14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Praktická záchodová kefa nemusí mať nudný dizajn. Táto kefy na záchod Fillis je toho dôkazom. Sada je vyrobená z kovu a umelého kameňa s dekórom dreva. priemer nádobky na kefu je 9,5 cm a výška kefy je 44 cm. 
  34,17€
  Skladom
 • Stojan na zubné kefky je neoddeliteľnou súčasťou každej kúpelne. Zadovážte si tento jedinečný stojan na zubné kefky vyrobený z pravého mramoru s jemným mozaikovým zdobením. 
  22,18€
  Skladom
 • Tento praktický pomocník na toaletu ocení každý. Záchodová kefa s nádobkou vyrobenou z keramiky Vám poslúži niekoľko rokov. Dóza na záchodovú kefu je zdobená drobnou mozaikou. 
  33,26€
  Skladom
 • Moderný dávkovač na mydlo je vyrobený z pravého mramoru, vďaka čomu Vám poslúži niekoľko rokov. Tento praktický dávkovač má objem 150 ml a hodí sa do každej modernej kúpeľne. 
  44,40€
  Skladom
 • Jedinečný dizajn a praktické využitie, čo viac si môžete priať. Táto miska pod mydlo je vyrobená z pravého mramoru, ktorý pôsobí veľmi luxusne. Priemer misky je 13 cm s výškou 3 cm. 
  18,89€
  Skladom
 • Kúpeľňové doplnky plnia funkciu dekorácii a tento stojan na zubné kefky sa stal skvelým príkladom. Stojan je vyrobená z keramiky no rozdiel od dreva na pohľad takmer nezbadáte. 
  15,19€
  Skladom
 • Miska na mydlo doplní Vašu kúpeľ§u o praktickú pomôcku, ktorú určite využijete. Jedinečný drevený dekór dodáva miske na elegancii a modernosti. Miska je vyrobená z keramiky no rozdiel od dreva takmer nerozoznáte. 
  15,60€
  Skladom
 • Jedinečná miska na mydlo je vyrobená v kombinácii keramiky a dreva, ktoré umožňuje odtečenie prebytočnej vody  z mydla. Táto mydlová miska je originálnym doplnkom každej kúpeľne alebo toalety. 
  10,66€
  Skladom
 • Originálny dizajn a sviežosť sú jedinečné vlastnosti tohto rozkošného dávkovača na mydlo. Keramický materiál dodáva dávkovaču na elegancii a vďaka príjemnej farebnej kombinácii ožije nejedna kúpeľňa. Rozmery dávkovača na mydlo sú 17 x 7,5 a objem je 350 ml. 
  18,48€
  Skladom
 • Praktický plastový dávkovač mydla s jednoduchým dizajnom je zaujímavý najmä kvôli priehľadnosti a výraznej tyrkysovej farbe. Vďaka tomu je vidieť množstvo tekutého mydla, ktoré sa nachádza v dávkovači. Dávkovač disponuje praktickou pumpičkou, ktorou sa dávkuje mydlo. Objem dávkovača na mydlo je 350 ml.
  6,13€
  Skladom
 • Vďaka výraznej červenej farbe je dávkovač mydla z plastu vhodný najmä pre ľudí čo milujú extravaganciu. Je vhodný do modernej kúpeľne. Plastový dávkovač ma objem 350 ml, disponuje praktickou pumpičkou, vďaka ktorej nadávkujete Vami požadované množstvo tekutého mydla. 
  6,13€
  Skladom
 • Praktický plastový dávkovač mydla s jednoduchým dizajnom je zaujímavý najmä kvôli priehľadnosti. Vďaka tomu je vidieť množstvo tekutého mydla, ktoré sa nachádza v dávkovači. Dávkovač disponuje praktickou pumpičkou, ktorou sa dávkuje mydlo. Objem dávkovača na mydlo je 350 ml.
  6,13€
  Skladom