• Originálny pekáč na pečenie zákuskov a torty je vyrobený zo silikónu, ktorý je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C. Rozmery tohto praktického silikónového pekáča sú 28 x 21,5 cm. Forma na pečenie je vhodná na prípravu tradičnej piškóty a korpusov na rôzne druhy zákuskov. Objem pekáča je 2,3 l. V balení sa nachádza aj kovový pásik, ktorý slúži...
  11,33€
  Skladom
 • Kuchynský dvojdielný pekáč vyrobený z kovu so smaltovaným povrchom  poskytuje priestor pre Vaše kulinárske umenie. V pekáči je možné pripravovať mäsové pokrmy ale rovnako aj koláče a rôzne iné dobroty. Výška jedného pekáča  je 6,5 cm, je možné ich použiť samostatne alebo ako celok. Pekáče položené na seba majú rozmery 44 x 21 x 13 cm. Vhodný do umývačky...
  30,51€
  Skladom
 • Pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10 s možnosťou využitia v akejkoľvek rúre. Vďaka sklopným úchytom a nízkej váhy pekáča je jeho prenášanie jednoduché a bezpečné. Pekáč je možné umývať v umývačke riadu.
  11,21€
  Skladom
 • Moderný pekáč bez pokrievky je vyrobený z nerezovej ocele 18/10. Vďaka nerezu je hmotnosť pekáča nízka a jednoduchá na údržbu a čistenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  13,67€
  Skladom
 • Dizajnovo zaujímavý pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vďaka nerezu je hmotnosť pekáča veľmi nízka a vyznačuje sa rýchlym a jednoduchým čistením. Pekáč je možné použiť v akejkoľvek rúre. Po stranách pekáča sú dva sklopné úchyty vďaka ktorým pekáč jednoducho a bezpečne prenesiete. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  13,67€
  Skladom
 • Dizajnovo nadčasový pekáč vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Postranné sklopné úchyty umožnujú jednoduché a bezpečné prenášanie. Vďaka nerezu je váha pekáča nízka aj s plným obsahom dobrého jedla. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  18,24€
  Skladom
 • Dizajnovo nadčasový pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vďaka postranným sklopným úchytom je možné pekáč jednoducho a bezpečne prenášať. Nerezová oceľ zaručuje, že váha pekáča je skutočne nízka aj s plným obsahom vašich dobrôt. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  26,56€
  Skladom
 • Nízky pekáč je vyrobený z nerezovej ocele s hrúbkou dna 0,3 mm. Vďaka nerezi je pekáč skutočne ľahký aj s plným obsahom vašich upečených dobrôt. Vďaka postrannému úchytu je možne s pekáčom jednoducho manipulovať. Pekáč je vhodný na pečenie rôznych zákuskov a múčnikov. 
  14,89€
  Skladom
 • Pekáč z kvalitnej nerezovej ocele s teflónovým vnútorným povrchom na ktorý sa nepripečie žiadny pripravovaný pokrm. Pekáč je možné použiť v akejkoľvek bežnej rúre. Jedinečnou vlastnosťou tohto pekáča je jednoduché a rýchle umývanie.
  15,31€
  Skladom
 • Moderný nerezový pekáč je vybavený praktickou nepriľnavou vrstvou v jeho vnútornej strane. Pekáč disponuje praktickými držadlami po oboch stranách takže manipulácia s ním je jednoduchá. Objem pekáča je 5,4 s rozmermi 35 x 26 x 6,5 cm.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu.
  19,10€
  Skladom
 • Zapekací pekáč je vyrobený z kvalitného hliníku, ktorý sa pýši nepriľnavým a ľahko umývateľným povrchom. Nadčasový dizajn červenej farby s praktickým uchopením na prenášanie pekáča značne uľahči prácu v kuchyni. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  13,67€
  Skladom
 • Hliníkový zapekací pekáč je stavaný na zapekanie veľkého množstva pochutín. Pekáč je vyrobený z kvalitného hliníka, ktorý je dokonale nepriľnavý, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu údržbu a umývanie. Pekáč sa pýši moderným dizajnom s možnosťou bočného uchopenia a prenášania. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  12,30€
  Skladom