• Jedinečná sklená karafa na víno s praktickým sitkom, ktoré zaručuje prevzdušnenie prelievaného vína. Vďaka špeciálnemu tvarovania hrdla nehrozí odkvapkávania mimo karafu. 
  83,82€
  Skladom
 • Tento sklenený súdok je to pravé čo potrebujete pri domácej grilovačke či rodinnej oslave. Naplňte ho vareným vínom, punčom či limonádou a nechajte každého aby si nápoj načapoval sám. Čapovanie je možné vďaka praktickému kohútiku v spodnej časti. Upozorňujeme, že do súdka nie je vhodné nalievať horúce tekutiny. Objem súdka je 8 litrov. 
  49,17€
  Skladom
 • Fľaša na pitie vyrobená z priehľadného skla s modrými gumovými drážkami má objem 360 ml a disponuje praktickým nerezovým uzáverom vďaka ktorému sa nápoj z fľaše nevyleje. Fľaša je vhodná tak do práce ako aj do školy. 
  9,17€
  Skladom
 • Elegantná sklená karafa na víno alebo iný druh alkoholického nápoja s praktickou guľatou zátkou. Karafa je ručnej výroby. 
  64,09€
  Skladom
 • Otvárač na víno CLEARPULL sa od klasických vývrtiek líši svojím moderným dizajnom, ale to nič nemení na jeho funkčnosti. Otváranie vína bude od teraz jednoduché a rýchle, víno otvoríte jedným ťahom. Nepriliehavá vývrtka zaručuje vybratie korku v nepoškodenom stave len jedným ťahom. 
  26,20€
  Skladom
 • Elegantná karafa z priehľadného skla je skvelým doplnkom do kuchyne ale aj pri stolovaní. Praktická nerezová nálevka s plastovou aplikáciou uľahčí podávanie teplých aj studených nápojov pre Vašich hostí. Karafa je vyrobená z tepelne odolného skla. Táto karafa je obľúbená hlavne medzi vinármi, nalievanie červeného vína sa obíde bez zbytočný škvŕn naokolo....
  40,91€
  Skladom
 • Sklená karafa na víno vhodná na uschovanie vína v chladničke. Karafa má tvar fľaše na mlieko, vďaka čomu je možné jej vloženie do chladničky. Doplnkom karafy je malé viečko, ktoré zabraňuje, aby sa pachy z chladničky naviazali na víno. Elegantný tvar karafy umožňuje jej umiestnenie priamo na stole. 
  40,91€
  Skladom
 • Praktický otvárač na fľaše vyrobený z kvalitného nerezu je určený na otváranie sklených fliaš. Otvárač ma zaujímavý vzhľad.  Pomocou otvárača s rozmermi 16 x 14 cm je možné otvoriť aj  menšie poháre na zaváranie. 
  8,14€
  Skladom
 • Sklená fľaša s praktickými gumovými drážkami, ktoré zaručujú, že sa Vám fľaša pri pití nevyšmykne. Táto Fľaša má objem 500 ml a je vhodná na každodenné používanie v práci v škole alebo pri akejkoľvek inej činnosti. Vďaka nerezovému vrchnáku ostanú tekutiny pekne vo vnútri fľaši bez hrozby vyliatia. 
  10,55€
  Skladom
 • Nerezová nálievka na víno je vhodná na každodenné používanie pri podávaní tohto alkoholického nápoja. Vďaka jej použitiu nalejete víno do pohára bez zbytočného vyliatia. Praktická plastová zátka, ktorá sa nachádza v balení spolu so zálievkou uzavrie fľašu, aby ostatok v nej zbytočne nevyprchal. 
  5,20€
  Skladom
 • Pokiaľ Vám padne zátka od vína rovno fľaše, hravo ju vytiahnete s týmto zdvihákom na víno. Je zložený z troch ramien ktoré jednoducho uchopia korok a z fľaše ho jednoducho vyberú. Zdvihák na víno má dĺžku cm a je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele.  
  4,09€
  Skladom
 • Originálny šľahač je výnimočný svojim vzhľadom ale aj funkčnosťou. Šľahačom našľaháte mliečnu penu do kávy v pohodlí pre stole, taktiež je možné použiť ho na šľahanie peny z vaječných bielkov. Originálna zelená rúčka je vyrobená tak, aby padla skvelo do ruky. 
  9,41€
  Skladom