• Päť rôznych nožov s kvalitnou nerezovou čepeľou. Nože sú uložené v špeciálnom dizajnovom bloku z dreva a kovu, ktorý zaručuje ich bezpečné uloženie a jednoduché používanie. Zloženie sady:- nôž na zeleninu- nôž na mäso - nôž univerzálny- nôž na pečivo- nôž kuchársky- dizajnový blok  Možnosť umývania nožov v umývačke riadu.
  115,06€
  Skladom
 • Praktická sada kuchynských keramických nožov v zelenej farbe. Každý nôž má iné rozmery (58, cm, 12,5 cm, 15 cm) a každý z nich obsahuje praktický kryt, ktorý ochráni čepeľ pred otupením. Keramické nože je možné umývať aj v umývačke riadu. 
  11,77€
  Skladom
 • Sada kvalitných kuchynských nožov, ktoré sú vyrobené z prvotriednej ocele s vysokou ostrosťou. Rukoväťe každého noža sú vyrobené z čierneho silikónu. Súčasťou sady je aj moderný stojan na nože vyrobený z bambusového dreva.   V sade sa nachádza kuchynský nôž 20 cm, nôž na mäso 20 cm, nôž na chlieb 20 cm, univerzálny nôž 15 cm, a plátkovací nôž 9 cm.
  59,18€
  Skladom
 • Moderné a kvalitné kuchynské nože sa v balení nachádzajú v  3 rôznych veľkostiach. Sú vhodné na univerzálne použitie, pričom si poradia s krájaním akýchkoľvek potravín. Moderný vzhľad je zaručený vďaka rukoväti z olivového dreva. Čepeľ je vyrobená z tvrdenej ocele. Dĺžky čepele sú: 21, 15, 10 cm. 
  148,00€
  Skladom
 • Univerzálna sada kuchynských nožov z nerezovej ocele s drevenou rukoväťou zároveň obsahuje drevené dienko na krájanie spolu s dreveným stojanom rovnakého dizajnu. V stojane je umiestnená brúska na nože s dĺžkou 21 cm. Nože umiestnené v sade majú  21, 18, 18 a 10 cm. 
  148,00€
  Skladom
 • Špeciálna keramická sada slúži na uľahčenie primárnych činností v kuchyni. V sade sa nachádzajú dva keramické nože čiernej farby s dĺžkou čepele 7,6cm a 10cm. Súčasťou balenia je aj keramická šrabka na zeleninu. Dôležitou vlastnosťou týchto keramických výrobkov je dlhotrvajúca ostrosť. Nože sú zhotovené s otočnými rukoväťami ktoré majú dizajnovú aj...
  38,45€
  Skladom
 • Sada sa skladá z troch prakticky použiteľných keramických výrobkov. Nože dĺžkou čepele 7,6cm a 10cm disponujú otočnou rukoväťou, ktorá slúži ako ochranný kryt na čepeľ bielej farby. Škrabka v balení je určená na čistenie zeleniny.
  38,45€
  Skladom
 • Sada keramických nožov značky Lamart sa vyznačuje vysokou kvalitou. Ergonomická rukoväť vyrobená z nerezovej ocele dodáva nožom na elegancii ale aj na praktickosti. Sada je vďaka peknému baleniu vhodná j ako pekný darček. Nože  sú vhodné na umývanie v umývačke riadu. Rozmery jednotlivých nožov sú  (celý nôž/ čepeľ) : 19 / 7,5 – 21,5 / 10 - 25 / 12,5 cm
  25,83€
  Skladom
 • Sada 3 ks keramických nožov s čiernou ergonomickou rukoväťou obsahuje aj praktický akrilový stojan, ktorý chráni nože počas ich odloženia pred  mechanickým poškodením. Nože je možné umývať v umývačke riadu.  Rozmery nožov sú (dĺžka celého noža / čepeľ): 18,5 / 7,5 - 20,7 / 10 - 24 / 12,5 cm
  20,69€
  Skladom
 • Sada nožov obsahuje 5 kusov nožov z nerezovej ocele s drevenou  rúčkou. Nože sú uložené v praktickom bloku/stojane vyrobenom z bledého tvrdého dreva.   Sada obsahuje: lúpací nôž na ovocie a zeleninu  9 cm, nôž na krájanie zeleniny 11 cm, vykosťovací nôž 15 cm, univerzálny nôž 20 cm, nôž na pečivo 20 cm a blok na nože. 
  72,13€
  Skladom
 • Sada 5 kusov kuchynských nožov obsahuje nôž na lúpanie zeleniny a ovocia 11 cm,  2 x vrúbkovaný nôž na krájanie pečiva a natieranie , japonský nôž so širokou čepeľou o dĺžke 17 cm na krájanie mäsa byliniek, rýb a zeleniny  a kuchársky nôž so širokou čepeľou o dĺžke  20 cm určený na krájanie mäsa , zeleniny a ovocia. Nože sa vyznačujú vysokou tvrdosťou HRC...
  61,77€
  Skladom