• Škrabka na zemiaky z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  25,86€
  Skladom
 • Škrabka na zeleninu a ovocie s otočným vymeniteľným ostrím. Je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Na špičke je malý špic pre vyrezanie očiek a poškodených častí zeleniny, či ovocia. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  38,55€
  Skladom
 • Praktická a zároveň moderná škrabka na všetky druhy koreňovej zeleniny. Škrabka nie len že ošúpe mrkvu či petržlen ale taktiež je možné používať ju pri tvorení zeleninových dekorácii, ktoré jednoducho vytvoríte pomocou orezávatka na škrabke. 
  4,02€
  Skladom
 • Nerezová škrabka na kôru citróna alebo iných citrusových plodín sa zíde pri príprave omáčok, nápojov alebo zákuskov. Jednoduché škrábanie kôry je zaručené vďaka ostrej nerezovej čepeli. S použitím škrabky na citrusy nepoškodíte vnútornú časť kôry a šťava ostane tam kde má bez zbytočného vytečenia. Škrabka je obohatená  o praktickú časť na lúpanie vďaka...
  2,57€
  Skladom
 • Klasike sa v kuchyni nič nevyrovná. Tradičná škrabka na zeleninu a zemiaky s drevenou rúčkou sa teší obľube už niekoľko desiatok rokov a do dôchodku sa zaručene nechystá. 
  2,32€
  Skladom
 • Moderná silikónová škrabka s nerezovou čepeľou je určená na čistenie ovocia a zeleniny. Vďaka červenej farbe je škrabka skvelým prvkom do každej kuchyne. škrabka má obojstranný nôž, preto je vhodná pre ľavákov aj pravákov. 
  5,96€
  Skladom
 • Farebné prevedenie nie je jediný čím sa táto škrabka na ovocie a zeleninu vyznačuje.  Vďaka ergonomickej silikónovej rúčke je jej uchopenie pohodlné. Oceľová čepeľ zaručuje, že práca so zeleninou a ovocím nebude žiadnym problémom. Nôž je naviac obojstranný takže je vhodný pre ľaváka aj praváka. 
  5,96€
  Skladom
 • Škrabka na ovocie a zeleninu je určená na odstránenie tenkej hornej vrstvy v tvare tenkých šupiek. Škrabka je vyrobená z kvalitných materiálov, disponuje plastovou rúčkou a výrazným moderným dizajnom.
  6,00€
  Skladom
 • Jedinečná škrabka, ktorá poslúži rovnako pri spracovaní ovocia ako aj pri škrábaní zeleniny. Škrabka zelenej farby je vyrobená zo silikónu a obojstranný nôž z nerezovej ocele čo zaručuje jej dlhodobú životnosť a možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,86€
  Skladom
 • Šúpanie rajčín bude jednoduchšie a rýchlejšie. Škrabka na rajčiny je vyrobená z nerezovej ocele a v kuchyni si nájde rýchlo svoje miesto a uplatnenie.
  5,63€
  Skladom
 • Obojstranná Ibili škrabka na zemiaky a citrusovú kôru je vyrobená z nerezovej ocele. Veľkou výhodou škrabky je otočný systém, ktorý umožňuje používanie škrabky pre pravákov aj ľavákov. Rukoväť škrabky je vyrobená s kvalitného  plastu. 
  5,47€
  Skladom
 • Nerezová škrabka Vám pomôže rýchlo a jednoducho nastrúhať citrónovú kôru. Škrabku je možné používať pri škrabaní každého citrusového ovocia. Vďaka praktickej plastovej rúčke je uchopenie škrabky pohodlné. Dĺžka škrabky je 18 cm a je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,12€
  Skladom