• Džbán z kvalitného smaltu so zaujímavým elegantným tvarom. Džbán s objemom 2,5 litra je krásnym príkladom toho, že jednoduché veci sú najzaujímavejšie a esteticky najpríťažlivejšie. Džbán bielej farby s modrou linkou dokonale zapasuje do vašej kuchyne.
  16,73€
  Skladom
 • Džbán klasického a praktického tvaru s objemom 0,5 litra ma povrch z veľmi kvalitného smaltu príjemnej červenej farby. V džbániku sa môžu ohrievať tekutiny na plyne, elektrike, ale aj na indukčnej doske. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  6,80€
  Skladom
 • Džbán s uškom moderného a elegantného tvaru s povrchom veľmi kvalitného smaltu zaujímavej žltej farby. Okrem užitočnej funkcie pre rôzne tekutiny môže slúžiť aj ako atraktívna dekorácia. Výška džbánu je 22 cm.
  12,81€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán s uchom a obsahom 2,5l. Netradičný tvar a výrazná červená farba s bodkami robia z džbánu netradičného pomocníka pri stolovaní. Poslúži však aj ako váza či dizajnový doplnok Vašej domácnosti. 
  17,62€
  Skladom
 • Originálny smaltovaný džbán s krásnym dizajnom modrej farby s jemnými bielymi bodkami dodá čaro každej domácnosti. Džbán má praktické využitie pri podávaní studených aj teplých nápojov no takisto slúži ako jedinečný retro doplnok v exteriéri či interiéri. 
  18,21€
  Skladom
 • Krásny smaltovaný džbán v klasickom tvare s jemným dekórom kvietkov. Smaltovaný džbán môže byť nie len veľmi užitočným asistentom pri podávaní nápojov, džbán spĺňa taktiež dekoračnú funkciu, vďaka ktorej sa dokonale hodí do vintage, alebo chatárskej kuchyne.
  18,47€
  Skladom
 • Retro smaltovaný džbán bielej farby je zdobený obrázkom levandule. Džbán má jednoduchá tvar s praktickým uškom na jeho uchopenie. Je možné v ňom servírovať studené aj teplé nápoje. Džbán môže poslúžiť aj ako originálny retro dekorácia alebo ako váza na kvietky. 
  15,88€
  Skladom
 • Elegantný smaltovaný džbán v jemnej bielej farbe s krásnym tvarom je zdobený jemnou červenou linkou pri hornom okraji. Džbán je možné využiť na podávanie teplých ale aj studených nápojov, ale môže slúžiť ako krásna retro dekorácia či dokonca váza na kvety. 
  16,24€
  Skladom