Potreby pre cukrárov  V kategórií je 518 produktov.

Cukrárske potreby pre milovníkov pečenia zákuskov, cukroviniek, alebo tort. Pripravte originálne, dobre vyzerajúce zákusky s použitím foriem na čokoládu, príslušenstva na fondán či zdobiacim príslušenstvom.

Podkategórie

 • Špeciálny otočný stojan na zdobenie tort, koláčov a iných pochutín. Stabilný stojan je vyrobený z nerezovej ocele ktorý drží otočnú sklenenú plochu o priemere 30 cm, na ktorej môžete zdobiť svoje pripravované pochutiny. Nosnosť stojana je 7,5 kg.
  14,18€
  Skladom
 • Praktická nerezová sada v podobe malých vidličiek, ktoré slúžia ako paličky lízaniek pre čokoládové bonbóny. Sada obsahuje 3 kusy rozličných vidličiek s praktickým nerezovým držadlom pre lepšie uchopenie. 
  6,02€
  Skladom
 • Užitočný plastový valček so šírkou plochy 10 cm  sa postará o mriežkovanú plochu cesta v tvare diamantu.  Valček je možné umývať v umývačke riadu.
  3,72€
  Skladom
 • Lyžica na naberanie zmrzliny je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je vyrobená z proti šmykového plastového materiálu. Lyžica na zmrzlinu  má dĺžku 21cm a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  5,77€
  Skladom
 • Výborná cukrárska sada na zdobenie Vašich perníčkov a zákuskov podľa vlastnej predstavivosti. Sada obsahuje praktické silikónové vrecko so 6 zdobiacimi špičkami, pričom každá sa pýši iným tvarom. Sáčok po zdobení jednoducho umyjete a používate ďalej. 
  7,29€
  Skladom
 • Moderná a praktická silikónová forma na donuty s rozmermi 7,5 x 8 cm v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť bude...
  9,32€
  Skladom
 • Moderná a praktická silikónová forma na mini donuty (s rozmermi 4,5 x 1,8) v jasnej oranžovej farbe. Vďaka odolnému materiálu vydrží forma teplotu až do 230°C a po upečení donutky len jednoducho a rýchlo vyklopíte. Formu pred pečením nie je potrebné vymazať olejom ani žiadnym tukom jednoducho pečieme obľúbené, inokedy smažené donutky pekne na sucho, chuť...
  9,32€
  Skladom
 • Ružová silikónová sada určená na prípravu chutných a veľmi obľúbených makróniek. Sada obsahuje formu na 48 kusom makroniek a 24 cukrárskych vreciek. Formu pred jej použitím nie je potrebné vymazávať a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  9,32€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na pečenie pochutín v tvare .. pán perníček". Pripravte si originálne vianočné dobroty a prekvapte tak svojich blízkych. Vo forme je možné pripraviť naraz 4 postavičky a dve paličky. Formu je možné používať do teploty až 230°C. 
  9,32€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na pečenie tortičiek alebo malých korpusov v tvare autíčka a helikoptéry. Vo forme pripravíte naraz 4 kusy chutných cukroviniek s objemom 372 ml. Forma je odolná vysokým aj nízkym teplotám a nevadia jej teplotné šoky. Silikónovú formu na pečenie je možné umývať v umývačke riadu.   
  5,25€
  Skladom
 • Silikónové formy sú vďaka nepriľnavému materiálu veľmi obľúbené. Pred pečením zákuskov nie je potrebné vymazávanie formy tukom. Táto originálna forma na pečenie poskytuje možnosť pripraviť Vašim drobčekom zákusky v tvare vláčika. Formu je možné používať pri teplote do +230°C. Objem formy je 425 ml.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  5,25€
  Skladom
 • Originálna forma na pečenie v tvare vianočného stromčeka je vyrobená z kvalitného silikónu. Rozmery formy sú 28 x 20 x 4 cm.  Objem formy je 1 liter. Formu je možné použiť pri teplote do 230°C. Vďaka kvalitnému výrobnému materiálu sa cesto na formu nelepí a po jeho upečení ho jednoducho z formy vyklopíte. Upečte si chutný vianočný stromček a ozdobte ho...
  10,14€
  Skladom