• Okrúhla forma na koláč je opatrená granitovým povrchom s vysokou odolnosťou voči poškodeniu alebo prilepeniu pripravovaného pokrmu na jej povrch. Základ formy tvorí hliník. Formu je možné použiť pri teplotách do 220°C na pečenie koláčov alebo na prípravu domácej pizze. Rozmery formy sú nasledovné: priemer 29,5 cm, výška  3 cm.  Vhodná na umývanie v...
  10,87€
  Skladom
 • Zelené cukrové stromčeky sú drobnučké, a napriek tomu vyniknú na dezertoch, pretože majú navyše na sebe zlaté trblietky. Môžete ich sypať na torty, cupcake, alebo zmrzlinové poháre. Hmotnosť: 40 g.
  2,60€
  Skladom
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným vykyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Rozmery formy...
  15,16€
  Skladom
 • Jedinečný smaltovaný pekáč Vás vďaka svojmu dizajnu prevedie späť v čase do Vášho detstva. Tento smaltovaný pekáč má bielu farbu s jemnou červenou linkou po hornom okraji a hodí sa do každej modernej kuchyne. Dĺžka pekáča je 32 cm a je vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  11,46€
  Skladom
 • Porcelánový pekáč ESTER v príjemnej bielej farbe s rozmermi 40,5 x 23 x 6,5cm je vhodný na servírovanie jedál počas večere no rovnako aj na ich prípravu v rúre. Pekáč má po stranách praktické uška na jeho prenášanie. Porcelánový pekáč je dôkazom toho, že aj kuchynský riad môže byť pekný a elegantný.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  24,84€
  Skladom
 • Pekáč vyrobený z najkvalitnejšieho nerezu. Dno CookStar dokonale a rýchlo rozvádza teplo a šetrí čas aj energie. Pokrievka tesne prilieha a zaručuje úsporné varenie aj s malým množstvom tekutín, potraviny zostávajú vždy šťavnaté. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  229,00€
  Skladom
 • Pekáč vyrobený z najkvalitnejšieho nerezu. Dno CookStar dokonale a rýchlo rozvádza teplo a šetrí čas aj energie. Pokrievka tesne prilieha a zaručuje úsporné varenie aj s malým množstvom tekutín, potraviny zostávajú vždy šťavnaté. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  250,31€
  Skladom
 • Pekáč vyrobený z najkvalitnejšieho nerezu. Pečiaca časť a pokrievka majú špeciálne ekonomicky úsporné dno SuperThermic, ktoré rýchlo a dokonale rozvádza teplo po celom povrchu.  Objem vrchnej časti pekáča je 2,5 litra. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  254,52€
  Skladom
 • Tradičný smaltovaný pekáč s jemným vzorom srdiečok po jeho stranách, doplní Vašu kuchyňu a vďaka jeho praktickosti sa stane takmer nepostrádateľný. Pekáč má po stranách dve ušká, ktoré slúžia na jeho jednoduché prenášanie. Rozmery smaltovaného pekáča sú 37,5 x 24,5 cm. Pekáč je možné umývať v umývačke riadu.
  17,68€
  Skladom
 • Smaltované výrobky sa v dnešnej dobe tešia veľkej obľube. Ich výhodou je vysoká odolnosť a dlhodobá možnosť používanie v domácnosti. Rovnako tak sa obľube teší aj tento smaltovaný pekáč s praktickou pokrievkou a uškami po oboch stranách pre lepšiu manipuláciu. Pekáč je možné používať pri príprave slaných ale aj sladkých pokrmov. Pekáč je čisto bielej...
  25,13€
  Skladom
 • Malý no veľmi šikovný porcelánový pekáč jasno bielej farby má rozmery 22 x 13,5 x 4,5 cm. Pekáč je vhodný na prípravu ale aj na servírovanie jedál počas posedenia s rodinou alebo priateľmi. Porcelánový pekáč je ľahko umývateľný. Vhodný do umývačky riadu. 
  10,59€
  Skladom
 • Keramická zapekacia misa je určená na prípravu chutných pečených pokrmov pri teplote až do 280°C. Pri používaní zapekacej misy je potrebné vyhýbať sa príliš veľkým teplotným šokom, nakoľko by mohli poškodiť samotnú misu. Rozmery keramickej misy sú 27,5 x 15,5 cm. Vonkajšia strana misy na pečenie je v červenej farbe vnútorná strana je béžová. Vďaka...
  17,68€
  Skladom