14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie

Pečenie  V kategórií je 111 produktov.

Základom kuchyne je príslušenstvo na pečenie, slúžiace na prípravu akýchkoľvek jedál. Pri pečení chleba Vám poslúži kvalitná forma na chlieb či zapekacia misa, rovnako jednoduchú prípravu poskytuje aj plech na pečenie vyrobený z prvotriedneho materiálu. 

 • Pripravte si doma chutné a originálne domáce bagety. Forma na pečenie bagiet poskytuje možnosť pripraviť si hneď 4 súčasne. Jedinečný tvar spolu s drobnými otvormi umožňujú prípravu zlatistých a chrumkavých bagiet ako z pekárne. Rozmery bagetovej formy sú 33 x 38 cm a je možné používať ju pri teplotách až do +230°C.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu a...
  14,95€
  Skladom
 • Plytký nerezový pekáč s hrúbkou dna 0,3 mm zaručuje rýchle a jednoduché pečenie vašich dobrôt v podobe koláčov, alebo múčnikov. Vďaka postrannému úchytu a nízkej váhe je možné s pekáčom jednoducho a rýchlo manipulovať vo vašej kuchyni.
  19,22€
  Skladom
 • Moderný nerezový pekáč je vybavený praktickou nepriľnavou vrstvou v jeho vnútornej strane. Pekáč disponuje praktickými držadlami po oboch stranách takže manipulácia s ním je jednoduchá. Objem pekáča je 5,4 s rozmermi 35 x 26 x 6,5 cm.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu.
  20,12€
  Skladom
 • Zapekacia misa je vyrobená z kvalitného hliníku, ktorý dokonalé rozvádza teplo po celej ploche formy. Kvalitné nepriľnavé dno zaručuje praktickosť a jednoduchosť čistenia a umývania použitej misy. Misa s hĺbkou 5,5 cm a objemom 2,5 litra sa postará o prípravu dostatočného množstva vášho obedu, či večere.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  6,46€
  Skladom
 • Cukrárske košíčky s romantickým farebným vzorom. Priemer: 3cm Hĺbka: 1,5cm V balení: 36 kusov 
  4,53€
  Skladom
 • Tieto papierové formičky sú vhodné na pečenie maffinov alebo cupcakes. Košíčky vždy naplnte len do 2/3, pri pečení cesto zvýši svoj objem. Výška: 3cm Priemer: 5cm V balení: 50ks
  2,23€
  Skladom
 • Cukrárske košíčky z papiera v nádhernom prevedení ktorý neprepúšťa mastnotu. Môže sa použite aj na pečenie muffin. Dve farebné variácie srdiečka a kvetinky po 50 kusov. Rozmery: 3,5 cm výška / 7,5 horný priemer
  3,20€
  Skladom
 • Kvalitné vrecka na pečenie vďaka ktorým sa bude jedlo pripravovať vo vlastnej šťave, ale taktiež vám neunikne žiadne aróma. Vrecká sú vhodné na pečenie hydiny, rýb, alebo zeleniny. Vrecká sú zdravotne nezávadne a balené po 5 ks. 
  1,89€
  Skladom
 • Výpredaj!

  Bagety má rád snáď každý. Nie je nič lepšie, než si dať sendvič z doma upečené bagety. K tomu vám pomôže táto kvalitná silikónová forma. Súčasťou balenia je bezlepkový recept. Ľahko použiteľná forma má optimálnu flexibilitu a stabilitu, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pri manipulácii. Hotové cesto sa ľahko vyberie z formy a nelepí sa. Vyrába sa bez...
  14,80€
  Skladom
 • Jedinečný smaltovaný pekáč Vás vďaka svojmu dizajnu prevedie späť v čase do Vášho detstva. Tento smaltovaný pekáč má bielu farbu s jemnou červenou linkou po hornom okraji a hodí sa do každej modernej kuchyne. Dĺžka pekáča je 32 cm a je vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
  11,98€
  Skladom
 • Praktická forma na pečenie sladkých pochutín ale aj iných dobrôt ako sú napríklad niektoré druhy chleba disponuje nepriliehajúcim povrchom, takže cesto sa na ňu neprilepí. Forma je vyrobené z kvalitnej ocele. Rozmery formy na pečenie sú: 28 x 8 cm. 
  6,75€
  Skladom
 • Praktická moderná forma na pečenie s tvarom obdĺžnika má rozmery 35 x 8 cm a je vhodná ako na slané tak aj na sladké pochutiny. Výrobným materiálom formy je oceľ s nepriľnavým povrchom vďaka čomu sa cesto jednoducho z formy vyklopí.  Forma na pečenie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  8,89€
  Skladom