• Príborová sada je vyrobená z veľmi kvalitnej nerezovej ocele a obsahuje 24 kusov, teda je vhodná pre 6 osôb. Príbor je určený na každodenné používanie a je možné ich umývať v umývačke riadu. Príborová sada obsahuje :- nôž 6 ks - 22,5 cm- vidlička 6 ks -  19,3 cm- lyžica 6 ks -  20 cm- lyžička 6 ks -  14,9 cm
 • Nerezová lyžica na naberanie kávy je doplnená o praktický klip, ktorým vrecko s kávou jednoducho uzavriete a ochránite ho od vlahy. Lyžicou je možné naberať čaj, kávu či kakao.   Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare žaby v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (16,3 cm) a nôž (17,5 cm).
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare stonožky v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (17,8 cm) a nôž (18,3 cm).
 • Táto servírovacia lyžica z nerezu Vám poslúži pri servírovaní akýchkoľvek pokrmov. Servírovacia lyžica je dostatočne veľká a na rúčke disponuje praktickou dierkou na jej jednoduché zavesenie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Nerezový príborový nôž Eko má dĺžku 20,8 cm a je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý  je vhodný do umývačky riadu. 
 • Čajová lyžička je vyrobená z 18/10 nerezovej ocele s lešteným povrchom. Pred prvým použitím sa odporúča lyžičky vyčistiť horúcou vodou a prostriedkami na riad. Pri umývaní nepoužívajte hubky s drsným a kartáčovým povrchom, ktoré by mohli lyžice poškriabať. V sade sa nachádza 6 kusov. Vhodné na umývanie v umývačke riadu.
 • Nerezová vidlička je vyrobená z 18/10 nerezovej ocele s lešteným povrchom. Pred prvým použitím sa odporúča vidlička vyčistiť horúcou vodou a prostriedkami na riad. Pri umývaní nepoužívajte hubky s drsným a kartáčovým povrchom, ktoré by mohli lyžice poškriabať. V sade sa nachádza 6 kusov. Vhodné na umývanie v umývačke riadu.
 • Nože sú vyrobené z 18/10 nerezovej ocele s lešteným povrchom. Pred prvým použitím sa odporúča nože vyčistiť horúcou vodou a prostriedkami na riad. Pri umývaní nepoužívajte hubky s drsným a kartáčovým povrchom, ktoré by mohli lyžice poškriabať. V sade sa nachádzajú 3 kusy.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu.
 • Nerezová lyžica je vyrobená z 18/10 nerezovej ocele s lešteným povrchom. Pred prvým použitím sa odporúča lyžice vyčistiť horúcou vodou a prostriedkami na riad. Pri umývaní nepoužívajte hubky s drsným a kartáčovým povrchom, ktoré by mohli lyžice poškriabať. V sade sa nachádza 6 kusov.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
 • Drevená lyžica s dĺžkou 24 cm je vhodná na servírovanie ale aj varenie. Lyžica je vyrobená z pevného bukového dreva. Použitie lyžice je možné taktiež pri miešaní jedál pri varení, drevo je odolné voči vyšším teplotám. 
 • Šaláty sa v dnešnej dobe stali súčasťou viacerých domácností a preto určite viacerí z Vás ocenia tento moderný príbor na šalát vyrobený z hladko opracovaného olivového dreva. Príbor nie je určený na umývanie v umývačke riadu, keďže drevo už neprešlo inými povrchovými úpravami. Dĺžka príboru je 30 cm.