• Palacinková panvica je vyrobená z liateho hliníku s kvalitným teflónovým povrchom Secsal®, ktorý zabraňuje pripaľovaniu a je veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu.  Rukoväť panvice so špeciálnym tvarovaním neprenáša teplo a zaručuje bezpečnú manipuláciu pri varení. Panvica má nižší okraj, preto je ideálna na prípravu palaciniek, omeliet, alebo...
  62,51€
  Skladom
 • Panvica na palacinky je vyrobená z liateho hliníku s povrchovou úpravou Secsal®, ktorý zabraňuje pripaľovaniu a dokonale chráni voči mechanickému poškodeniu. Panvica je ideálna na prípravu palaciniek, omeliet a torttily. Bezpečnostná rukoväť dokonalé padne do ruky a chráni pred teplom. Priemer panvice je 25 cm.   Možnosť umývania v umývačke riadu.
  72,50€
  Skladom
 • Panvica na prípravu palaciniek je vyrobená z liateho hliníku s keramickou povrchovou úpravou. Vďaka vysokej tepelnej vodivosti a vysoko odolnému povrchu pripravíte pre svojich blízkych dokonalé palacinky. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  16,62€
  Skladom
 • Panvica s priemerom 26 cm je vyrobená z potravinárskeho hliníku s dvoma keramickými vrstvami. Dokonalé rozloženie tepla a nepriľnavý povrch umožňujú smaženie a varenie takmer bez oleja, či tukov.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  15,43€
  Skladom