• 3D silikónová forma na prípravu dekoračných periel z fondánu alebo marcipánu. Forma je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu a je možné ju umývať v umývačke riadu. 
  13,62€
  Skladom
 • Silikónová forma na fondán umožňuje rýchlo a pohodlne vytvarovať ozdobené srdiečka na Vašu tortu či zákusok. Pripravené a chutné ozdôbky sa jednoducho vyklopia z formy vďaka nepriľnavému povrchu. 
  9,77€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma v tvare srdca je určená na vytvorenie romantického vzoru z fondánu a iných cukrárskych hmôt. Modelovanie romantických tvarov nebolo nikdy jednoduchšie. Forma vyniká dobrou pružnosťou a nepriľnavosťou. Rozmery formy sú 6,2 x 5,5 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  11,48€
  Skladom
 • Originálna silikónová forma ktorá Vám umožní pripraviť marcipánové postavičky v zimnom štýle. Práca s formou je veľmi jednoduchá, marcipán alebo fondán do nej natlačíte, zo zadnej strany sa na hmotu otlačí vzor a následne hmotu jednoducho vyklopíte. Forma umožňuje pripraviť snehuliakov, vianočný stromček, ceduľku či pouličnú lampu. Vďaka tejto forme...
  10,53€
  Skladom
 • Originálna forma zo silikónu na prácu s fondánom. Vytvorte si z fondánu vzor v tvare tulipánovej kytičky. Rozmery formy sú 4,9 x 6 cm. Hmotu s ktorou pracujete stačí jednoducho vtlačiť & otlačiť požadovaný vzor, Potom hmotu jednoducho vyklopte.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  10,08€
  Skladom
 • Formička na výrobu krásnej trojrozmernej margarétky z marcipánu, alebo fondánu. Vďaka silikónu, ktorý je nepriľnavý margarétku jednoducho vyklopíte bez zbytočného zdeformovania. Silikónové formičky z firmy Stadter nie je možné vystavovať teplotám väčším ako +50°C, preto sa formičku neodporúča umývať v umývačke riadu. Priemer margarétky je 4,5 cm.
  9,06€
  Skladom
 • Cukrárska formička na výrobu fondánových, či marcipánových lístkov. Modelovaciu hmotu jednoducho vmačknite do formičky, tak aby nevystupovala cez okraj. Formičku vložte na 10 min do mrazničky a následne hmotu jednoducho vymačknite. Lístky nechajte chvíľku vyschnúť, pretože budú jemne orosené. Formu nevystavujte teplotám nad 50°C, preto je vhodné formu...
  13,41€
  Skladom
 • Nápaditá silikónová forma vďaka ktorej vyrobíte krásnu ozdobu na tortu v podobe malého dieťatka. Na výber máte 3 veľkosti bábätka a je len na vás ktorú z nich vyberiete. Pre realistický výsledok odporúčame postavičku vyfarbiť (viď obrázok produktu). Vďaka silikónu nemusíte formu potierať tukom, jednoducho postavičku vyklopíte.
  17,37€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu trojrozmerných kvietkov z fondánu, marcipánu, alebo čokolády. Kvietky môžete použiť na ozdobenie tort, koláčov, muffinov, alebo iných zákuskov. Vďaka silikónu sa cesto nelepí a ide jednoducho vyklopiť. Priemer kvietkov je približne 5 cm.
  33,66€
  Skladom