• Päť rôznych nožov s kvalitnou nerezovou čepeľou. Nože sú uložené v špeciálnom dizajnovom bloku z dreva a kovu, ktorý zaručuje ich bezpečné uloženie a jednoduché používanie. Zloženie sady:- nôž na zeleninu- nôž na mäso - nôž univerzálny- nôž na pečivo- nôž kuchársky- dizajnový blok  Možnosť umývania nožov v umývačke riadu.
  115,06€
  Skladom
 • Špeciálna keramická sada slúži na uľahčenie primárnych činností v kuchyni. V sade sa nachádzajú dva keramické nože čiernej farby s dĺžkou čepele 7,6cm a 10cm. Súčasťou balenia je aj keramická šrabka na zeleninu. Dôležitou vlastnosťou týchto keramických výrobkov je dlhotrvajúca ostrosť. Nože sú zhotovené s otočnými rukoväťami ktoré majú dizajnovú aj...
  38,45€
  Skladom
 • Sada sa skladá z troch prakticky použiteľných keramických výrobkov. Nože dĺžkou čepele 7,6cm a 10cm disponujú otočnou rukoväťou, ktorá slúži ako ochranný kryt na čepeľ bielej farby. Škrabka v balení je určená na čistenie zeleniny.
  38,45€
  Skladom
 • Na vzhľad originálna sada nožov, ktorej súčasťou je aj originálny bambusový stojan. Moderné a kvalitné kuchynské nože vysokej kvality s ostrou čepeľou a s rúčkou z čierneho silikónového materiálu.  Zloženie sady: kuchynský nôž 20cm, nôž na mäso20 cm, nôž na chleba20 cm, univerzálny nôž 12,5cm, plátkovací nôž 9cm. 
  62,88€
  Skladom