14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie

Silikónové formy  V kategórií je 13 produktov.

Ponúkame širokú ponuku silikónových foriem na pečenie ktoré sú odolné pred vysokými teplotami ale aj pred nízkymi teplotami.

Prevažne ponúkame produkty kvalitnej talianskej značky Silikomart.

Podkategórie

 • Kvalitná silikónová forma na tortu okrúhleho tvaru s priemerom 20 cm. Nepriliehajúci povrch je ľahko umývateľný, formu môžte umývať aj v umývačke riadu. Silikónová forma je odolná voči teplotám -40°C až do +230°C. Formu môžte vkladať nie len do rúry na pečenie ale aj do mrazničky. 
  11,69€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na tortu okrúhleho tvaru s priemerom 28 cm. Nepriliehajúci povrch je ľahko umývateľný, formu môžte umývať aj v umývačke riadu. Silikónová forma je odolná voči teplotám -40°C až do +230°C. Formu môžte vkladať nie len do rúry na pečenie ale aj do mrazničky. 
  15,84€
  Skladom
 • Moderná silikónová forma na koláč v tvare obdĺžnika a s rozmermi 25 x 10,5 x 6,5 cm je vhodná do teplôt v rozmedzí od -60 do +230°C a taktiež do umývačky riadu. Objem silikónovej formy na pečenie je 1,4 litra a je možné vkladať ju do mikrovlnej rúry.
  12,26€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na pečenie v tvare obdĺžnika s dĺžkou 30 cm je určená na opakované používanie. Formu je možné vkladať do rúry na pečenie pri teplote do +230°C ale aj do mrazničky až do teploty -60°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  14,20€
  Skladom
 • Silikónová forma na jedlú čipku. Ľahko sa s ňou pracuje. Rozmery 40x6,5 cm. S formou vytvoríte krásnu jedlú čipku v podobe listov a kvetov.
  9,95€
  Skladom
 • Forma v tvare medveďa je vyrobená zo silikónu čo zaručuje jednoduché pečenie a rovnako ľahkú údržbu. Je vhodná pre všetky druhy cesta, silikónový materiál je odolný voči vysokým teplotám, vďaka čomu je jej životnosť neobmedzená. 
  12,40€
  Skladom
 • V tejto forme vytvoríte tradičný krajkový vzor, ​​ktorý stačí prichytiť na tortu či cupcake, vaše pečivo tak získa luxusný vzhľad. Forma je vyrobená z nepriľnavého silikónu, z ktorého sa čipka vždy ľahko vymrští. Rozmer: 40 x 10cm
  10,95€
  Skladom
 • Výpredaj!

  Pustite sa do pečenia alebo prípravy sladkostí s náležitou vervou. Využite praktickú silikónovú formu, ktorá je potiahnutá nelepivou, teflónovou vrstvou. Vďaka tomu je práca s produktom úplne rýchla a bezstarostná. Formu možno vkladať do umývačky riadu alebo do mikrovlnnej rúry. Odoláva teplotám od -60C ° do 230C °. Jednotlivé formičky majú priemer 4cm....
  10,99€
  Skladom
 • Výrobok, ktorý sa pýši priemerom 26cm, je možné vkladať do akejkoľvek rúry, aj do mikrovlnnej. Výnimku netvorí ani umiestnenie do umývačky riadu. Forma precízneho vyhotovenia. Farba: Modra Nepriľnavý povrch 
  11,95€
  Skladom
 • Forma z kvalitného 100% silikónu so spevnenými okrajmi pre ľahké prenášanie formy naplnenej cestom. Silikón je veľmi pružný materiál, odolný voči naťahovaniu  a celkovo odolný voči popraskaniu. Vďaka týmto vlastnostiam z formy sa pečivo vždy ľahko vymrští. Forma je vhodná do všetkých typov rúry a môžete ju umývať v umývačke. Rozmery jedného dieliku Šírka:...
  14,85€
  Skladom
 • Výpredaj!

  Špeciálna silikónová forma na briošky, ktorá obsahuje 8ks políčok, v ktorých môžete pripraviť svoje lahodné pochutiny. Výrobok je zaujímavý nielen svojím originálnym vzhľadom, ale aj praktickou stránkou veci. Tú predstavuje vysoká tepelná odolnosť 220C ° a príjemná protišmykové madlá pre jednoduché prenášanie.
  14,55€
  Skladom
 • Veľkosť formy je 17x23x3cm. Každá obdĺžniková formička ma rozmer 3x7,5cm. Forma je vyrobená z najkvalitnejšieho silikónu s nepriľnavým povrchom. Môžete v nej pripravovať od kociek ľadu až po kúsky čokolády alebo cesta.
  13,90€
  Skladom