• Smaltovaný hrnček  s obsahom 0,7 l červenej farby s veselými ilustráciami mačky je vhodný pre deti aj dospelých. Vďaka rovnému povrchu a kvalitnému smaltu je možné jeho použitie aj pri varení na akomkoľvek spôsobe ohrevu a umývať v umývačke riadu. 
  4,40€
  Skladom
 • Smaltovaný hrnček  s obsahom 1,2 l červenej farby s veselými ilustráciami mačky je vhodný pre deti aj dospelých. Vďaka rovnému povrchu a kvalitnému smaltu je možné jeho použitie aj pri varení na akomkoľvek spôsobe ohrevu a umývať v umývačke riadu  
  5,51€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček modrej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček zelenej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom
 • Hravý smaltovaný hrnček žltej farby s obrázkami je vhodný nielen pre deti. Táto malá smaltovaná nádoba sa dá použiť aj pri varení na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Výhodou smaltovaného hrnčeka je možnosť umývania v umývačke riadu. 
  5,29€
  Skladom