• Oceľová forma na muffiny je opatrená antibakteriálnym a neprichytávajúcim povrchom s vysokou kvalitou. Forma je dostatočne pevná a zároveň ľahká vďaka čomu je zaručená jednoduchá manipulácia. Formu je možné umývať v umývačke riadu. Rozmery jednotlivých častí sú nasledovné: spodný priemer 4 cm, horný priemer 6,5 cm. 
  8,04€
  Skladom
 • 3D silikónová forma na prípravu dekoračných periel z fondánu alebo marcipánu. Forma je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu a je možné ju umývať v umývačke riadu. 
  12,04€
  Skladom
 • Zapekacia misa guľatého tvaru je vyrobená z kvalitného skla. Misa je odolná voči vysokým teplotám až do 400°C a mínusovým teplotám až do -40°C, vďaka čomu, môžete misu s pripraveným jedlom schovať aj do mrazničky. Misa je jednoducho umývateľná avšak nie s drátenkou.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  7,45€
  Skladom
 • Špeciálny plech na grilovanie nahradí často používané grilovacie alobalové misky. Grilovací plech so smaltovaným povrchom zaručuje dokonalé zachytenie tuku, či šťavy a tak zamedzuje nechcené vzplanutie ohňa z grilu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  5,16€
  Skladom
 • Jedinečný smaltovaný pekáč Vás vďaka svojmu dizajnu prevedie späť v čase do Vášho detstva. Tento smaltovaný pekáč má bielu farbu s jemnou červenou linkou po hornom okraji a hodí sa do každej modernej kuchyne. Dĺžka pekáča je 32 cm a je vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  10,60€
  Skladom
 • Kvalitná obdĺžniková misa zo skla s vysokou tepelnou odolnosťou až do +400°C a -40°C čo zaručuje využitie okrem pečenia v rúre a mikrovlnnej rúra taktiež skladovanie v mrazničke bez zbytočného prekladania. Praktické úchytky po bokoch nádoby uľahčujú manipuláciu s misou. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,11€
  Skladom
 • Pripravte si doma chutné a originálne domáce bagety. Forma na pečenie bagiet poskytuje možnosť pripraviť si hneď 4 súčasne. Jedinečný tvar spolu s drobnými otvormi umožňujú prípravu zlatistých a chrumkavých bagiet ako z pekárne. Rozmery bagetovej formy sú 33 x 38 cm a je možné používať ju pri teplotách až do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu a...
  12,73€
  Skladom
 • Jedinečný pekáč Natura s keramickým povrchom Vás svojím dizajnom upúta na prvý pohľad. Praktické ušká na uchopenie umiestnené v rohu poskytujú možnosť jednoduchého prenášania. Vďaka keramickému povrchu sa pokrmy na pekáč neprichytávajú. Keramický pekáč je vhodný pre všetky typy ohrevov okrem indukcie. Rozmery pekáča sú 39 x 2 9x 6,5cm a objem 6,3 litra....
  36,97€
  Skladom
 • Kvalitné vrecka na pečenie vďaka ktorým sa bude jedlo pripravovať vo vlastnej šťave, ale taktiež vám neunikne žiadne aróma. Vrecká sú vhodné na pečenie hydiny, rýb, alebo zeleniny. Vrecká sú zdravotne nezávadne a balené po 5 ks. 
  1,66€
  Skladom
 • Dizajnovo nadčasový pekáč vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Postranné sklopné úchyty umožnujú jednoduché a bezpečné prenášanie. Vďaka nerezu je váha pekáča nízka aj s plným obsahom dobrého jedla. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  16,98€
  Skladom
 • Pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10 s možnosťou využitia v akejkoľvek rúre. Vďaka sklopným úchytom a nízkej váhy pekáča je jeho prenášanie jednoduché a bezpečné. Pekáč je možné umývať v umývačke riadu.
  10,43€
  Skladom
 • Praktický pekáč z nerezovej ocele 18/10 s objemom 3,5 litra pre prípravu ľubovoľných pokrmov. Pekáč je možné použiť v akejkoľvek rúre. Pekáč má po stranách dva sklopné úchyty, vďaka ktorým môžete pekáč jednoducho a bezpečne prenášať. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  8,51€
  Skladom