• Panvica na lievance alebo volské oká je použiteľná na všetkých druhoch ohrevu. Panvica je rozdelená na sedem častí pričom dno každej je ,,vystlané" pekným smajlíkom, ktorý sa otlačí do pripravovaného pokrmu. Priemer jednej časti je 8 cm. Vďaka špeciálnemu povrchu PFLUON GRANIT je príprava jedál na panvici možná takmer bez oleja alebo iného tuku. 
  23,62€
  Skladom
 • Kvalitná liatinová panvica so smaltovaným povrchom s použitím minimálneho množstva oleja, či tuku. Panvica je vhodná nie len pre volské oká, ale aj na prípravu malých zemiakových placiek, vajíčok, palaciniek a lievancov. Rukoväť panvice je odnímateľná.  Možnosť umývania v umývačke riadu.
  24,94€
  Skladom
 • Hliníková panvica malých rozmerov v tvare romantického srdca Vám pomôže prekvapiť Vašu polovičku alebo detičky. Pripravte im chutné lievance v tvare milého srdiečka. Panvica je vhodná na všetky typy ohrevov a je možné umývať ju v umývačke riadu. 
  3,36€
  Skladom
 • Praktická panvica na prípravu lievancov so smaltovaným povrchom je vhodná na všetky typy ohrevu. Základ panvice tvorí kvalitná liatina ktorá rozvádza teplo rovnomerne po celom povrchu panvice. S panvicou je možné pripraviť 3 kusy lievancov súčasne. Priemer panvice je 36 cm.
  73,98€
  Skladom
 • Smaltovaná panvica z kvalitnej liatiny zaručuje vynikajúci rozvod tepla po celej ploche panvice. Panvica pre 3 kusy lievancov sa môže použiť na všetkých typoch ohrevu vrátane indukcie a pece na tuhé palivá. Panvica je ručne vyrábanou replikou historického výrobku. Okrem praktického využitia môže byť aj originálnym doplnkom, či zaujímavým darčekom. Možnosť...
  73,98€
  Skladom
 • Silikónová forma na jednoduchú prípravu viacerých lievancov naraz. Jednotlivé časti formy majú tvar srdiečka. V tom istom čase je možné pripraviť až 10 lievancov. Forma výrazne urýchli prípravu týchto sladkých pokrmov a rovnako ju aj zjednoduší, keďže otáčanie lievancov sa vykoná len otočením formy na druhú stranu. 
  7,29€
  Skladom
 • Praktická silikónová forma je určená na vloženie do panvice a následnú prípravu viacerých lievancov alebo placiek naraz. Výsledný tvar pripravovaného pokrmu bude drobný štvorec. Forma uľahčuje a urýchľuje prípravu jedál aj vďaka možnosti jednoduchého otočenia všetkých pripravovaných lievancov naraz. Forma je rozdelená na 12 rovnakých častí. 
  7,36€
  Skladom