Potreby pre cukrárov  V kategórií je 219 produktov.

Cukrárske potreby pre milovníkov pečenia zákuskov, cukroviniek, alebo tort. Pripravte originálne, dobre vyzerajúce zákusky s použitím foriem na čokoládu, príslušenstva na fondán či zdobiacim príslušenstvom.

podkategórie

 • Otváracia forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou a dvoma typmi dna - rovný na korpus tortu a profilovaný na bábovku. Bočná časť sa jednoducho oddeľuje od dna a upečený korpus je tak možné bez problémov ďalej krájať, mazať a zdobiť. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  35,12€
  Skladom
 • Forma na pečenie s nepriľnavou povrchovou úpravou a profilovanou bočnou časťou, ideálna na rôzne bábovky a torty v netradičnom tvare. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  18,10€
  Skladom
 • Typická forma pre bábovku s kvalitným nepriľnavým povrchom. Formu je možné použiť v každom type rúry. Možnosť umývať v umývačke riadu.  
  24,39€
  Skladom
 • Forma na pečenie v tvare srdca s kvalitným nepriľnavým povrchom. Formu je možné použiť v každom type rúry.   Možnosť umývať v umývačke riadu.
  18,10€
  Skladom
 • Klasická guľatá forma na pečenie tortového korpusu s priemerom 25 centimetrov. Povrch formy je vyrobený z kvalitného nepriľnavého povrchu, ktorý zabraňuje pripekaniu cesta s jednoduchou údržbou a čistením. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  14,03€
  Skladom
 • Zdobenie cukroviniek môže byť hrou. Stačí ak k tejto činnosti využijete kvalitné a moderné koncovky na zdobenie. Koncovky je možné napojiť na ľubovolnú zdobičku. Zdobiace koncovky majú odlišné vlastnosti priemeru a koncov, ktoré sa postarajú o originálne a rovnomerné zdobenie. Set je ideálny pre zdobenie tort, zákuskov, buchiet a iných dobrôt.
  8,10€
  Skladom
 • Jednoduchá a veľmi praktická sada na zdobenie, vyrobená z plastu. K dispozícií máte hneď šesť zdobiacích trubičiek, ktoré sa vkladajú do vrecka s náplňou, ktoré je súčasťou balenia. Vďaka pestrému zakončeniu zdobiacích trubičiek, môžete vytvárať kreatívne ozdoby z ľubovoľného krému. Torty, zákusky a ostatné sladkosti tak dostanú nový originálny dizajn.
  8,63€
  Skladom
 • Forma na tortu je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,36€
  Skladom
 • Rozkladacia forma na tortu z nerezovej ocele je vhodná na prípravu múčnikov, dezertov a tort. Je zložená z dvoch častí, vďaka čomu je možné vašu tortu servírovať bez poškodenia.
  8,63€
  Skladom
 • Nerezové zdobítko s priemerom 2 mm, vďaka ktorému vykúzlite prvotriedne ozdoby na ľubovoľných tortách a múčnikoch.
  1,79€
  Skladom
 • Praktické nerezové zdobítko s guľatou špičkou o priemere 4mm, ktoré umožňuje tvorbu najrôznejších tvarov. 
  2,52€
  Skladom
 • Praktické nerezové zdobítko s guľatou špičkou o priemere 6mm. Dostatočne veľký otvor zaručuje ľahkú a presnú prácu pri zdobení.
  1,79€
  Skladom