• Plastový držiak na kuchynské nože spolu so sadou 5 kusov kuchynských nožov, je skvelý pre mladé rodiny, ktoré si zariaďujú kuchyne. Jednoduchý moderný stojan sa hodí do každej modernej kuchyne. Čepeľ nožov je vyrobená z ocele, rúšky sú z pevného plastu. Vnútro stojanu je vystlané tenkými plastovými rúrkami, ktoré umožňujú umiestnenie noža kdekoľvek do...
  34,82€
  Skladom
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov v praktickom bielom plastovom stojane. Nože majú plastovú rúčku a oceľovú čepeľ.  Stojan je vystlaný plastovými tyčkami, ktoré držia nôž na jednom mieste a zabraňujú otupeniu čepele.  Sada obsahuje : 1 kuchynský nôž, 1 vykosťovací nôž, jeden nôž na pečivo, 1 kuchársky nôž, 1 nôž na porciovanie, 1 stojan s výškou 22,5 cm a...
  45,26€
  Skladom
 • Praktický drevený stojan na nože obsahuje 5 nožov s nerezovou čepeľou. Nože disponujú ergonomickou rukoväťou, ďaka ktorej je ich uchopenie pohodlné.  V sade sa nachádza nôž na zeleninu, vykosťovací nôž, univerzálny nôž,  nôž na pečivo, kuchársky nôž a drevený stojan na nože.  Nože sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  118,07€
  Skladom
 • Praktická sada kuchynských keramických nožov v zelenej farbe. Každý nôž má iné rozmery (58, cm, 12,5 cm, 15 cm) a každý z nich obsahuje praktický kryt, ktorý ochráni čepeľ pred otupením. Keramické nože je možné umývať aj v umývačke riadu. 
  13,31€
  Skladom
 • Na vzhľad originálna sada nožov, ktorej súčasťou je aj originálny bambusový stojan. Moderné a kvalitné kuchynské nože vysokej kvality s ostrou čepeľou a s rúčkou z čierneho silikónového materiálu.  Zloženie sady: kuchynský nôž 20cm, nôž na mäso20 cm, nôž na chleba20 cm, univerzálny nôž 12,5cm, plátkovací nôž 9cm. 
  88,50€
  Skladom
 • Moderné a kvalitné kuchynské nože sa v balení nachádzajú v  3 rôznych veľkostiach. Sú vhodné na univerzálne použitie, pričom si poradia s krájaním akýchkoľvek potravín. Moderný vzhľad je zaručený vďaka rukoväti z olivového dreva. Čepeľ je vyrobená z tvrdenej ocele. Dĺžky čepele sú: 21, 15, 10 cm. 
  157,44€
  Skladom
 • Kvalitné kuchynské nože sú kované z jedného kusu ocele. Moderné výrobné technológie použité pri výrobe týchto nožov zaručuj=u ich kvalitné spracovanie, ostrosť a tvrdosť ocele. Nože disponujú plastovými rúčkami, ktoré sú pripevnené nerezovými nitmi. V sade sa nachádzajú dva nože s dĺžkou 10 cm a 21 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  106,26€
  Skladom
 • Sada dvoch moderných kuchynských nožov s rúčkou z bledého olivového dreva majú čepeľ z tvrdenej ocele. Jeden z nožov má čepeľ s dĺžkou 18 cm a disponuje dutou hranou, druhý nôž s dĺžkou čepele 12 cm, nôž je určený na zeleninu. Nože sú vhodné na ručné brúsenie. Potešte svoju kuchyňu kvalitnými výrobkami, ktoré majú dlhú životnosť. 
  106,83€
  Skladom
 • Praktická kuchynská sada, ktorá sa zíde každému kuchárovi. Sada obsahuje kuchynský nôž s dĺžkou čepele 21 cm vyrobenej z kvalitnej čepele, čo zaručuje jeho výnimočnú ostrosť a pevnosť. Vidlička je vyrobená z rovnakého materiálu a predná časť má dĺžku 16 cm. Obe kuchynské pomôcky sú vyrobené z praktickou silikónovou rúčkou ktorá sa pohodlne drží v ruke. 
  114,57€
  Skladom
 • Sada sa skladá z troch prakticky použiteľných keramických výrobkov. Nože dĺžkou čepele 7,6cm a 10cm disponujú otočnou rukoväťou, ktorá slúži ako ochranný kryt na čepeľ bielej farby. Škrabka v balení je určená na čistenie zeleniny.
  40,91€
  Skladom
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov obsahuje nôž na lúpanie zeleniny a ovocia 11 cm,  2 x vrúbkovaný nôž na krájanie pečiva a natieranie , japonský nôž so širokou čepeľou o dĺžke 17 cm na krájanie mäsa byliniek, rýb a zeleniny  a kuchársky nôž so širokou čepeľou o dĺžke  20 cm určený na krájanie mäsa , zeleniny a ovocia. Nože sa vyznačujú vysokou tvrdosťou HRC...
  92,01€
  Skladom