• Panvica vyrobená zo špičkovej ocele je prispôsobená pre prípravu 4 ks lievancov naraz. Oceľ počas prípravy rovnomerne rozvádza teplo po celej ploche panvice a spolu s nepriľnavým povrchom zaručujú, že vaše lievance budú dokonalé nadýchané a pripravené pre svojich blízkych. Rukoväť panvice je zhotovená z tepelne odolného plastu.
  7,02€
  Skladom
 • Praktická panvica s vylisovaným profilom pre pripravovanie až 7 ks lievancov naraz. Základným materiálom panvice je kvalitná oceľ, ktorá zaručuje dokonalý rozvod tepla a rýchlu prípravu lievancov. Vnútorná teflónová vrstva zaručuje minimálnu priľnavosť. Rukoväť panvice je opatrená bakelitovým povrchom, ktorý umožňuje manipulovať s panvicou v priebehu...
  7,02€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma je určená na vloženie do panvice a následnú prípravu viacerých lievancov alebo placiek naraz. Výsledný tvar pripravovaného pokrmu bude drobný štvorec. Forma uľahčuje a urýchľuje prípravu jedál aj vďaka možnosti jednoduchého otočenia všetkých pripravovaných lievancov naraz. Forma je rozdelená na 12 rovnakých častí. 
  8,78€
  Skladom
 • Silikónová forma na jednoduchú prípravu viacerých lievancov naraz. Jednotlivé časti formy majú tvar srdiečka. V tom istom čase je možné pripraviť až 10 lievancov. Forma výrazne urýchli prípravu týchto sladkých pokrmov a rovnako ju aj zjednoduší, keďže otáčanie lievancov sa vykoná len otočením formy na druhú stranu. 
  7,87€
  Skladom
 • Panvica na lievance alebo volské oká je použiteľná na všetkých druhoch ohrevu. Panvica je rozdelená na sedem častí pričom dno každej je ,,vystlané" pekným smajlíkom, ktorý sa otlačí do pripravovaného pokrmu. Priemer jednej časti je 8 cm. Vďaka špeciálnemu povrchu PFLUON GRANIT je príprava jedál na panvici možná takmer bez oleja alebo iného tuku. 
  29,93€
  Skladom
 • Hliníková panvica malých rozmerov v tvare romantického srdca Vám pomôže prekvapiť Vašu polovičku alebo detičky. Pripravte im chutné lievance v tvare milého srdiečka. Panvica je vhodná na všetky typy ohrevov a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  3,62€
  Skladom