14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Priečna škrabka na zemiaky alebo iné druhy zeleniny je vyrobená z kombinácie plastu a nerezu. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  3,70€
  Skladom
 • Nerezová škrabka na zemiaky s ostrými  plochami na škrabanie je opatrená proti šmykovou plastovou rúčkou, vďaka ktorej je držanie škrabky pohodlné. Celková dĺžka škrabky na zemiaky je 20 cm. 
  4,81€
  Skladom
 • Nerezová škrabka na kôru citróna alebo iných citrusových plodín sa zíde pri príprave omáčok, nápojov alebo zákuskov. Jednoduché škrábanie kôry je zaručené vďaka ostrej nerezovej čepeli. S použitím škrabky na citrusy nepoškodíte vnútornú časť kôry a šťava ostane tam kde má bez zbytočného vytečenia. Škrabka je obohatená  o praktickú časť na lúpanie vďaka...
  2,68€
  Skladom
 • Moderná a dizajnová škrabka na zemiaky a iný druh zeleniny je vyrobená z nerezovej ocele, disponuje pohodlnou nerezovou rukoväťou na konci ktorej je umiestnené očko určené na praktické zavesenie škrabky na akomkoľvek Vami zvolenom mieste. 
  6,05€
  Skladom
 • Moderná silikónová škrabka s nerezovou čepeľou je určená na čistenie ovocia a zeleniny. Vďaka červenej farbe je škrabka skvelým prvkom do každej kuchyne. škrabka má obojstranný nôž, preto je vhodná pre ľavákov aj pravákov. 
  6,23€
  Skladom
 • Farebné prevedenie nie je jediný čím sa táto škrabka na ovocie a zeleninu vyznačuje.  Vďaka ergonomickej silikónovej rúčke je jej uchopenie pohodlné. Oceľová čepeľ zaručuje, že práca so zeleninou a ovocím nebude žiadnym problémom. Nôž je naviac obojstranný takže je vhodný pre ľaváka aj praváka. 
  6,23€
  Skladom
 • Škrabka na ovocie a zeleninu je určená na odstránenie tenkej hornej vrstvy v tvare tenkých šupiek. Škrabka je vyrobená z kvalitných materiálov, disponuje plastovou rúčkou a výrazným moderným dizajnom.
  6,28€
  Skladom
 • Jedinečná škrabka, ktorá poslúži rovnako pri spracovaní ovocia ako aj pri škrábaní zeleniny. Škrabka zelenej farby je vyrobená zo silikónu a obojstranný nôž z nerezovej ocele čo zaručuje jej dlhodobú životnosť a možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,62€
  Skladom
 • Škrabka na špargľu s obojstrannou rukoväťou je vyrobená z prvotriedneho nezávadného plastu. Škrabka disponuje nerezovou čepeľou vďaka ktorej je čistenie zeleniny jednoduché a rýchle. 
  4,81€
  Skladom
 • Šúpanie rajčín bude jednoduchšie a rýchlejšie. Škrabka na rajčiny je vyrobená z nerezovej ocele a v kuchyni si nájde rýchlo svoje miesto a uplatnenie.
  5,88€
  Skladom
 • Nerezová škrabka Vám pomôže rýchlo a jednoducho nastrúhať citrónovú kôru. Škrabku je možné používať pri škrabaní každého citrusového ovocia. Vďaka praktickej plastovej rúčke je uchopenie škrabky pohodlné. Dĺžka škrabky je 18 cm a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,35€
  Skladom
 • Škrabka pomocou ktorej zeleninu nielen ošúpete ale zároveň z nej vytvoríte nápadité a originálne dekorácie.  Škrabka obsahuje tri nože vyrobené z nerezovej ocele a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  9,09€
  Skladom