• Otvárač z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  32,29€
  Skladom
 • Otvárač na víno CLEARPULL sa od klasických vývrtiek líši svojím moderným dizajnom, ale to nič nemení na jeho funkčnosti. Otváranie vína bude od teraz jednoduché a rýchle, víno otvoríte jedným ťahom. Nepriliehavá vývrtka zaručuje vybratie korku v nepoškodenom stave len jedným ťahom. 
  26,20€
  Skladom
 • Kuchynský otvárak na konzervy o celkovej dĺžke 22 cm Vám pomôže bez námahy a rýchlo otvoriť konzervu podľa Vášho výberu. Otvárak je vďaka kvalitným výrobným materiálom vhodný do umývačky riadu. Rúčky sú opatrené proti šmykovým plastom. Kuchynský otvárak stačí založiť na konzervu, otočiť plastovou kľukou na strane a konzerva sa začne rýchlo otvárať. 
  11,81€
  Skladom
 • Praktický otvárač sa hodí do každej domácnosti. Vďaka plastovej rúčke sa dobre drží. Otvárač s celkovou dĺžkou 20 cm je vyrobený z nerezovej ocele a rúčka z proti šmykového plastu. 
  5,04€
  Skladom
 • Praktický otvárak na fľaše s moderným dizajnom v zelenej farbe. Plastová rúčka je ergonomicky tvarovaná vďaka čomu sa veľmi dobre drží. 
  5,94€
  Skladom
 • Malý nerezový otvárač je užitočný pri otváraní konzervy v prírode alebo mimo domova. Je malý takže jeho uschovanie nebude problémom. Otvárač je naviac vyrobený tak aby bol schopný otvoriť všetky druhy konzerv, korunkových uzáverov na fľaši alebo plechoviek. 
  2,01€
  Skladom
 • Jednoduché otváranie vína už nebude problémom. Vývrtka na víno Armonia s chrómovanej  kvalitnej ocele je to pravé pre milovníkov tohto nápoja. Vývrtka má dĺžku 17 cm a princíp otvárania spočíva v použití dvoch pákových ramien po stranách vývrtky. 
  6,14€
  Skladom