14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Oceľová forma na muffiny je opatrená antibakteriálnym a neprichytávajúcim povrchom s vysokou kvalitou. Forma je dostatočne pevná a zároveň ľahká vďaka čomu je zaručená jednoduchá manipulácia. Formu je možné umývať v umývačke riadu. Rozmery jednotlivých častí sú nasledovné: spodný priemer 4 cm, horný priemer 6,5 cm. 
  9,09€
  Skladom
 • Forma na pečenie malých muffinkov je vyrobená z kvalitného silikónu s odolnými vlastnosťami. Forma umožňuje prípravu až 9 mini muffinov naraz, pričom horný priemer jedného koláčika je 5 cm a spodný priemer sú 2 cm. Forma má plastové okraje, ktoré slúžia na jej jednoduchšie prenesenie. 
  14,57€
  Skladom
 • Silikónová forma na pečenie domácich mini bagiet podľa vlastnej receptúry. Forma má rozmery 17 x 5,5 cm. Formu je možné používať pri teplote až do 220°C a znáša aj teplotné šoky. Vďaka silikónovému materiálu nie je formu pred pečením potrebné vymazať ani používať nijaký olej. Bagety po upečení jednoducho vyklopíte. 
  11,89€
  Skladom
 • Klasický oceľový plech na pečenie s veľkosťou 41 x 28 cm a výškou 2 cm poskytuje dostatočne veľký vnútorný priestor s povrchom na ktorý sa pečené jedlo nepripaľuje. 
  8,68€
  Skladom
 • Praktická silikónová podložka slúžiaca ako plech na pečenie okrúhleho tvaru s priemerom 26 cm. Silikónový plech je určený pre prípravu jedál v mikrovlnej rúre. Silikónové výbežky na podložke zachytia prebytočné množstvo tuku z pripravovaných jedál.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,72€
  Skladom
 • Netradičný ,,plech na pečenie" zo silikónu s ešte netradičnejším tvarom na povrchu je vhodný na prípravu jedál z ktorých odteká tuk, ten sa jednoducho zachytí v drážkach pod jedlom. Vďaka tomu sú potraviny pripravené na tomto plechu príjemne chrumkavé a nie premočené od oleja. Plech je vhodný na prípravu hranoliek a domácich čipsov.
  9,18€
  Skladom