• Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  96,19€
  Skladom
 • Na vzhľad originálna sada nožov, ktorej súčasťou je aj originálny bambusový stojan. Moderné a kvalitné kuchynské nože vysokej kvality s ostrou čepeľou a s rúčkou z čierneho silikónového materiálu.  Zloženie sady: kuchynský nôž 20cm, nôž na mäso20 cm, nôž na chleba20 cm, univerzálny nôž 12,5cm, plátkovací nôž 9cm. 
  83,20€
  Skladom
 • Praktická kuchynská sada, ktorá sa zíde každému kuchárovi. Sada obsahuje kuchynský nôž s dĺžkou čepele 21 cm vyrobenej z kvalitnej čepele, čo zaručuje jeho výnimočnú ostrosť a pevnosť. Vidlička je vyrobená z rovnakého materiálu a predná časť má dĺžku 16 cm. Obe kuchynské pomôcky sú vyrobené z praktickou silikónovou rúčkou ktorá sa pohodlne drží v ruke. 
  96,19€
  Skladom
 • Kvalitné kuchynské nože sú kované z jedného kusu ocele. Moderné výrobné technológie použité pri výrobe týchto nožov zaručuj=u ich kvalitné spracovanie, ostrosť a tvrdosť ocele. Nože disponujú plastovými rúčkami, ktoré sú pripevnené nerezovými nitmi. V sade sa nachádzajú dva nože s dĺžkou 10 cm a 21 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  99,89€
  Skladom
 • Praktická sada kuchynských keramických nožov v zelenej farbe. Každý nôž má iné rozmery (58, cm, 12,5 cm, 15 cm) a každý z nich obsahuje praktický kryt, ktorý ochráni čepeľ pred otupením. Keramické nože je možné umývať aj v umývačke riadu. 
  12,30€
  Skladom
 • Sada kvalitných kuchynských nožov, ktoré sú vyrobené z prvotriednej ocele s vysokou ostrosťou. Rukoväťe každého noža sú vyrobené z čierneho silikónu. Súčasťou sady je aj moderný stojan na nože vyrobený z bambusového dreva.   V sade sa nachádza kuchynský nôž 20 cm, nôž na mäso 20 cm, nôž na chlieb 20 cm, univerzálny nôž 15 cm, a plátkovací nôž 9 cm.
  73,98€
  Skladom
 • Sada dvoch moderných kuchynských nožov s rúčkou z bledého olivového dreva majú čepeľ z tvrdenej ocele. Jeden z nožov má čepeľ s dĺžkou 18 cm a disponuje dutou hranou, druhý nôž s dĺžkou čepele 12 cm, nôž je určený na zeleninu. Nože sú vhodné na ručné brúsenie. Potešte svoju kuchyňu kvalitnými výrobkami, ktoré majú dlhú životnosť. 
  92,49€
  Skladom
 • Sada sa skladá z troch prakticky použiteľných keramických výrobkov. Nože dĺžkou čepele 7,6cm a 10cm disponujú otočnou rukoväťou, ktorá slúži ako ochranný kryt na čepeľ bielej farby. Škrabka v balení je určená na čistenie zeleniny.
  38,45€
  Skladom
 • Moderné a kvalitné kuchynské nože sa v balení nachádzajú v  3 rôznych veľkostiach. Sú vhodné na univerzálne použitie, pričom si poradia s krájaním akýchkoľvek potravín. Moderný vzhľad je zaručený vďaka rukoväti z olivového dreva. Čepeľ je vyrobená z tvrdenej ocele. Dĺžky čepele sú: 21, 15, 10 cm. 
  148,00€
  Skladom
 • Šesť rôznych nožov s kvalitnou nerezovou kovanou čepeľou s ergonomickou rukoväťou. Nože sú dokonalé vyvážené a uložené vo svetlom drevenom bloku, ktorý zaručuje ich bezpečné uloženie a jednoduché používanie. Zloženie sady:- nôž na zeleninu - nôž vykosťovací - nôž univerzálny - nôž kuchársky- nôž na pečivo - ukladací blok drevený  Možnosť umývania nožov v...
  154,29€
  Skladom