašich najmenších. Smaltovaný povrch zaručuje dlhodobú životnosť. Priemer rajnice je 10 cm a je možné umývať ju v...
  3,79€
  Skladom
 • Malý kastról atraktívneho klasického tvaru s kvalitným smaltovaným povrchom ma vynikajúce tepelné vlastnosti. Vďaka oceľovému jadru, kastról rýchlo a rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu. Kastról je ideálny k príprave vajíčok na raňajky a je vhodný pre všetky typy ohrevu. Možnosť umývania v umývačke riadu
  4,77€
  Skladom
 • Biela smaltovaná rajnica s praktickou výlevkou na jednej strane pre jednoduchšie vylievanie tekutín. Rajnica je vhodná na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Praktická rúčka umožňuje jej jednoduché prenášanie. Priemer smaltovaného kastrólika s rúčkou je 12 cm. Rajnicu je možné umiestniť do rúry na pečenie ale aj do umývačky riadu. 
  4,77€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná rajnica s dlhou rúčkou a priemerom 14 cm je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie. Rajnicu je možné umývať v umývačke riadu a v prípade potreby je možné pokrmy v nej piecť v rúre. 
  5,72€
  Skladom
 • Praktická smaltovaná rajnica s dlhou rúčkou a priemerom 16 cm je vhodná na používanie na všetkých typoch ohrevov vrátane indukcie. Rajnicu je možné umývať v umývačke riadu a v prípade potreby je možné pokrmy v nej piecť v rúre na pečenie.  
  6,21€
  Skladom
 • Smaltovaný kastrólik menších rozmerov s objemom 360 ml je vhodný na zohrievanie vody, polievok, omáčok ale aj iných pokrmov. Kastrólik disponuje praktickými uškami po oboch stranách vďaka čomu sa ľahšie prenáša. Súčasťou kastrólika je aj praktická  pokrievka. Tento smaltovaný hrniec je vhodný na všetky typy ohrevov. 
  7,00€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný hrniec s ohnutým tvarom a menším objemom 0,5 . má krásnu bielu farbu disponuje praktickou pokrievkou na jeho zakrytie. Hrniec je vhodný na všetky typy ohrevov vrátane indukcie. Tento retro smaltovaný hrniec môžte umývať v umývačke riadu.
  11,52€
  Skladom