• Hliníková panvica malých rozmerov v tvare romantického srdca Vám pomôže prekvapiť Vašu polovičku alebo detičky. Pripravte im chutné lievance v tvare milého srdiečka. Panvica je vhodná na všetky typy ohrevov a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  3,22€
  Skladom
 • Panvica vyrobená zo špičkovej ocele je prispôsobená pre prípravu 4 ks lievancov naraz. Oceľ počas prípravy rovnomerne rozvádza teplo po celej ploche panvice a spolu s nepriľnavým povrchom zaručujú, že vaše lievance budú dokonalé nadýchané a pripravené pre svojich blízkych. Rukoväť panvice je zhotovená z tepelne odolného plastu.
  5,14€
  Skladom
 • Praktická panvica na prípravu lievancov so smaltovaným povrchom je vhodná na všetky typy ohrevu. Základ panvice tvorí kvalitná liatina ktorá rozvádza teplo rovnomerne po celom povrchu panvice. S panvicou je možné pripraviť 3 kusy lievancov súčasne. Priemer panvice je 36 cm.
  73,98€
  Skladom
 • Panvica na lievance alebo volské oká je použiteľná na všetkých druhoch ohrevu. Panvica je rozdelená na sedem častí pričom dno každej je ,,vystlané" pekným smajlíkom, ktorý sa otlačí do pripravovaného pokrmu. Priemer jednej časti je 8 cm. Vďaka špeciálnemu povrchu PFLUON GRANIT je príprava jedál na panvici možná takmer bez oleja alebo iného tuku. 
  21,87€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma je určená na vloženie do panvice a následnú prípravu viacerých lievancov alebo placiek naraz. Výsledný tvar pripravovaného pokrmu bude drobný štvorec. Forma uľahčuje a urýchľuje prípravu jedál aj vďaka možnosti jednoduchého otočenia všetkých pripravovaných lievancov naraz. Forma je rozdelená na 12 rovnakých častí. 
  7,36€
  Skladom