• Detský príbor z nerezovej ocele s krásnym zvieracím vzorom. Detská príborová súprava sa vďaka kvalitnému výrobnému materiálu jednoducho udržiava. Detská sada obsahuje lyžicu(13,8 cm),  vidličku (14,5 cm) a nožík (17 cm). Príbor je možné umývať v umývačke riadu. 
  7,34€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare stonožky v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (17,8 cm) a nôž (18,3 cm).
  6,83€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare žaby v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (16,3 cm) a nôž (17,5 cm).
  7,34€
  Skladom
 • Nerezový príborový nôž Eko má dĺžku 20,8 cm a je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý  je vhodný do umývačky riadu. 
  0,91€
  Skladom
 • Nerezová lyžica na polievky klasického tvar má dĺžku 19 cm. Lyžica je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s hrúbkou 1,5 mm.
  1,27€
  Skladom
 • Príborová sada je vyrobená z veľmi kvalitnej nerezovej ocele a obsahuje 24 kusov, teda je vhodná pre 6 osôb. Príbor je určený na každodenné používanie a je možné ich umývať v umývačke riadu. Príborová sada obsahuje :- nôž 6 ks - 22,5 cm- vidlička 6 ks -  19,3 cm- lyžica 6 ks -  20 cm- lyžička 6 ks -  14,9 cm
  22,78€
  Skladom
 • Čajová lyžička je vyrobená z 18/10 nerezovej ocele s lešteným povrchom. Pred prvým použitím sa odporúča lyžičky vyčistiť horúcou vodou a prostriedkami na riad. Pri umývaní nepoužívajte hubky s drsným a kartáčovým povrchom, ktoré by mohli lyžice poškriabať. V sade sa nachádza 6 kusov. Vhodné na umývanie v umývačke riadu.
  5,27€
  Skladom
 • Nože sú vyrobené z 18/10 nerezovej ocele s lešteným povrchom. Pred prvým použitím sa odporúča nože vyčistiť horúcou vodou a prostriedkami na riad. Pri umývaní nepoužívajte hubky s drsným a kartáčovým povrchom, ktoré by mohli lyžice poškriabať. V sade sa nachádzajú 3 kusy.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu.
  9,34€
  Skladom
 • Jedálenská vidlička z nerezovej ocele klasického tvaru má dĺžku 20 cm. Vidlička je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  0,61€
  Skladom