• Piestový vykrajovač pre jednoduché prenášanie vykrojených tvarov a jednoduché vyklopenie z vykrajovačov. Možnosti pre vykrajovanie nie sú obmedzené len pre cesto, s týmto vykrajovačom môžete vykrojiť pekné tvary zo syru, ktoré umiestnite na vaše jednohubky. Priemer vykrajovačiek je približne 30 mm. Dĺžka vykrajovača je 70mm, po vysunutí piestu 105mm....
  7,49€
  Skladom
 • Set žánrových vykrajovačiek v počte 7 ks na Halloween. Okrem klasického cesta, môžete vyrobiť strašidelné Haloweenské cestoviny, ktoré vaše deti určite ocenia. Vykrajovačky sú určené pre deti staršie ako 5 rokov. Veľkosť Haloween vykrajovačiek je priblične 7cm. Neodporúča sa umývať v umývačke riadu.
  8,47€
  Skladom
 • Set Vianočných vykrajovačiek pre vaše medovníčky. Set obsahuje 7ks tematických vykrajovačiek - hviezda, anjelik, zvonček, Santa Claus, sob, lízatko a vianočný stromček. Vykrajovačky sú vyrobené z pocínovanej ocele a manipulácia s nimi je vhodná pre deti od 5 rokov.
  6,47€
  Skladom
 • Set trojuholníkových vykrajovačiek vyrobených z nerezovej ocele je kompaktne zabalený v praktickom púzdre pre jednoduché skladovanie. Veľkosti trojuholníkov sú: 2,5xm, 3,5cm, 4,5cm, 5cm, 6cm a 7cm. Vykrajovačky je možné umývať v umývačke riadu.
  6,47€
  Skladom
 • Set vlnitých vykrajovačiek je vyrobený z nerezovej ocele s praktickými rukoväťami pre jednoduchšiu a rýchlejšiu tvorbu cukroviniek, či cestovín. Vykrajovačky sú v sade troch kusov o priemere 5cm, 6cm a 7cm. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  4,07€
  Skladom
 • Set 3ks kruhových vykrajovačiek je vyrobený z nerezovej ocele s praktickou rukoväťou pre jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Vykrajovačky sú v priemere 5cm, 6cm a 7cm. Možnosť umývania v umývačke riadu.
  3,42€
  Skladom
 • Sada 6 ks vykrajovačiek vyrobených z nerezovej ocele je zabalena v praktickej oceľovej krabičke pre jednoduchšie uskladnenie. Vďaka vykrajovačkám vytvoríte na vašom tanieri umelecké jedlo s pravidelnými tvarmi. Vykrajovačky je možné použiť pre foodstyling pyré, či ryže, ale aj ako vykrajovačky pre vaše medovníčky, či cestoviny. Rozmery vykrajovačiek sú od...
  9,97€
  Skladom
 • Sada šesťuholníkových vykrajovačiek je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a zabalený v praktickom oceľovom púzdre pre jednoduchšie uskladnenie. Sada pozostáva zo šiestich kusov, vďaka ktorím vytvoríte na vašom tanieri hotové umelecké dielo. Okrem vykrajovania medovníčkov, či cestovín, môžete sadu využiť taktiež pri foodstylovaní vášho tanieru. Možnosť...
  9,97€
  Skladom
 • Praktická sada 24 kusov vykrajovačiek zabalených v kovovom obale pre rýchle a jednoduché uskladnenie. Balenie obsahuje až osem rôznych tvarov v troch veľkostiach. Okrem klasického vykrajovania vašich medovníkov, alebo cestovín, môžete jednotlivé formy využiť pri foodstylovaní vášho taniera. Vykrajovačky nie sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu.
  14,98€
  Skladom
 • Set moderných vykrajovačiek je vyrobený z pocínovanej ocele a zabalený do praktickej ocelovej krabičky, vďaka čomu bude set možné rýchlo a jednoducho uskladniť. Set obsahuje 12 ks vykrajovačiek rôznych symbolov.  Set nie je vhodné umývať v umývačke riadu.
  12,50€
  Skladom
 • Balenie 4 plastových vykrajovátiek o rozmere 4cm, ktoré v kuchyni využijete najmä počas sviatku sv. Valentína. Sú charakteristické nie len svojím romantickým vzorom ale aj špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje ľahké vyklopenie cesta von. Vykrajovátka je možné umývať v umývačke riadu. Aby bola práca s nimi zábavnejšia, každé vykrajovátko má rozdielnu farbu. 
  6,84€
  Skladom
 • Balenie štyroch plastových vykrajovátiek, ktoré v kuchyni využijete najmä na Halloween. Sú charakteristické nie len svojím jedinečným vzorom ale aj špeciálnym mechanizmom, ktorý umožňuje ľahké vyklopenie cesta von. Vykrajovátka je možné umývať v umývačke riadu. Aby bola práca s nimi zábavnejšia, každé vykrajovátko má rozdielnu farbu
  6,84€
  Skladom