• Sklenená fľaša / karafa na víno s objemom 0,8 litra. Sklenená karafa je v spodnej časti zdobená jemným vzorom. Pri umývaní nepoužívajte príliš teplú vodu, mohlo by dôjsť k poškodeniu  fľaše. 
  4,88€
  Skladom
 • Praktická karafa zo skla s objemom 1 l je vhodná na víno alebo vodu. Karafu je možné použiť aj na podávanie mlieka pri raňajkách.  Sklená karafa z číreho skla je elegantným doplnkom. 
  3,70€
  Skladom
 • Originálny šľahač je výnimočný svojim vzhľadom ale aj funkčnosťou. Šľahačom našľaháte mliečnu penu do kávy v pohodlí pre stole, taktiež je možné použiť ho na šľahanie peny z vaječných bielkov. Originálna zelená rúčka je vyrobená tak, aby padla skvelo do ruky. 
  9,34€
  Skladom
 • Páková vývrtka na víno s originálnym dizajnom  je skvelou voľbou pre milovníkov vína. Jej použitie je veľmi jednoduché s dosiahnutím rýchleho otvorenia fľaše. Vývrtka je vyrobená z kvalitného oceľového materiálu.
  6,80€
  Skladom
 • Nerezová nálievka na víno je vhodná na každodenné používanie pri podávaní tohto alkoholického nápoja. Vďaka jej použitiu nalejete víno do pohára bez zbytočného vyliatia. Praktická plastová zátka, ktorá sa nachádza v balení spolu so zálievkou uzavrie fľašu, aby ostatok v nej zbytočne nevyprchal. 
  5,16€
  Skladom
 • Praktický otvárač na fľaše vyrobený z kvalitného nerezu je určený na otváranie sklených fliaš. Otvárač ma zaujímavý vzhľad.  Pomocou otvárača s rozmermi 16 x 14 cm je možné otvoriť aj  menšie poháre na zaváranie. 
  8,07€
  Skladom
 • Jednoduché otváranie vína už nebude problémom. Vývrtka na víno Armonia s chrómovanej  kvalitnej ocele je to pravé pre milovníkov tohto nápoja. Vývrtka má dĺžku 17 cm a princíp otvárania spočíva v použití dvoch pákových ramien po stranách vývrtky. 
  6,09€
  Skladom
 • Pokiaľ Vám padne zátka od vína rovno fľaše, hravo ju vytiahnete s týmto zdvihákom na víno. Je zložený z troch ramien ktoré jednoducho uchopia korok a z fľaše ho jednoducho vyberú. Zdvihák na víno má dĺžku cm a je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele.  
  4,06€
  Skladom
 • Jedinečná sklená karafa na víno s praktickým sitkom, ktoré zaručuje prevzdušnenie prelievaného vína. Vďaka špeciálnemu tvarovania hrdla nehrozí odkvapkávania mimo karafu. 
  83,16€
  Skladom
 • Elegantná karafa z priehľadného skla je skvelým doplnkom do kuchyne ale aj pri stolovaní. Praktická nerezová nálevka s plastovou aplikáciou uľahčí podávanie teplých aj studených nápojov pre Vašich hostí. Karafa je vyrobená z tepelne odolného skla. Táto karafa je obľúbená hlavne medzi vinármi, nalievanie červeného vína sa obíde bez zbytočný škvŕn naokolo....
  40,59€
  Skladom
 • Fľaša na pitie vyrobená z priehľadného skla s modrými gumovými drážkami má objem 360 ml a disponuje praktickým nerezovým uzáverom vďaka ktorému sa nápoj z fľaše nevyleje. Fľaša je vhodná tak do práce ako aj do školy. 
  9,10€
  Skladom
 • Tento sklenený súdok je to pravé čo potrebujete pri domácej grilovačke či rodinnej oslave. Naplňte ho vareným vínom, punčom či limonádou a nechajte každého aby si nápoj načapoval sám. Čapovanie je možné vďaka praktickému kohútiku v spodnej časti. Upozorňujeme, že do súdka nie je vhodné nalievať horúce tekutiny. Objem súdka je 8 litrov. 
  48,79€
  Skladom