• Porcelánový pekáč ESTER v príjemnej bielej farbe s rozmermi 40,5 x 23 x 6,5cm je vhodný na servírovanie jedál počas večere no rovnako aj na ich prípravu v rúre. Pekáč má po stranách praktické uška na jeho prenášanie. Porcelánový pekáč je dôkazom toho, že aj kuchynský riad môže byť pekný a elegantný.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
 • Moderný porcelánový pekáč na pečenie v bielej farbe je vhodný do každej domácnosti. Pekáč využijete pri príprave slaných a sladkých pokrmov. Rozmery porcelánového pekáča na pečenie sú  29 x 15,5 x 4,5 cm. Praktické ušká umiestnené na oboch stranách pekáča slúžia na jednoduchú manipuláciu s pekáčom, ktorý je možné vkladať do plynovej aj elektrickej rúry....
 • Keramická zapekacia misa je určená na prípravu chutných pečených pokrmov pri teplote až do 280°C. Pri používaní zapekacej misy je potrebné vyhýbať sa príliš veľkým teplotným šokom, nakoľko by mohli poškodiť samotnú misu. Rozmery keramickej misy sú 27,5 x 15,5 cm. Vonkajšia strana misy na pečenie je v červenej farbe vnútorná strana je béžová. Vďaka...
 • Zapekací pekáč je vyrobený z kvalitného hliníku, ktorý sa pýši nepriľnavým a ľahko umývateľným povrchom. Nadčasový dizajn červenej farby s praktickým uchopením na prenášanie pekáča značne uľahči prácu v kuchyni. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Hliníkový zapekací pekáč je stavaný na zapekanie veľkého množstva pochutín. Pekáč je vyrobený z kvalitného hliníka, ktorý je dokonale nepriľnavý, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu údržbu a umývanie. Pekáč sa pýši moderným dizajnom s možnosťou bočného uchopenia a prenášania. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným výkyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Formu je...
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným vykyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Rozmery formy...
 • Oceľová forma na chlieb s rozmermi 30 x 15 cm s hĺbkou 10 cm tvorí dostatočný priestor pre vytvorenie akéhokoľvek lahodného pokrmu, ktorý je potrebný zapiecť. Precízne zhotovený produkt, ktorého súčasťou je nepriľnavá teflónová vrstva. Formu je možné umývať v umývačke riadu.
 • Dizajnovo nadčasový pekáč vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Postranné sklopné úchyty umožnujú jednoduché a bezpečné prenášanie. Vďaka nerezu je váha pekáča nízka aj s plným obsahom dobrého jedla. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Forma na tortu alebo chlieb je vyrobená z kvalitného dvojvrstvového hliníku, ktorý svojou nepriľnavosťou zaručuje jednoduché čistenie a údržbu. Formu je možné použiť v akomkoľvek type rúry na pečenie. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Malý pekáč vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10 s objemom 2,5 litra. Pekáč disponuje dvoma sklápacími úchytmi vďaka, ktorým môžete pekáč jednoducho a bezpečne prenášať. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Oválna ratanová ošatka na kysnutie a prípravu domáceho chleba. Ošatku je možné použiť okrem kysnutia na uskladnenie, servírovanie, alebo ako dekoráciu pre chlieb, či iné pečivo. Ošatka sa pri udržiavaní nenamáča, jednoducho sa vyklepe od omrviniek, poprípade vykartáčuje.