• Špeciálny plech na grilovanie nahradí často používané grilovacie alobalové misky. Grilovací plech so smaltovaným povrchom zaručuje dokonalé zachytenie tuku, či šťavy a tak zamedzuje nechcené vzplanutie ohňa z grilu. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Dizajnovo zaujímavý pekáč je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vďaka nerezu je hmotnosť pekáča veľmi nízka a vyznačuje sa rýchlym a jednoduchým čistením. Pekáč je možné použiť v akejkoľvek rúre. Po stranách pekáča sú dva sklopné úchyty vďaka ktorým pekáč jednoducho a bezpečne prenesiete. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Porcelánový pekáč ESTER v príjemnej bielej farbe s rozmermi 40,5 x 23 x 6,5cm je vhodný na servírovanie jedál počas večere no rovnako aj na ich prípravu v rúre. Pekáč má po stranách praktické uška na jeho prenášanie. Porcelánový pekáč je dôkazom toho, že aj kuchynský riad môže byť pekný a elegantný.  Vhodný na umývanie v umývačke riadu. 
 • Biely porcelánový pekáč obdĺžnikového tvaru s praktickým uškami po stranách na jeho praktické a jednoduché prenášanie. Rozmery pekáča sú 34,5 x 20 x 6 cm. Jednoduchý dizajn pekáč je vhodný do každej modernej domácnosti. Porcelánový pekáč je vhodný na používanie v elektrickej aj plynovej rúre na pečenie a na umývanie v umývačke riadu. 
 • Moderný porcelánový pekáč na pečenie v bielej farbe je vhodný do každej domácnosti. Pekáč využijete pri príprave slaných a sladkých pokrmov. Rozmery porcelánového pekáča na pečenie sú  29 x 15,5 x 4,5 cm. Praktické ušká umiestnené na oboch stranách pekáča slúžia na jednoduchú manipuláciu s pekáčom, ktorý je možné vkladať do plynovej aj elektrickej rúry....
 • Malý no veľmi šikovný porcelánový pekáč jasno bielej farby má rozmery 22 x 13,5 x 4,5 cm. Pekáč je vhodný na prípravu ale aj na servírovanie jedál počas posedenia s rodinou alebo priateľmi. Porcelánový pekáč je ľahko umývateľný. Vhodný do umývačky riadu. 
 • Keramická zapekacia misa je určená na prípravu chutných pečených pokrmov pri teplote až do 280°C. Pri používaní zapekacej misy je potrebné vyhýbať sa príliš veľkým teplotným šokom, nakoľko by mohli poškodiť samotnú misu. Rozmery keramickej misy sú 27,5 x 15,5 cm. Vonkajšia strana misy na pečenie je v červenej farbe vnútorná strana je béžová. Vďaka...
 • Biela zapekacia misa z kvalitného porcelánu je stvorená pre milovníkov sladkých a slaných dobrôt pripravovaných v rúre na pečenie. Zapekacia misa má po stranách ušká na jej jednoduché prenášanie. Rozmery nádoby na pečenie z porcelánu sú 22 x 15 cm.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Ošatka na kysnutie chlebového cesta je vyrobená z ratanu. Jedinečný model so stredovým výbežkom umožňuje vytvoriť originálny tvar pre domáci chlieb, ktorý sa následne veľmi dobre porciuje. Ošatku je možné využiť aj pri skladovaní alebo servírovaní pečiva. 
 • Zapekací pekáč je vyrobený z kvalitného hliníku, ktorý sa pýši nepriľnavým a ľahko umývateľným povrchom. Nadčasový dizajn červenej farby s praktickým uchopením na prenášanie pekáča značne uľahči prácu v kuchyni. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Hliníkový zapekací pekáč je stavaný na zapekanie veľkého množstva pochutín. Pekáč je vyrobený z kvalitného hliníka, ktorý je dokonale nepriľnavý, čo zaručuje jednoduchú a rýchlu údržbu a umývanie. Pekáč sa pýši moderným dizajnom s možnosťou bočného uchopenia a prenášania. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Keramická forma na pečenie chleba je vyrobená z kvalitného materiálu z vnútornou glazúrou.  Keramika nie je odolná voči veľkým teplotným výkyvom, teda je potrebné formu vkladať len do mierne ohriatej rúry. Po vytiahnutí z rúry je keramickú formu potrebné položiť na drevený povrch, nie na kov alebo dlaždice, mohlo by ju to výrazne poškodiť. Formu je...