• Fritovacie sitko je vhodné predovšetkým k vyprážaniu zemiakových hranoliek, alebo šišiek. Sitko je vyrobené z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  51,19€
  Skladom
 • Malé plastové sitko s priemerom 10 cm s postrannými uškami ktoré sa skvelo držia na hranách hrnca alebo misky. 
  1,81€
  Skladom
 • Sitko z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  32,40€
  Skladom
 • Nerezové husté sitko s praktickou širokou rukoväťou, ktorá uľahčuje jeho stabilné umiestnenie napríklad na misku. Sitko je vyrobené z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  52,11€
  Skladom
 • Nerezové husté sitko s praktickou širokou rukoväťou, ktorá uľahčuje jeho stabilné umiestnenie napríklad na šálku, či misku. Sitko je vyrobené z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu.
  25,86€
  Skladom
 • Nerezové husté sitko s praktickou širokou rukoväťou, ktorá uľahčuje jeho stabilné umiestnenie napríklad na šálku, či misku. Sitko je vyrobené z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  51,19€
  Skladom
 • Praktické nerezové sitko s priemerom 12,5 je vyrobené tak aby bolo jeho používanie pohodlné a zároveň účinné. Husté sitko je vhodné na posypanie koláčov, na preosievanie múky či kakaa. 
  3,91€
  Skladom
 • Praktické nerezové sitko s priemerom 7,5 cm a s praktickou rúčkou na uchopenie. Sitko použijete pri posypávaní koláčov či pri príprave omáčok a zátrepok.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  3,53€
  Skladom
 • Kuchynské sitko na prípravu halušiek s priemerom 18 cm je vyrobené z kvalitnej nerezvoej ocele, čo zaručuje jeho používanie počas dlhej doby. Sitko je možné umývať v umývačke riadu. Kuchynské sitko na halušky má na spodnej časti drobné otvory cez ktoré jednoducho pretlačíte cesto priamo do vriacej vody. 
  5,04€
  Skladom
 • Okrúhle nerezové sitko na korenie na šnúrke je to pravé čo potrebujete na prípravu Vašich pokrmov bez zbytočného preberania od korenia. Stačí všetko potrebné korenie nasypať do sitka a to vložiť do pripravovaného pokrmu. Chuť a aróma z korenín sa uvoľnia, ale samotné kúsky ostanú v sitku. Priemer sitka je 11 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  8,46€
  Skladom
 • Kuchynský cedník alebo sitko s praktickou výstužou pre lepšiu manipuláciu a využitie má priemer 20 cm a je vyrobené z kombinácie plastu a nerezu. 
  9,41€
  Skladom
 • Nerezové sitko s priemerom 18 cm a praktickou rúčkou na uchopenie. Drobné uška po stranách sitka držia na hrnci. Vhodné na umývanie v umývačke riadu, 
  6,42€
  Skladom