• Praktické nerezové sitko s priemerom 12,5 je vyrobené tak aby bolo jeho používanie pohodlné a zároveň účinné. Husté sitko je vhodné na posypanie koláčov, na preosievanie múky či kakaa. 
  6,09€
  Skladom
 • Praktické nerezové sitko s priemerom 10 cm a s praktickou rúčkou na uchopenie. Sitko použijete pri posypávaní koláčov či pri príprave omáčok a zátrepok.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  4,43€
  Skladom
 • Praktické nerezové sitko s priemerom 7,5 cm a s praktickou rúčkou na uchopenie. Sitko použijete pri posypávaní koláčov či pri príprave omáčok a zátrepok.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  3,53€
  Skladom
 • Sitko z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  20,69€
  Skladom
 • Moderné a praktické sitko na korenie vyrobené zo silikónu v zelenej farbe. Sitko jednoducho naplníte požadovaným korením, či bylinkami a dáte variť spolu s pokrmom. Po uvarení sitko jednoducho vytiahnete, už viac nebude hroziť prekusnutie  pálivého korenia. Kuchynské sitko môžete umývať v umývačke riadu. 
  6,62€
  Skladom
 • Kuchynské sitko na prípravu halušiek s priemerom 18 cm je vyrobené z kvalitnej nerezvoej ocele, čo zaručuje jeho používanie počas dlhej doby. Sitko je možné umývať v umývačke riadu. Kuchynské sitko na halušky má na spodnej časti drobné otvory cez ktoré jednoducho pretlačíte cesto priamo do vriacej vody. 
  3,96€
  Skladom
 • Kuchynský cedník alebo sitko s praktickou výstužou pre lepšiu manipuláciu a využitie má priemer 20 cm a je vyrobené z kombinácie plastu a nerezu. 
  8,47€
  Skladom
 • Moderné kuchynské nerezové sito s priemerom 16 cm. Vďaka takto veľkému sitku preosejete múku či cukor v priebehu niekoľkých sekúnd. Sito s hustotou 1 mm má bočné úchyty, ktoré umožňujú jednoduchú manipuláciu pri jeho používaní. 
  5,06€
  Skladom
 • Okrúhle nerezové sitko na korenie na šnúrke je to pravé čo potrebujete na prípravu Vašich pokrmov bez zbytočného preberania od korenia. Stačí všetko potrebné korenie nasypať do sitka a to vložiť do pripravovaného pokrmu. Chuť a aróma z korenín sa uvoľnia, ale samotné kúsky ostanú v sitku. Priemer sitka je 11 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  7,83€
  Skladom
 • Praktické sitko na múku sa využíva pri príprave tých najchutnejších pokrmov teda koláčov a rôznych zákuskov.  Do sitka jednoducho nasypete požadované množstvo múky, ktoré sa vďaka zvýšeným bočným stenám nevysype a zatrasiete, týmto spôsobom preosejete múku rovno do cesta. Priemer sitka je 10 cm. 
  6,34€
  Skladom
 • Preosievanie múky bude jednoduché a rýchle ak použijete praktické nerezové sitko na múku s priemerom 8,5 cm určené práve na tento účel. Zbavte sa drobných nečistôt a prebytočných hrudiek v múke alebo práškovom cukre a pripravte si lahodné koláče.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  5,06€
  Skladom
 • Moderné kuchynské nerezové sito s priemerom 20 cm. Vďaka takto veľkému sitku preosejete múku či cukor v priebehu niekoľkých sekúnd. Sito s hustotou 1 mm má bočné úchyty, ktoré umožňujú jednoduchú manipuláciu pri jeho používaní. 
  7,66€
  Skladom