Panvice  V kategórií je 119 produktov.

Panvice patria medzi základnú výbavu každej kuchyne. Vyberte si z našej ponuky panvíc vyrobených s rôznych materiálov, vhodných na rôzne použitie a vychutnajte si varenie ako nikdy pred tým.

Podkategórie

 • Praktická a veľmi moderná grilovacia doska je obľúbenou súčasťou domácností. Rozmery dosky na grilovanie sú 27 x 25 cm. Doska po stranách disponuje praktickými rúčkami s odpojiteľnými násadami pre jednoduché vkladanie do rúry alebo jej iné premiestňovanie. Doska na grilovanie je vyrobená z liateho hliníku, ktorý je na povrchu opatrený nepriľnavou...
  33,41€
  Skladom
 • Robustná grilovacia doska s nízkou hmotnosťou je vyrobená z liateho hliníku. Vnútorný teflónový povrch dosky zaručuje nepriľnavosť grilovaných potravín. Osobitý dizajn dosky tvoria predovšetkým dve špeciálne silikónové držadlá po stranách, ktoré sú odnímateľné.
  45,96€
  Skladom
 • Moderná doska na grilovanie je vyrobená z liatého hliníka a je vhodná na prípravu jedál na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Rozmery grilovacej dosky sú 32 x 24 cm. Doska disponuje praktickými uškami po oboch stranách, ktoré slúžia na lepšie uchopenie a následnú manipuláciu s doskou. Grilovacia doska je vhodná aj na použitie v rúre na pečenie pri...
  36,97€
  Skladom
 • Silikónová forma na jednoduchú prípravu viacerých lievancov naraz. Jednotlivé časti formy majú tvar srdiečka. V tom istom čase je možné pripraviť až 10 lievancov. Forma výrazne urýchli prípravu týchto sladkých pokrmov a rovnako ju aj zjednoduší, keďže otáčanie lievancov sa vykoná len otočením formy na druhú stranu. 
  7,29€
  Skladom
 • Panvica vyrobená zo špičkovej ocele je prispôsobená pre prípravu 4 ks lievancov naraz. Oceľ počas prípravy rovnomerne rozvádza teplo po celej ploche panvice a spolu s nepriľnavým povrchom zaručujú, že vaše lievance budú dokonalé nadýchané a pripravené pre svojich blízkych. Rukoväť panvice je zhotovená z tepelne odolného plastu.
  5,14€
  Skladom
 • Hliníková panvica disponuje dvoma nepriľnavými, ktoré Vám budú nápomocné pri príprave akéhokoľvek pokrmu. Priemer panvice je 20 cm a dno má hrúbku 4 mm. Panvica je vhodná na všetky typy ohrevu okrem indukcie. Vďaka praktickej rúčke vyrobenej z nerezu môžte panvicu vkladať aj do rúry n a pečenie a pokrmy na nej jednoducho zapekať. 
  8,44€
  Skladom
 • Malá hliníkova panvica s priemerom 12 cm na prípravu menšieho množstva jedál.  Hliníková panvica má hrúbku dna 4 cm a vďaka nepriľnavej vrstve vo vnútornej časti sa na ňu jedlo neprichytáva. Výška panvice je 2,2 cm. Panvica nie je vhodná na indukciu. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  6,98€
  Skladom
 • Praktická panvica s vylisovaným profilom pre pripravovanie až 7 ks lievancov naraz. Základným materiálom panvice je kvalitná oceľ, ktorá zaručuje dokonalý rozvod tepla a rýchlu prípravu lievancov. Vnútorná teflónová vrstva zaručuje minimálnu priľnavosť. Rukoväť panvice je opatrená bakelitovým povrchom, ktorý umožňuje manipulovať s panvicou v priebehu...
  4,40€
  Skladom
 • Panvica na palacinky s priemerom 23 centimetrov má dvojitú povrchovú vrstvu teflónu. Jadro panvice je vyrobené z 2,5 mm silného zdravotne nezávadného  potravinárskeho hliníku. Vďaka kombinácií materiálov a moderným výrobným postupom panvica rovnomerne rozvádza teplo po celom povrchu.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  9,58€
  Skladom
 • Malá panvica v tvare medveďa urobí radosť najmä tým najmenším jedlíkom. Pripravte  svojim najbližším chutné lievance alebo iné pokrmy v tvare medveďa a spríjemnite si tak rodinné posedenie pri stole. Panvica je vhodná do umývačky riadu a na používanie na všetkých typoch ohrevu. Panvica má špeciálny povrch vďaka čomu sa Vám vajíčka ani žiadne cesto nebudú...
  3,30€
  Skladom
 • WOK panvica s kvalitným teflónovým povrchom zabraňuje pripaľovaniu a je veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu. Špeciálny Thermo indikátor uprostred panvice signalizuje teplotu na akú je WOK zohriaty. Tvarovaná rukoväť WOKu neprenáša teplo a zaručuje bezpečnú manipuláciu v kuchyni. Možnosť umývania v umývačke riadu. 
  57,33€
  Skladom
 • Čierna keramická panvica s teflónovou povrchovou úpravou disponuje priemerom 18 cm. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je panvica nepriľaná. Rúčka na panvici je vyrobená z plastu. Kvalitné a hrubé dno vynikajúco roznáša teplo a odoláva teplotám až do +400°C. 
  20,69€
  Skladom