Potreby pre cukrárov  V kategórií je 514 produktov.

Cukrárske potreby pre milovníkov pečenia zákuskov, cukroviniek, alebo tort. Pripravte originálne, dobre vyzerajúce zákusky s použitím foriem na čokoládu, príslušenstva na fondán či zdobiacim príslušenstvom.

Podkategórie

 • Forma na pečenie vianočných cukroviniek je vyrobená z uhlíkovej ocele a disponuje praktickým nepriliehajúcim povrchom , ktorý zabraňuje prilepeniu cesta. Vďaka forme pripravíte naraz až 12 kusov cukroviniek s vianočným motívom naraz bez problémov. Uľahčite si prácu a ušetrite čas s použitím tejto praktickej formy. Rozmery formy sú : 43 x 28 x 2 cm.
  11,61€
  Skladom
 • Forma na tortu z pocínovaného plechu s vianočným motívom stromčeka. Forma nie je vhodná do umývačky riadu. 
  8,62€
  Skladom
 • Pripravte chutné cukrovinky, čokoládové pralinky alebo drobné koláčiky s motívom Vianoc. Táto silikónová forma s nepriľnavým povrchom je skvelým pomocníkom počas vianočných sviatkov. Objem formy je 700 ml a nájdete v nej motívy soba, snehuliaka a a saní. 
  10,08€
  Skladom
 • Silikónová forma vhodná na prípravu čokoládovych alebo ľadových anjelov. Silikón je odolný voči nízkym teplotám až do - 60°C, preto je v tejto forme možné vyrobiť aj anjelikov z ľadu, alebo priamo v nej vychladiť čokoládu v mrazničke. Silikónový forma má nepriliéhajúci povrch, takže čokoládu z nej jednoducho vyklopíte a následne na to môžte formu umyť v...
  6,14€
  Skladom
 • Kvalitná silikónová forma na pečenie pochutín v tvare .. pán perníček". Pripravte si originálne vianočné dobroty a prekvapte tak svojich blízkych. Vo forme je možné pripraviť naraz 4 postavičky a dve paličky. Formu je možné používať do teploty až 230°C. 
  10,08€
  Skladom
 • Vianočné čokoládové cukríky môžte pripraviť doma s deťmi. Silikónová forma na čokoládu s motívom vianoc je jednoduchá na používanie ako aj na údržbu. S touto formou pripravíte až 15 kusov čokoládových praliniek súčasne. 
  6,14€
  Skladom
 • Silikónová sada je určená na prípravu chutných domácich keksíkov s motívom snehuliakov. Táto sada Vám umožní vytvoriť keksíky ako z obchodu. Pomocou vakrajovačky vyrežete z cesta keksík na  ktorý prilepíte čokoládu s motívom snehuliaka. 
  10,08€
  Skladom
 • Silikónová forma vhodná na prípravu čokoládovych alebo ľadových perníčkov. Silikón je odolný voči nízkym teplotám až do - 60°C, preto je v tejto forme možné vyrobiť aj anjelikov z ľadu, alebo priamo v nej vychladiť čokoládu v mrazničke. Silikónový forma má nepriliehajúci povrch, takže čokoládu z nej jednoducho vyklopíte a následne na to môžte formu umyť v...
  7,01€
  Skladom
 • Okrúhla forma na koláč je opatrená granitovým povrchom s vysokou odolnosťou voči poškodeniu alebo prilepeniu pripravovaného pokrmu na jej povrch. Základ formy tvorí hliník. Formu je možné použiť pri teplotách do 220°C na pečenie koláčov alebo na prípravu domácej pizze. Rozmery formy sú nasledovné: priemer 29,5 cm, výška  3 cm.  Vhodná na umývanie v...
  10,87€
  Skladom
 • Kto by ich nemiloval. Medvedie labky sú klasické sviatočné pečivo, ktoré nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Tento praktický plech na medvedie labky s rozmermi 31 x 26 cm Vám umožní pripraviť 12 kusov medvedích labiek súčasne. 
  13,99€
  Skladom
 • Praktická a originálny doska s vykrajovačkami. Pripravte viac kusov medovníkov na raz. Doska na vykrajovanie medovníkov má rozmery 37 x 22 cm a obsahuje vzory ako stromček, hviezda, mesiac, zvonček, srdce a anjel. Vďaka doske na vykrajovanie môžte naraz vykrojiť až 25 medovníčkov. Doska je vyrobená z kvalitného plastu a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  3,49€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma na pečenie vianočných cukroviniek Vám umožní pripraviť niekoľko vianočných dobrôt naraz. Vďaka silikónovej forme upečiete 15 kusov cukroviniek pričom forma obsahuje tvary stromčeka, vločky a hviezdy. Formu je po jej použití možné umyť v umývačke riadu. 
  10,08€
  Skladom