• Dizajnovo zaujímavý pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vďaka nerezu je hmotnosť pekáča veľmi nízka a vyznačuje sa rýchlym a jednoduchým čistením. Pekáč je možné použiť v akejkoľvek rúre. Po stranách pekáča sú dva sklopné úchyty vďaka ktorým pekáč jednoducho a bezpečne prenesiete. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Porcelánový pekáč ESTER v príjemnej bielej farbe s rozmermi 40,5 x 23 x 6,5cm je vhodný na servírovanie jedál počas večere no rovnako aj na ich prípravu v rúre. Pekáč má po stranách praktické uška na jeho prenášanie. Porcelánový pekáč je dôkazom toho, že aj kuchynský riad môže byť pekný a elegantný.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
 • Moderný porcelánový pekáč na pečenie v bielej farbe je vhodný do každej domácnosti. Pekáč využijete pri príprave slaných a sladkých pokrmov. Rozmery porcelánového pekáča na pečenie sú  29 x 15,5 x 4,5 cm. Praktické ušká umiestnené na oboch stranách pekáča slúžia na jednoduchú manipuláciu s pekáčom, ktorý je možné vkladať do plynovej aj elektrickej rúry....
 • Biely porcelánový pekáč obdĺžnikového tvaru s praktickým uškami po stranách na jeho praktické a jednoduché prenášanie. Rozmery pekáča sú 34,5 x 20 x 6 cm. Jednoduchý dizajn pekáč je vhodný do každej modernej domácnosti. Porcelánový pekáč je vhodný na používanie v elektrickej aj plynovej rúre na pečenie a na umývanie v umývačke riadu. 
 • Malý no veľmi šikovný porcelánový pekáč jasno bielej farby má rozmery 22 x 13,5 x 4,5 cm. Pekáč je vhodný na prípravu ale aj na servírovanie jedál počas posedenia s rodinou alebo priateľmi. Porcelánový pekáč je ľahko umývateľný. Vhodný do umývačky riadu. 
 • Zapekací pekáč je vyrobený z kvalitného hliníku, ktorý sa pýši nepriľnavým a ľahko umývateľným povrchom. Nadčasový dizajn červenej farby s praktickým uchopením na prenášanie pekáča značne uľahči prácu v kuchyni. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Hliníkový zapekací pekáč je stavaný na zapekanie veľkého množstva pochutín. Pekáč je vyrobený z kvalitného hliníka, ktorý je dokonale nepriľnavý, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu údržbu a umývanie. Pekáč sa pýši moderným dizajnom s možnosťou bočného uchopenia a prenášania. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Dizajnovo nadčasový pekáč vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Postranné sklopné úchyty umožnujú jednoduché a bezpečné prenášanie. Vďaka nerezu je váha pekáča nízka aj s plným obsahom dobrého jedla. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Smaltované výrobky sa v dnešnej dobe tešia veľkej obľube. Ich výhodou je vysoká odolnosť a dlhodobá možnosť používanie v domácnosti. Rovnako tak sa obľube teší aj tento smaltovaný pekáč s praktickou pokrievkou a uškami po oboch stranách pre lepšiu manipuláciu. Pekáč je možné používať pri príprave slaných ale aj sladkých pokrmov. Pekáč je čisto bielej...
 • Tradičný smaltovaný pekáč je skvelým doplnkom pre každú gazdinku. Pekáč je vhodný na prípravu sladkých ale aj slaných pokrmov. Vďaka čistej bielej farbe a jemnej červenej linke po jeho hornom obvode vyzerá dobre v každej kuchyni.  Pekáč je zložený z dvoch častí, spodnú časť tvorí samotná časť na pečenie a vrchnú tvorí pokrývka.  Smaltovaný riad je veľmi...
 • Nízky pekáč je vyrobený z nerezovej ocele s hrúbkou dna 0,3 mm. Vďaka nerezi je pekáč skutočne ľahký aj s plným obsahom vašich upečených dobrôt. Vďaka postrannému úchytu je možne s pekáčom jednoducho manipulovať. Pekáč je vhodný na pečenie rôznych zákuskov a múčnikov. 
 • Univerzálny pekáč je dokonalý zapekací nástroj so širokým uplatnením, ktorý slúži na prípravu pokrmov ako na indukčnej doske, tak aj vo všetkých typoch rúr. Vďaka hliníku z ktorého je forma vyrobená sa vám už žiadna pochutina nepripečie k povrchu formy.