• Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare stonožky v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (17,8 cm) a nôž (18,3 cm).
  4,77€
  Skladom
 • Originálny detský príbor vyrobený z nerezovej ocele. Ergonomická rukoväť je vyrobená z plastu v tvare žaby v zelenej farbe. Deti si túto sadu zamilujú. Príbor je možné umývať v umývačke riadu. Sada obsahuje: lyžicu (15,5 cm) vidličku (16,3 cm) a nôž (17,5 cm).
  4,77€
  Skladom
 • Detská lyžička z nerezovej ocele je vďaka svojmu originálnemu zahnutiu prispôsobená potrebám pri kŕmení dieťaťa. Budete prekvapený jej funkčnosťou. Lyžičku je možné umývať v umývačke riadu. 
  2,18€
  Skladom
 • Obľúbenú detskú rozprávku už nájdete všade, príbor pre deti vyrobený z plastu je ozdobený práve autíčkami z tejto rozprávky. Plast z ktorého je príbor vyrobený nijako neškodí zdraviu dieťatka. Príbor je prispôsobený pre deti najmä svojim zaobleným tvarom. Balenie obsahuje vidličku a lyžičku. 
  1,44€
  Skladom
 • Detský príbor z nerezovej ocele s krásnym zvieracím vzorom. Detská príborová súprava sa vďaka kvalitnému výrobnému materiálu jednoducho udržiava. Detská sada obsahuje lyžicu(13,8 cm),  vidličku (14,5 cm) a nožík (17 cm). Príbor je možné umývať v umývačke riadu. 
  4,77€
  Skladom