• Vďaka kvalitnej forme na fondán vyrobenej zo silikónu vytvoríte dizajnové 3D gombíky pre ozdobenie vašich zákuskov. V gombíkoch o priemere 1 - 2,5 cm nechýbajú samozrejme ani dierky, aké bežný gombík má mať. Celkový rozmer formy je 11 x 6 cm.
  13,19€
  Skladom
 • Forma na fondán, či marcipán pre vytvorenie roztomilej postavičky anjelika. Vďaka nepriľnavej silikónovej forme postavičku jednoducho vyberiete bez zbytočnej deformácie. Veľkosť formy je 7,5 x 4,5 cm.
  12,92€
  Skladom
 • 3D forma na fondán a marcipán na výrobu detailne prepracovaných okenných rámov. Dizajnové okenné rámiky je možné využiť na tortu, za ktoré dáte fotografiu oslávenca pred ktoré je možné umiestniť lesklú fóliu pre realistickejší vzhľad. Vďaka nepriľnavému silikónu sa nemusíte obávať toho, že rámiky vám popraskajú. Vyberanie z formičky ide skutočne jednoducho.
  18,21€
  Skladom
 • Silikónová forma na výrobu trojrozmerných kvietkov z fondánu, marcipánu, alebo čokolády. Kvietky môžete použiť na ozdobenie tort, koláčov, muffinov, alebo iných zákuskov. Vďaka silikónu sa cesto nelepí a ide jednoducho vyklopiť. Priemer kvietkov je približne 5 cm.
  25,87€
  Skladom
 • 3D silikónová forma na prípravu dekoračných periel z fondánu alebo marcipánu. Forma je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu a je možné ju umývať v umývačke riadu. 
  11,52€
  Skladom
 • Cukrárska formička so vzorom ruže s listami je vyrobená zo silikónu. Jednoduché použitie formičky zaručuje rýchlu prípravu fondán ruže. Okrem marcipánu a fondánu je možné formičku použiť taktiež na výrobu domácich čokoládových bonbónov. Maximálna odolnosť formy je do 50°C, preto je vhodné formu umývať ručne bez umývačky riadu. Priemer ruže je 5 cm. 
  9,36€
  Skladom
 • Cukrárska formička na výrobu fondánových, či marcipánových lístkov. Modelovaciu hmotu jednoducho vmačknite do formičky, tak aby nevystupovala cez okraj. Formičku vložte na 10 min do mrazničky a následne hmotu jednoducho vymačknite. Lístky nechajte chvíľku vyschnúť, pretože budú jemne orosené. Formu nevystavujte teplotám nad 50°C, preto je vhodné formu...
  10,07€
  Skladom
 • Silikónová forma na fondán umožňuje rýchlo a pohodlne vytvarovať ozdobené srdiečka na Vašu tortu či zákusok. Pripravené a chutné ozdôbky sa jednoducho vyklopia z formy vďaka nepriľnavému povrchu. 
  8,48€
  Skladom
 • Vytvorte si chutné ozdoby na tortu. Silikónová forma umožňuje vytvarovať a pripraviť chutné fondánové hrozná v 3D prevedení. Forma je dokonale prepracovaná, takže v konečnom výsledku vyniknú všetky vetvičky lístočky a bobuľky. 
  9,59€
  Skladom