Panvice  V kategórií je 77 produktov.

Panvice patria medzi základnú výbavu každej kuchyne. Vyberte si z našej ponuky panvíc vyrobených s rôznych materiálov, vhodných na rôzne použitie a vychutnajte si varenie ako nikdy pred tým.

Podkategórie

 • Kvalitná panvica z nerezovej ocele disponuje priemerom 28 cm. Pri vysmážaní na tejto panvici stačí použiť malé množstvo oleja alebo tuku a pripravíte chutné pokrmy.  Panvica je na vnútornej časti potiahnutá špeciálnym povrchom GREBLON C3+, ktorý bráni prichyteniu surovín na povrch panvice. Steny majú hrúbku 0,8 cm a rúčka je vyrobená z nerezu takže...
 • Grilovacia panvica so štvorcovým tvarom je vyrobená z liatinového hliníka. Hrúbka steny panvice je 5 cm. Výhodou panvice je jej vysoko odolný nepriliehajúci povrch ,,greblon" 3 vrstvový a zároveň keramikou plnená teflónová vrstva, ktorá je odolná voči poškrábaniu. 
 • Liatinová panvica so smaltovaným povrchom Arcana® spojuje tie najlepšie tepelné vlastnosti s veľa funkčnými prvkami a moderným vzhľadom. Liatina a silné dno zaručuje dokonalú akumuláciu a rozloženie tepla, čo má za následok rovnomerné zohrievanie potravín. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Kuchynský panvica s priemerom 26 cm disponuje praktickou nepriľnavou vrstvou a je určená na používanie na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie. Panvica je zložená z dvoch vrstiev vyrobených z hliníku a z liatiny. Rukoväť tejto panvice je z nerezovej ocele.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Kuchynská panvica je zhotovená z nerezu a hliníku. Panvica disponuje dnom z troch vrstiev, ktoré dlhšie drží teplotu. Priemer nerezovej panvice je 28 cm. Vďaka nerezovým rukovätiam je panvica vhodná aj na zapekanie pokrmov v rúre na pečenie. Panvica je vhodná na používanie na akomkoľvek type ohrevu vrátane indukcie.  Vhodná na umývanie v umývačke riadu. 
 • Moderná kuchynská panvica s priemerom 30 cm je určená na používanie na indukčnej doske. Panvica je špecifická svojou ľahkosťou a dvomi nepriľnavými vrstvami. Hrúbka dna panvice sú 3 mm. Panvicu je možné používať aj na ostatných typoch ohrevu. 
 • Celooceľová panvica s priemerom 32 cm je určená na smaženie pokrmov a ich následné dopekanie v rúre na pečenie. Vloženie do rúry je umožnené vďaka praktickej rukoväti vyrobenej z nerezovej ocele. 
 • Kvalitná nerezová panvica s objemom 2,7 litra sa pýši priemerom 24 cm a výškou 6 cm. Táto panvica je vhodná na vyprážanie, dusenie alebo akýkoľvek iný spôsob prípravy jedál. Všetky časti výrobku vrátane rúčky sú vyrobené z kvalitnej ocele, takže panvicu je možné aj vkladať do rúry na pečenie alebo používať na indukcii. Štvorvrstvové dno zaručuje optimálne...
 • Panvica s dnom CookStar, ktorý zaručuje rýchly a rovnomerný rozvod tepla so značnou úsporou energií. Panvica taktiež ponúka systém Condensate Plus, ktorý sa vyznačuje zachovávaním aróma potravín. Držadlo panvice je odolné proti zahriatiu a zaručuje bezpečnú manipuláciu. Nepriľnavý povrch panvice Protectal Plus zabraňuje pripekaniu potravín. Možnosť...
 • Moderná panvica na grilovanie s rozmermi 28 x 28 cm disponuje nepriľnavým povrchom, vďaka čomu sa Vaše pokrmy na panvicu neprichytia. Grilovacia panvica má vo vnútornej časti praktické drážky na ktoré jednoducho položíte steak či zeleninu a pripravíte si vynikajúcu pochúťku. 
 • Grilovacia panvica s veľmi kvalitnou keramickou povrchovou úpravou má štvorcový tvar o rozmeroch 27 x 27 cm. Tvarované držadlo zo žiaruvzdorného plastu má protišmykovú úpravu. Vďaka kvalitným materiálom z ktorých je panvica vyrobená je pre grilovanie, pečenie, alebo vyprážanie potreba minimálneho množstva oleja, či tukov. Možnosť umývania v umývačke riadu.
 • Praktická skladacia panvica na grilovanie je ľahko uskladniteľná vďaka mechanizmu, ktorý umožňuje priklopiť rúčku do vnútornej časti panvice, čím sa zmenší potrebný priestor na uskladnenie. Rozmery panvice sú 28 x 28 cm. Nepriľnavý materiál panvice umožňuje prípravu jedál bez zbytočného oleja alebo tuku. Špeciálne dno je prispôsobené na používanie panvice...