Panvice  V kategórií je 111 produktov.

Panvice patria medzi základnú výbavu každej kuchyne. Vyberte si z našej ponuky panvíc vyrobených s rôznych materiálov, vhodných na rôzne použitie a vychutnajte si varenie ako nikdy pred tým.

Podkategórie

 • Moderná nerezová panvica s priemerom 20 cm disponuje nepriľnavou vrstvou a je vhodná na prípravu jedál akomkoľvek type ohrevu vrátane indukcie. Panvica disponuje dvojitým dnom, ktoré dokonale akumuluje a roznáša teplo po celom povrchu panvice. Rukoväť je vyrobená z plastu. Okraje panvice majú výšku 4,7 cm. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  15,28€
  Skladom
 • Moderná nerezová panvica s priemerom 18 cm disponuje nepriľnavou vrstvou čo umožňuje jednoduchú prípravu Vašich pokrmov na akomkoľvek type ohrevu vrátane indukcie. Panvica disponuje dvojitým dnom, ktoré dokonale akumuluje a roznáša teplo po celom povrchu panvice. Rukoväť je vyrobená z plastu. Okraje panvice majú výšku 4,7 cm. Vhodná na umývanie v umývačke...
  13,58€
  Skladom
 • Panvica WOK o priemere 35 cm s pokrievkou je vyrobená z matnej nerezovej ocele, ktorá je odolná voči poškrabaniu a škvrnám od vody. Dno panvice CookStar zaručuje rýchly a rovnomerný rozvod tepla so značnou úsporou energií. WOK ponúka systém Condensate Plus, ktorý sa vyznačuje zachovávaním aróma potravín. Držadlá panvice sú odolné proti zahriatiu a...
  274,57€
  Skladom
 • Tlakové hrnce a panvice z kvalitného lešteného nerezu s dvoma rýchlosťami varenia a odtlakovania nádoby. Energetický úsporné špeciálne dno Super-Thermic umožňuje používanie hrnca na všetkých známych typoch ohrevu vrátane indukcie. Vo vnútri hrncov je umiestnená stupnica pre presné dávkovanie tekutín. Ukazovateľ správneho uzavrenia nádoby. Objem hrnca 6...
  253,85€
  Skladom
 • Hliníková panvica malých rozmerov v tvare romantického srdca Vám pomôže prekvapiť Vašu polovičku alebo detičky. Pripravte im chutné lievance v tvare milého srdiečka. Panvica je vhodná na všetky typy ohrevov a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  3,36€
  Skladom
 • Vajíčka na raňajky tvare srdca potešia naozaj každého hlavne na deň zamilovaných. Táto forma na volské oko je vyrobená zo špeciálnej potravinárskej ocele. Disponuje praktickou rúčkou s ktorou je možné formu jednoducho z horúcej panvice vybrať.  Priemer formy je 10 cm. 
  4,26€
  Skladom
 • Kuchynská panvica je zhotovená z nerezu a hliníku. Panvica disponuje dnom z troch vrstiev, ktoré dlhšie drží teplotu. Priemer nerezovej panvice je 28 cm. Vďaka nerezovým rukovätiam je panvica vhodná aj na zapekanie pokrmov v rúre na pečenie. Panvica je vhodná na používanie na akomkoľvek type ohrevu vrátane indukcie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  26,30€
  Skladom
 • Nerezová panvica je vybavená hliníkovým, troj-vrstvovým dnom vďaka čomu panvica dlhšie udrží teplo. Panvica je vhodná na prípravu španielskej Paelly ale aj mnohých iných jedál podľa vlastného výberu.  Panvica disponuje dvomi praktickými uškami z nerezu, takže je možné vkladať ju do rúry na pečenie. Priemer panvice je 32 cm a je vhodná na všetky typy...
  31,62€
  Skladom
 • Kvalitná panvica vyrobená z hliníka s nerezovou rukoväťou disponuje priemerom 28 cm. Dno panvice je nepriľnavé, takže jedlo sa Vám na ňu nebude prichytávať. Hrúbka dna sú 4 mm čo zaručuje dostatočné nahriatie a následné akumulovanie tepla počas dlhšej doby.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. Panvica nie je určená na indukciu. 
  14,00€
  Skladom
 • Moderná kuchynská panvica s priemerom 18 cm je určená na používanie na indukčnej doske. Panvica je špecifická svojou ľahkosťou a dvomi nepriľnavými vrstvami. Hrúbka dna panvice sú 3 mm. Panvicu je možné používať aj na ostatných typoch ohrevu. 
  10,60€
  Skladom
 • Kuchynský panvica s priemerom 22 cm je určená na používanie na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Panvica je zložená z dvoch vrstiev vyrobených z hliníkovej liatiny, ktoré disponujú praktickou nepriľnavou vrstvou. Rukoväť ako aj dno panvice sú vyrobené z nerezovej ocele.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
  14,85€
  Skladom
 • Moderná kuchynská panvica s priemerom 30 cm je určená na používanie na indukčnej doske. Panvica je špecifická svojou ľahkosťou a dvomi nepriľnavými vrstvami. Hrúbka dna panvice sú 3 mm. Panvicu je možné používať aj na ostatných typoch ohrevu. 
  17,96€
  Skladom