• Hliníková šľahačková fľaša s objemom 500 ml  je originálnym pomocníkom, ktorý spĺňa aj funkciu dizajnového prvku v kuchyni. Industriálny dizajn dodáva tejto fľaši veľký pôvab. Fľaša je doplnená o dve plastové zdobítka, pomocou ktorých môžte šľahačku servírovať. 
  37,03€
  Skladom
 • Bombičky sú určené na prípravu šľahačky a jednorázové použitie. Vďaka rajskému plynu NO2 ktorý slúži ako hnací motor pripravíte v tlakovej fľaši šľahačku bez akejkoľvek námahy. Ochranná atmosféra NO2 zaručuje, že šľahačka vydrží v chladničkee bez rednutia a roztekania aj niekoľko dní. 
  5,97€
  Skladom
 • Výroba šľahačky je najlepšia v originálnych výrobkoch, ktoré sú prispôsobené tejto činnosti. Hliníková fľaša na šľahačku s objemom 1 liter umožňuje uchovanie šľahačky a zároveň jej servírovanie pomocou dvoch ozdobných koncoviek. Pomocou fľaše a jednorázovej bombičky s NO2 bude výroba šľahačky hračkou. 
  39,65€
  Skladom
 • Hliníková šľahačková fľaša je pomocník, ktorý sa zíde každému nadšencovi vynikajúcej šľahačky. Hliníková šľahačková fľaša s objemom 500 ml  je originálnym pomocníkom, ktorý spĺňa aj funkciu dizajnového prvku v kuchyni. Industriálny dizajn dodáva tejto fľaši veľký pôvab. Fľaša je doplnená o dve plastové zdobítka, pomocou ktorých môžte šľahačku servírovať. 
  42,01€
  Skladom