14. februára je sviatok zamilovaných, my máme pre vás kategóriu Valentín kde nájdete originálne pomôcky na valentínske pečenie
 • Klasický  otvárač na fľaše s drevenou rúčkou pre jednoduché uchopenie. Samotná časť otvárača určená na otváranie je vyrobená z nerezovej ocele. Otvárač nie je dobré umývať v umývačke riadu. 
  1,60€
  Skladom
 • Jednoduché otváranie vína už nebude problémom. Vývrtka na víno Armonia s chrómovanej  kvalitnej ocele je to pravé pre milovníkov tohto nápoja. Vývrtka má dĺžku 17 cm a princíp otvárania spočíva v použití dvoch pákových ramien po stranách vývrtky. 
  6,42€
  Skladom
 • Malý nerezový otvárač je užitočný pri otváraní konzervy v prírode alebo mimo domova. Je malý takže jeho uschovanie nebude problémom. Otvárač je naviac vyrobený tak aby bol schopný otvoriť všetky druhy konzerv, korunkových uzáverov na fľaši alebo plechoviek. 
  2,10€
  Skladom
 • Páková vývrtka na víno s originálnym dizajnom  je skvelou voľbou pre milovníkov vína. Jej použitie je veľmi jednoduché s dosiahnutím rýchleho otvorenia fľaše. Vývrtka je vyrobená z kvalitného oceľového materiálu.
  7,16€
  Skladom
 • Moderný kuchynská otvárač Vám pomôže pri otváraní  všetkých zaváraných pokrmov. Otvárač ma multifunkčné využitie, takže si určite nájde svoje miesto u každého z Vás. Dĺžka otvárača je 26 cm. Otvárač jednoducho otvorí každú konzervu. 
  8,56€
  Skladom
 • Praktický otvárač sa hodí do každej domácnosti. Vďaka plastovej rúčke sa dobre drží. Otvárač s celkovou dĺžkou 20 cm je vyrobený z nerezovej ocele a rúčka z proti šmykového plastu. 
  5,27€
  Skladom
 • Otvárač z rady vybavenia pre kuchyne Magic spoločnosti Fissler. Všetky pomôcky a potreby sú vyrábané z veľmi kvalitného nerezu, funkčné časti sú leštené, držadlá majú matnú úpravu a očko na zavesenie s vysokým leskom. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  33,75€
  Skladom
 • Praktický otvárač na konzervy, ktorý odstraňuje viečko bez dotyku s obsahom. Automatické zaokrúhľovanie reznej hrany zabraňuje vytváranie kovových pilín, k otvoreniu nie je potrebná žiadna väčšia námaha.  Kuchynské náradie rady Q! spoločnosti Fissler je dokonalou kombináciou funkčného používania a moderného vzhľadu. Možnosť umývať v umývačke riadu.
  44,86€
  Skladom
 • Otvárač na víno CLEARPULL sa od klasických vývrtiek líši svojím moderným dizajnom, ale to nič nemení na jeho funkčnosti. Otváranie vína bude od teraz jednoduché a rýchle, víno otvoríte jedným ťahom. Nepriliehavá vývrtka zaručuje vybratie korku v nepoškodenom stave len jedným ťahom. 
  27,38€
  Skladom
 • Praktický otvárak na fľaše s moderným dizajnom v zelenej farbe. Plastová rúčka je ergonomicky tvarovaná vďaka čomu sa veľmi dobre drží. 
  6,21€
  Skladom