• Šaláty sa v dnešnej dobe stali súčasťou viacerých domácností a preto určite viacerí z Vás ocenia tento moderný príbor na šalát vyrobený z hladko opracovaného olivového dreva. Príbor nie je určený na umývanie v umývačke riadu, keďže drevo už neprešlo inými povrchovými úpravami. Dĺžka príboru je 30 cm. 
  9,33€
  Skladom
 • Šaláty sa v dnešnej dobe stali súčasťou viacerých domácností a preto určite viacerí z Vás ocenia tento moderný príbor na šalát vyrobený z hladko opracovaného olivového dreva. Príbor nie je určený na umývanie v umývačke riadu, keďže drevo už neprešlo inými povrchovými úpravami. 
  10,95€
  Skladom
 • Moderná a praktická kuchynská sada vyrobená z nerezu sa hodí do každej modernej a funkčnej kuchyne. V sade sa nachádza 5 kusov rôzneho príslušenstva a praktický stojan. Obsah balenia: kuchynská naberačka, kuchynská obracačka, kuchynská zberačka, servírovacia lyžica a vidlička.  Príslušenstvo je vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele s leštenou povrchovou...
  50,30€
  Skladom
 • Poriadok v kuchyni sa dá ľahko udržať prostredníctvom stojanu na ktorom sa nachádza farebné kuchynské príslušenstvo vyrobené z nylonu. Farebná kombinácia ktorú nesú kuchynské potreby osvieži každú kuchyňu. V sade sa nachádza celkom 6 kusov príslušenstva. 
  28,98€
  Skladom
 • Praktická kuchynská sada, ktorá sa zíde každému kuchárovi. Sada obsahuje kuchynský nôž s dĺžkou čepele 21 cm vyrobenej z kvalitnej čepele, čo zaručuje jeho výnimočnú ostrosť a pevnosť. Vidlička je vyrobená z rovnakého materiálu a predná časť má dĺžku 16 cm. Obe kuchynské pomôcky sú vyrobené z praktickou silikónovou rúčkou ktorá sa pohodlne drží v ruke. 
  96,19€
  Skladom