• Príprava pizze môže byť aj oveľa jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Tento moderný plech na pizzu je vyrobený z kvalitného hliníku a nepriľnavej vrstvy teflónu. Špeciálne dierované dno sa postará o to, že pripravovaná pizza bude dokonale a predovšetkým rovnomerne prepečená. 
  6,11€
  Skladom
 • Oceľová forma na muffiny je opatrená antibakteriálnym a neprichytávajúcim povrchom s vysokou kvalitou. Forma je dostatočne pevná a zároveň ľahká vďaka čomu je zaručená jednoduchá manipulácia. Formu je možné umývať v umývačke riadu. Rozmery jednotlivých častí sú nasledovné: spodný priemer 4 cm, horný priemer 6,5 cm. 
  7,69€
  Skladom
 • Forma na prípravu 6 ks muffinov súčasne má obdĺžnikový tvar s rozmermi 26 x 18,1 cm. Špecifickou vlastnosťou plechu na pečenie je nepriľnavosť k jeho povrchu. Formu je možné umývať v umývačke riadu. 
  4,52€
  Skladom
 • Forma na pečenie malých muffinkov je vyrobená z kvalitného silikónu s odolnými vlastnosťami. Forma umožňuje prípravu až 9 mini muffinov naraz, pričom horný priemer jedného koláčika je 5 cm a spodný priemer sú 2 cm. Forma má plastové okraje, ktoré slúžia na jej jednoduchšie prenesenie. 
  13,10€
  Skladom
 • Oceľová forma s teflónovým povrchom  na prípravu chutných muffinov sa nachádza  v balení s 12 silikónovými farebnými košíčkami, ktoré sú určené na opakované použitie. Rozmery formy sú nasledovné: 39 x 27 x 3,5 cm, formu aj s košíčkami je možné umývať v umývačke riadu. 
  10,14€
  Skladom
 • Špeciálny plech na grilovanie nahradí často používané grilovacie alobalové misky. Grilovací plech so smaltovaným povrchom zaručuje dokonalé zachytenie tuku, či šťavy a tak zamedzuje nechcené vzplanutie ohňa z grilu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  4,77€
  Skladom
 • Obdĺžnikový plech na pečenie s rozmermi 43,8 x 30 cm využijete pri príprave koláčov ale aj iných dobrôt. Plech je vyrobený z uhlíkovej ocele, ktorá je opatrená nepriľnavou vrstvou, pre lepšie vyklopenie pripravovaného pokrmu. Plech na pečenie je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  8,48€
  Skladom
 • Netradičný ,,plech na pečenie" zo silikónu s ešte netradičnejším tvarom na povrchu je vhodný na prípravu jedál z ktorých odteká tuk, ten sa jednoducho zachytí v drážkach pod jedlom. Vďaka tomu sú potraviny pripravené na tomto plechu príjemne chrumkavé a nie premočené od oleja. Plech je vhodný na prípravu hranoliek a domácich čipsov.
  7,36€
  Skladom