• Krásny smaltovaný džbán v klasickom tvare s jemným dekórom kvietkov. Smaltovaný džbán môže byť nie len veľmi užitočným asistentom pri podávaní nápojov, džbán spĺňa taktiež dekoračnú funkciu, vďaka ktorej sa dokonale hodí do vintage, alebo chatárskej kuchyne.
  20,08€
  Skladom
 • Džbán klasického a praktického tvaru s objemom 0,5 litra ma povrch z veľmi kvalitného smaltu príjemnej červenej farby. V džbániku sa môžu ohrievať tekutiny na plyne, elektrike, ale aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  7,62€
  Skladom
 • Jedinečný smaltovaný džbán bielej farby si zamiluje každý. Tento džbán s objemom 1,5 litra je vďaka svojmu originálnemu tvaru a spracovaniu vhodný nie len na praktické používanie a podávanie nápojov ale taktiež je vhodný ako doplnok či netradičná váza na kvety. Džbán je zdobený jemnou červenou linkou po hornom okraji.
  12,62€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán v jemnej bielej farbe s krásnym tvarom je zdobený jemnou červenou linkou pri hornom okraji. Džbán je možné využiť na podávanie teplých ale aj studených nápojov, ale môže slúžiť ako krásna retro dekorácia či dokonca váza na kvety. 
  18,24€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán s uchom a obsahom 2,5l. Netradičný tvar a výrazná červená farba s bodkami robia z džbánu netradičného pomocníka pri stolovaní. Poslúži však aj ako váza či dizajnový doplnok Vašej domácnosti. 
  23,93€
  Skladom