• Kuchynská sada nástrojov z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Zloženie súpravy: - závesná lišta s 5 háčikmi- obrácačka dierovaná- naberačka - 6 cm- naberačka - 9 cm- kuchynská lyžica -...
  145,04€
  Skladom
 • Moderná a praktická kuchynská sada vyrobená z nerezu sa hodí do každej modernej a funkčnej kuchyne. V sade sa nachádza 5 kusov rôzneho príslušenstva a praktický stojan. Obsah balenia: kuchynská naberačka, kuchynská obracačka, kuchynská zberačka, servírovacia lyžica a vidlička.  Príslušenstvo je vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele s leštenou povrchovou...
  50,30€
  Skladom
 • Šaláty sa v dnešnej dobe stali súčasťou viacerých domácností a preto určite viacerí z Vás ocenia tento moderný príbor na šalát vyrobený z hladko opracovaného olivového dreva. Príbor nie je určený na umývanie v umývačke riadu, keďže drevo už neprešlo inými povrchovými úpravami. Dĺžka príboru je 30 cm. 
  9,33€
  Skladom
 • Poriadok v kuchyni sa dá ľahko udržať prostredníctvom stojanu na ktorom sa nachádza farebné kuchynské príslušenstvo vyrobené z nylonu. Farebná kombinácia ktorú nesú kuchynské potreby osvieži každú kuchyňu. V sade sa nachádza celkom 6 kusov príslušenstva. 
  27,72€
  Skladom
 • Šaláty sa v dnešnej dobe stali súčasťou viacerých domácností a preto určite viacerí z Vás ocenia tento moderný príbor na šalát vyrobený z hladko opracovaného olivového dreva. Príbor nie je určený na umývanie v umývačke riadu, keďže drevo už neprešlo inými povrchovými úpravami. 
  10,95€
  Skladom
 • Jedinečná sada kuchynského náradie na grilovanie je uložená v praktickom kufríku. Sada obsahuje 18 kusov, pričom v kufríku nájdete vidličku, kliešte, obracačku, štetec, nôž, 4 ks grilovacích ihiel, 8 úchytiek na kukuricu a čistiaci kartáč. 
  58,11€
  Skladom