Potreby pre cukrárov  V kategórií je 463 produktov.

Cukrárske potreby pre milovníkov pečenia zákuskov, cukroviniek, alebo tort. Pripravte originálne, dobre vyzerajúce zákusky s použitím foriem na čokoládu, príslušenstva na fondán či zdobiacim príslušenstvom.

Podkategórie

 • Stojan na tortu a muffinky či cupcakes má viac druhov použitia. Stojan je tvorený troma odnímateľnými poschodiami s priemermi 24 cm, 30 cm, 35 cm. Zaujímavá fialová farba stojana má taktiež dekoračnú funkciu. Výška poskladaného stojana so všetkými poschodiami je 37 cm. 
  57,25€
  Skladom
 • Originálna a magická 3D forma na pečenie s ozdobnými srdcami, ktoré vystupujú na povrch. Forma je vhodná na prípravu cukroviniek, zákuskov ale aj na prípravu zaujímavého chlebíka. Forma je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného silikónu ktorý odoláva teplote od -40°C až do +230°C. Objem formy je 1300 ml a rozmery sú 25 x 18,5 cm. 
  18,40€
  Skladom
 • Okrúhly stojan ružovej farby na obľúbenú detskú pochutinu lízanky ,,cake pops" alebo na zmrzlinu. Stojan má na povrchu drobné otvory do ktorých je možné zapichnúť paličky. V spodnej časti má stojan priemer 22,6 cm. 
  18,40€
  Skladom
 • Originálna forma zo silikónu na prácu s fondánom alebo marcipánom. Vytvorte si chutné a dobre vyzerajúce gombíky s pomocou tejto silikónovej formičky. Hmotu s ktorou pracujete stačí jednoducho vtlačiť & otlačiť požadovaný vzor, potom hmotu jednoducho vyklopte.  Rozmery silikónovej formy sú 15,5 x 14 cm.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  14,07€
  Skladom
 • Cukrárska špička na zdobenie zákuskov a cukrových pochutín ako sú keksíky či perníčky je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka tejto špičke vyčarujete krásne kvetinové vzory. So špičkou je možné zdobiť aj muffinky.
  2,02€
  Skladom
 • Teflónová sada na vytvorenie menšieho zákusku alebo torty. Každá forma je o ničo väčšia pričom rozmery sú nasledovné: najväčšia forma 10 x 4,5 cm, stredná forma 8,3 x 4,5 cm,  najmenšia forma  6 x 4,3 cm.  Formy na tortu je možné umývať v umývačke riadu.
  7,88€
  Skladom
 • Forma na fondán, či marcipán pre vytvorenie roztomilej postavičky anjelika. Vďaka nepriľnavej silikónovej forme postavičku jednoducho vyberiete bez zbytočnej deformácie. Veľkosť formy je 7,5 x 4,5 cm.
  16,79€
  Skladom
 • 3D forma na fondán a marcipán na výrobu detailne prepracovaných okenných rámov. Dizajnové okenné rámiky je možné využiť na tortu, za ktoré dáte fotografiu oslávenca pred ktoré je možné umiestniť lesklú fóliu pre realistickejší vzhľad. Vďaka nepriľnavému silikónu sa nemusíte obávať toho, že rámiky vám popraskajú. Vyberanie z formičky ide skutočne jednoducho.
  23,70€
  Skladom
 • Sada vykrajovačiek číslic je vyrobená z kvalitného pevného plastu. Vakrajovanie je veľmi jednoduché a rýchle, pretože každé vykrajovátko má špeciálny mechanizmus, ktorým sa cesto z formičky vytláča. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  18,72€
  Skladom
 • Praktická sada obsahuje 4 kusy silikónových formičiek na pečenie sladkých maškŕt podľa Vašej chuti. Sada obsahuje odlišné formy, ktoré môžte používať pri pečení do teploty +230°C alebo vkladať do mrazničky a dobroty v nich jednoducho zamraziť.  Vhodné na umývanie v umývačke riadu. 
  8,11€
  Skladom
 • Moderné balenie 10 kusov nápaditých trysiek na fondant, ktoré sa pýšia svojimi ojedinelými a originálnymi koncovkami.
  14,90€
  Skladom
 • Set 40 ks plastových vykrajovačiek v podobe zvieratiek a dopravných prostriedkov v praktickom plastovom kýbliku. Vykrajovačky sú určené pre deti od 5 rokov, vďaka ktorým môžete vytvoriť pôsobivé a nápadité cukrovinky, alebo cestoviny. Veľkosť vykrajovačiek je približne 8 cm a je možné ich umiestniť do umývačky riadu.
  14,40€
  Skladom