• Kuchynské sitko na prípravu halušiek s priemerom 18 cm je vyrobené z kvalitnej nerezvoej ocele, čo zaručuje jeho používanie počas dlhej doby. Sitko je možné umývať v umývačke riadu. Kuchynské sitko na halušky má na spodnej časti drobné otvory cez ktoré jednoducho pretlačíte cesto priamo do vriacej vody. 
  5,26€
  Skladom
 • Nerezové sitko s priemerom 18 cm a praktickou rúčkou na uchopenie. Drobné uška po stranách sitka držia na hrnci. Vhodné na umývanie v umývačke riadu, 
  6,71€
  Skladom
 • Praktické sitko na múku sa využíva pri príprave tých najchutnejších pokrmov teda koláčov a rôznych zákuskov.  Do sitka jednoducho nasypete požadované množstvo múky, ktoré sa vďaka zvýšeným bočným stenám nevysype a zatrasiete, týmto spôsobom preosejete múku rovno do cesta. Priemer sitka je 10 cm. 
  7,16€
  Skladom
 • Kuchynský cedník alebo sitko s praktickou výstužou pre lepšiu manipuláciu a využitie má priemer 20 cm a je vyrobené z kombinácie plastu a nerezu. 
  9,84€
  Skladom
 • Praktické nerezové sitko s priemerom 12,5 je vyrobené tak aby bolo jeho používanie pohodlné a zároveň účinné. Husté sitko je vhodné na posypanie koláčov, na preosievanie múky či kakaa. 
  4,08€
  Skladom
 • Okrúhle nerezové sitko na korenie na šnúrke je to pravé čo potrebujete na prípravu Vašich pokrmov bez zbytočného preberania od korenia. Stačí všetko potrebné korenie nasypať do sitka a to vložiť do pripravovaného pokrmu. Chuť a aróma z korenín sa uvoľnia, ale samotné kúsky ostanú v sitku. Priemer sitka je 11 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  8,85€
  Skladom
 • Preosievanie múky bude jednoduché a rýchle ak použijete praktické nerezové sitko na múku s priemerom 8,5 cm určené práve na tento účel. Zbavte sa drobných nečistôt a prebytočných hrudiek v múke alebo práškovom cukre a pripravte si lahodné koláče.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  5,72€
  Skladom
 • Moderné kuchynské nerezové sito s priemerom 20 cm. Vďaka takto veľkému sitku preosejete múku či cukor v priebehu niekoľkých sekúnd. Sito s hustotou 1 mm má bočné úchyty, ktoré umožňujú jednoduchú manipuláciu pri jeho používaní. 
  8,68€
  Skladom
 • Moderné kuchynské nerezové sito s priemerom 16 cm. Vďaka takto veľkému sitku preosejete múku či cukor v priebehu niekoľkých sekúnd. Sito s hustotou 1 mm má bočné úchyty, ktoré umožňujú jednoduchú manipuláciu pri jeho používaní. 
  5,72€
  Skladom
 • Nerezové sitko s priemerom 20 cm obsahuje po stranách dvoma háčikmi vďaka čomu sa sitko zachytí na miske.  Sitko je možné umývať v umývačke riadu. 
  9,09€
  Skladom
 • Nerezové husté sitko s praktickou širokou rukoväťou, ktorá uľahčuje jeho stabilné umiestnenie napríklad na šálku, či misku. Sitko je vyrobené z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu.
  23,69€
  Skladom
 • Nerezové husté sitko s praktickou širokou rukoväťou, ktorá uľahčuje jeho stabilné umiestnenie napríklad na šálku, či misku. Sitko je vyrobené z kvalitnej ručne brúsenej nerezovej ocele. Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  46,92€
  Skladom