• Elegantná karafa z priehľadného skla je skvelým doplnkom do kuchyne ale aj pri stolovaní. Praktická nerezová nálevka s plastovou aplikáciou uľahčí podávanie teplých aj studených nápojov pre Vašich hostí. Karafa je vyrobená z tepelne odolného skla. Táto karafa je obľúbená hlavne medzi vinármi, nalievanie červeného vína sa obíde bez zbytočný škvŕn naokolo....
 • Sklená karafa na víno vhodná na uschovanie vína v chladničke. Karafa má tvar fľaše na mlieko, vďaka čomu je možné jej vloženie do chladničky. Doplnkom karafy je malé viečko, ktoré zabraňuje, aby sa pachy z chladničky naviazali na víno. Elegantný tvar karafy umožňuje jej umiestnenie priamo na stole. 
 • Praktický otvárač na fľaše vyrobený z kvalitného nerezu je určený na otváranie sklených fliaš. Otvárač ma zaujímavý vzhľad.  Pomocou otvárača s rozmermi 16 x 14 cm je možné otvoriť aj  menšie poháre na zaváranie. 
 • Sklená fľaša s praktickými gumovými drážkami, ktoré zaručujú, že sa Vám fľaša pri pití nevyšmykne. Táto Fľaša má objem 500 ml a je vhodná na každodenné používanie v práci v škole alebo pri akejkoľvek inej činnosti. Vďaka nerezovému vrchnáku ostanú tekutiny pekne vo vnútri fľaši bez hrozby vyliatia. 
 • Nerezová nálievka na víno je vhodná na každodenné používanie pri podávaní tohto alkoholického nápoja. Vďaka jej použitiu nalejete víno do pohára bez zbytočného vyliatia. Praktická plastová zátka, ktorá sa nachádza v balení spolu so zálievkou uzavrie fľašu, aby ostatok v nej zbytočne nevyprchal. 
 • Páková vývrtka na víno s originálnym dizajnom  je skvelou voľbou pre milovníkov vína. Jej použitie je veľmi jednoduché s dosiahnutím rýchleho otvorenia fľaše. Vývrtka je vyrobená z kvalitného oceľového materiálu.
 • Pokiaľ Vám padne zátka od vína rovno fľaše, hravo ju vytiahnete s týmto zdvihákom na víno. Je zložený z troch ramien ktoré jednoducho uchopia korok a z fľaše ho jednoducho vyberú. Zdvihák na víno má dĺžku cm a je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele.  
 • Originálny šľahač je výnimočný svojim vzhľadom ale aj funkčnosťou. Šľahačom našľaháte mliečnu penu do kávy v pohodlí pre stole, taktiež je možné použiť ho na šľahanie peny z vaječných bielkov. Originálna zelená rúčka je vyrobená tak, aby padla skvelo do ruky. 
 • Jednoduché otváranie vína už nebude problémom. Vývrtka na víno Armonia s chrómovanej  kvalitnej ocele je to pravé pre milovníkov tohto nápoja. Vývrtka má dĺžku 17 cm a princíp otvárania spočíva v použití dvoch pákových ramien po stranách vývrtky. 
 • Táto univerzálna sada pre barmanom obsahuje nerezový shaker, odmerku s vyznačenými receptami a barové sitko z nerezovej ocele. Ocení ju každý koho slabosťou sú rôzne drinky. 
 • Sklenená karafa priezračnej farby s praktickou gélovou vložkou ktorá udržuje nápoje v karafe chladné počas dlhšej doby. Karafa je ideálna na podávanie mlieka, džúsov alebo limonád.  Tento výrobok získal viacero dizajnových cien. 
 • Otvárač na víno CLEARPULL sa od klasických vývrtiek líši svojím moderným dizajnom, ale to nič nemení na jeho funkčnosti. Otváranie vína bude od teraz jednoduché a rýchle, víno otvoríte jedným ťahom. Nepriliehavá vývrtka zaručuje vybratie korku v nepoškodenom stave len jedným ťahom.