14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Plytký nerezový pekáč s hrúbkou dna 0,3 mm zaručuje rýchle a jednoduché pečenie vašich dobrôt v podobe koláčov, alebo múčnikov. Vďaka postrannému úchytu a nízkej váhe je možné s pekáčom jednoducho a rýchlo manipulovať vo vašej kuchyni.
  19,22€
  Skladom
 • Moderný nerezový pekáč je vybavený praktickou nepriľnavou vrstvou v jeho vnútornej strane. Pekáč disponuje praktickými držadlami po oboch stranách takže manipulácia s ním je jednoduchá. Objem pekáča je 5,4 s rozmermi 35 x 26 x 6,5 cm.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu.
  20,12€
  Skladom
 • Jedinečný smaltovaný pekáč Vás vďaka svojmu dizajnu prevedie späť v čase do Vášho detstva. Tento smaltovaný pekáč má bielu farbu s jemnou červenou linkou po hornom okraji a hodí sa do každej modernej kuchyne. Dĺžka pekáča je 32 cm a je vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  11,98€
  Skladom
 • Dizajnovo zaujímavý pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vďaka nerezu je hmotnosť pekáča veľmi nízka a vyznačuje sa rýchlym a jednoduchým čistením. Pekáč je možné použiť v akejkoľvek rúre. Po stranách pekáča sú dva sklopné úchyty vďaka ktorým pekáč jednoducho a bezpečne prenesiete. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  14,40€
  Skladom
 • Dizajnovo nadčasový pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vďaka postranným sklopným úchytom je možné pekáč jednoducho a bezpečne prenášať. Nerezová oceľ zaručuje, že váha pekáča je skutočne nízka aj s plným obsahom vašich dobrôt. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  27,98€
  Skladom
 • Originálny pekáč na pečenie zákuskov a torty je vyrobený zo silikónu, ktorý je možné používať pri teplotách od -60°C do +230°C. Rozmery tohto praktického silikónového pekáča sú 28 x 21,5 cm. Forma na pečenie je vhodná na prípravu tradičnej piškóty a korpusov na rôzne druhy zákuskov. Objem pekáča je 2,3 l. V balení sa nachádza aj kovový pásik, ktorý slúži...
  11,93€
  Skladom
 • Okrúhla forma na koláč je opatrená granitovým povrchom s vysokou odolnosťou voči poškodeniu alebo prilepeniu pripravovaného pokrmu na jej povrch. Základ formy tvorí hliník. Formu je možné použiť pri teplotách do 220°C na pečenie koláčov alebo na prípravu domácej pizze. Rozmery formy sú nasledovné: priemer 29,5 cm, výška  3 cm.  Vhodná na umývanie v...
  11,36€
  Skladom
 • Hliníkový zapekací pekáč je stavaný na zapekanie veľkého množstva pochutín. Pekáč je vyrobený z kvalitného hliníka, ktorý je dokonale nepriľnavý, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu údržbu a umývanie. Pekáč sa pýši moderným dizajnom s možnosťou bočného uchopenia a prenášania. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  12,96€
  Skladom
 • Univerzálny pekáč je dokonalý zapekací nástroj so širokým uplatnením, ktorý slúži na prípravu pokrmov ako na indukčnej doske, tak aj vo všetkých typoch rúr. Vďaka hliníku z ktorého je forma vyrobená sa vám už žiadna pochutina nepripečie k povrchu formy.
  33,25€
  Skladom
 • Pomerne veľký pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele. Jeho vnútornú stranu tvorí vrstva z teflónu, vďaka čomu sa pripravované pochutiny naň nepriliepajú. Ďalšou užitočnou vlastnosťou teflónovej vrstvy je jednoduché a rýchle čistenie, čo ocení asi každý kto už stal pred umývadlom. Pekáč má dva praktické úchyty, vďaka ktorým aj plný pekáč dobrého...
  28,35€
  Skladom
 • Malý pekáč vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10 s objemom 2,5 litra. Pekáč disponuje dvoma sklápacími úchytmi vďaka, ktorým môžete pekáč jednoducho a bezpečne prenášať. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,09€
  Skladom
 • Praktický pekáč z nerezovej ocele 18/10 s objemom 3,5 litra pre prípravu ľubovoľných pokrmov. Pekáč je možné použiť v akejkoľvek rúre. Pekáč má po stranách dva sklopné úchyty, vďaka ktorým môžete pekáč jednoducho a bezpečne prenášať. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,63€
  Skladom